Anne-kız arasında cilt bakım sırları: Evde bakım zamanı!

Anne-kız arasında cilt bakım sırları: Evde bakım zamanı!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Annelerimizden hayatımız hakkında hep tavsiyeler alıyoruz... Şimdi ise tavsiye verme sırası bizde! :) Cilt bakım sırlarımızı, annelerimize veriyoruz ve anne-kız süper bir cilt bakımına adım atıyoruz! Hazır evde hep birlikteyken, cilt bakımını annenle beraber yapmaya ne dersin? Aşağıdaki önerilerimizle anne-kız çok keyifli vakit geçireceğinizden eminiz! O zaman, anne-kız evde bakım zamanı! :)

Cildimizi Temizliyoruz!

Cildimizi Temizliyoruz!

İlk önce cildimizi derinlemesine temizliyoruz! Hyaluronik Asit, Aloe Vera gibi 2 zengin içeriğe ve %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, eminiz ki hem annenin hem de senin çok seveceğiniz ürünlerden olacak. Günlük kullanıma ve tüm cilt tiplerine uygun bu temizleme jeli, cildi ferahlatarak, kurutmadan temizliyor, arındırıyor. Özellikle doğal içeriği ile bizce annen de çok sevecek! :)

Cildimize Nem Desteği Sağlıyoruz!

Cildimize Nem Desteği Sağlıyoruz!

Tabii ki nemlendiriciler olmazsa olmazlarımızdan! Pürüzsüz, rahatlamış, ferahlamış bir cilt görünümü için de favorimiz Garnier Hyaluronik Aloe Jel. Jel yapısıyla cildimizi ferahlatan ve anında nemlendiren bu jel nemlendirici, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeriyor. Annen ve sen, cildinizi nasıl da anında nemlendirip canlandırdığına inanamayabilirsiniz! Şaşırtıcı güzellik diye işte biz buna deriz! :)

Kağıt Maskelerle Anında Neme Doyuyoruz!

Kağıt Maskelerle Anında Yenileniyoruz!

İşte annenle fotoğraf çekip Instagram’da paylaşmalık bir cilt bakımı adımı! :) Senin de bildiğin gibi son dönemde kağıt maskeler evde en çok kullanılan cilt bakım ürünlerinden. Pratik olmaları ve anında cilde etki etmeleri sayesinde hepimizin favorisi! Bu maskeler arasında da favorilerimizden biri Garnier’nin Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi. Bu kağıt maske, tek 1 maske ile 1 Şişe serum miktarına eşit nemlendirici bakım sunuyor. Böylece cildimizi anında neme doyurabiliyoruz!

Cildimizi Arındırıyoruz!

Cildimizi Arındırıyoruz!

Geniş gözenekler, siyah noktalar hemen hemen her cildin sorunlarından… Eğer senin ve annenin de bu gibi bir cilt sorununuz varsa tam size göre bir acil durum önerimiz var: Garnier Saf & Temiz Soyulabilir Kömürlü Siyah Maske! Doğal kaynaklı kömür ve salisilik asit içeren bu soyulabilir siyah maske ile gözeneklerin daha sıkı görünmesi sağlanıyor, cilt siyah noktalarından arınıyor ve ciltteki yağlanma kolayca kontrol altına alınabiliyor. Uygulayıp 15 dakika kadar bekliyoruz sonra soyup anında etkisini görebiliyoruz!

Belki de sen bu maskeyi çoktan kullandın bile; o zaman şimdi bu güzellik sırrından annene de bahset ve birikte Garnier Saf & Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske’yi yüzünüze uygulayın. Hatta belki maskeyle beraber fotoğraf çekip Instagram’da paylaşırsınız! :) İkiniz de tek kullanımda bile cildinizin nasıl da arındığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz!

Evde annenle birbirinize bu bakımları uygularken çok eğleneceksiniz! Size şimdiden keyifli bakımlar diliyoruz! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?