İnceliyoruz: Lancome Renergie Cilt Bakım Serisi

İnceliyoruz: Lancome Renergie Cilt Bakım Serisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Ciltteki kolajen kaybı sebebiyle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini gidermek için Lancome Renergie cilt bakım serisini inceliyoruz!

Ciltteki kolajen üretimi, yıllar içinde azalmaya başlıyor. Kolajen miktarı azalınca da ciltte ince çizgiler, kırışıklıklar oluşmaya başlıyor, cilt sıkılığını kaybediyor, renk eşitsizlikleri ve solgun bir görünüme sahip olmaya başlıyor. İşte ciltteki kolajen kaybı sebebiyle oluşan bu yaşlanma belirtilerini gidermeye yönelik bir cilt bakımı serisi olan Lancome Renergie kremleri birlikte inceliyoruz!

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Krem

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Krem

Yaşlanma belirtilerine karşı sadece tek bir kremle bir çok etkiyi elde etmek için, Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Krem, en iyi anti-aging kremlerden biri. Formülündeki keten tohumu özleri içerisindeki gluko-peptitlerle kırışıklık ve koyu leke görünümünü gidermeye yardımcı oluyor. Renergie Multi-Lift Ultra Krem’i düzenli olarak kullanarak, cildinin daha aydınlık, sıkı, dolgun ve esnek görünmesini sağlayabilir, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalmasını sağlayabilirsin. Yumuşacık yapısıyla hemen dağılan ve kolayca emilen bu krem, daha uygular uygulamaz cildin daha ışıltılı görünmesini sağlıyor.

Biliyorsun ki UV ışınları, cildin daha hızlı yaşlanmasına neden oluyor. Eğer yaşlanma karşıtı bakımında hem güneş koruma hem de koyu leke giderme etkisini bir arada elde etmek istersen, Lancome Renergie Multi-Lift Ultra SPF 20 Krem’i de kullanabilirsin. Hafif dokulu bu kırışıklık kremi, ciltteki yaşlanma belirtilerini hedeflerken, aynı zamanda cildini güneşin zararlı etkilerinden koruyacak, hem de güneş kaynaklı koyu leke görünümünü de azaltmaya yardımcı olacak.

Editörün Notu: Eğer cildindeki yaşlanma belirtilerine karşı daha kapsamlı bir rutin oluşturmak istersen, Lancome Advanced Genifique serumu, Renergie Multi Lift kremden önce uygulayabilirsin. Pro ve prebiyotikler içeren, mikrobiyom teknolojisi ile geliştirilmiş formülü sayesinde cildin gençlik ışıltısını ön plana çıkaran bu serum, gözle görülür sonuçlar veriyor.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Likit Krem

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Likit Krem

Karma-yağlı bir cilde sahipsen, kırışıklık karşıtı bakımda daha likit formüllü cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsin. Cildindeki kırışıklık görünümünü gidermek, daha sıkı ve esnek olmasını sağlamak ve koyu leke görünümünü azaltmak için, cildinin daha fazla yağlanmasına neden olmayacak Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Likit Krem’i tercih edebilirsin. Hafif likit formülü ile kolayca uygulanıyor, cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor ve geride yağlı bir his bırakmıyor.

Lancome Renergie Yeux Multi-Lift Göz Kremi

Lancome Renergie Multi-Lift Eye Göz Kremi

Yaşlanma belirtilerinin başında, göz çevresindeki ince çizgiler ve kaz ayağı kırışıklıkları geliyor. Aynı zamanda göz çevresindeki renk eşitsizliği, göz altı torbaları ve göz altı morlukları da önüne geçilmesi gereken yaşlanma etkilerinin başında geliyor. Lancome Renergie Yeux Multi-Lift krem, multi-tension teknolojisi ile göz çevresinin daha sıkı, aydınlık ve genç görünmesini sağlıyor. Koyu halka ve kırışıklık görünümünü azaltarak, yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve göz çevresini gençleştiriyor. Göz altı ışık dolgusu etkili bu göz kremini düzenli olarak kullandığında, 1 kavanoz sonunda göz çevrende inanılmaz bir değişim göreceksin, bizden söylemesi!

Lancome Renergie Multi-Glow Krem

Lancome Renergie Multi-Glow Krem

Son zamanlarda parlak cilt görünümü yükselen trendler arasında. Ciltteki ışıltı kaybı ise yaşlanma belirtilerinden biri ve bunun önüne geçmek için de Lancome Renergie Multi-Glow Krem, son derece etkili. Ciltteki ince çizgi ve kırışıklık görünümünü hedeflerken, aynı zamanda cildin daha dolgun, parlak ve sıkı görünmesini sağlayan bu kırışıklık kremi, cildin sağlıklı ışıltısını ön plana çıkarıyor. Pembe rengi ile kalbimizi 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?