Deniyoruz: Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Krem


Tek bir yüz kreminden, yaşlanma karşıtı tüm cilt problemlerine yanıt almaya hangimiz “Hayır” diyebiliriz? Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremi denedik ve tüm detaylarıyla paylaşıyoruz.

Yaşlanma belirtisi dendiğinde akla ilk kırışıklıklar gelse de, cildin ışıltısını, sıkılığını, esnekliğini ve dolgunluğunu kaybetmesi ve koyu lekelerin ortaya çıkması da sık yaşanan etkilerden. Kolajen kaybı sebebiyle ortaya çıkan bu yaşlanma belirtilerine karşı koymak, cildin çok daha genç ve aydınlık görünmesini sağlamak için cilt bakım rutinimize Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremi ekledik ve tüm deneyimlerimizi seninle paylaşıyoruz.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Krem

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Krem

Yaşlanma belirtileri kendini göstermeye başladığında, hepimiz biraz endişeleniyoruz. Hemen kullanacak iyi bir yaşlanma karşıtı krem arayışına girip, kafa karışıklığı ile kararsız kalıyoruz. O yüzden seni biraz aydınlatalım: Aslında tüm yaşlanma belirtileri için farklı bir ürün veya içerik kullanmak zorunda değilsin.

Cildin dolgunluğunu ve sıkılığını kaybetmesi, koyu lekelerin ortaya çıkması, ince çizgi ve kırışıklıkların görünür hale gelmesi, esnek olmaması ve daha solgun görünmesi, cildinin eskisi gibi kolajen üretmemesinden kaynaklanıyor. Tüm bu cilt endişelerini düzeltmek ve daha genç görünen bir cilde sahip olmak için tek bir yaşlanma karşıtı krem yeterli olabilir. Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremin en güzel ve dikkat çeken tarafı da bu: Tek bir nemlendirici kremle, tüm bu yaşlanma belirtilerine meydan okuyabilirsin.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Kremin Etkisi

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Kremin Etkisi

Tüm zorlu şartlara bile dayanıklılığıyla bilinen keten özü, Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremin formülündeki en özel içeriklerden biri. Bu keten özlerinden elde edilen gluko-peptitler, kolajen kaybı sebebiyle ortaya çıkan yaşlanma belirtileri üzerinde son derece etkili.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremin bu özel formülü, düzenli olarak kullanıldığında cildin daha sıkı, eskiye oranla daha dolgun ve esnek görünmesini sağlarken, kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı oluyor, koyu lekeleri hedefleyerek cilt tonunun eşitlenmesini sağlıyor. Tüm bu cilt endişelerini tek bir kremle hedeflemek, çok pratik ve harika bir çözüm.

Editörün Önerisi: Eğer yaz aylarında cildini aynı zamanda güneşin zararlı etkilerinden de korumak istersen,  UV koruyucu içeren Lancome Renergie Multi-Lift Ultra SPF 20'yi de tercih edebilirsin.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Tüm cilt bakımı ürünlerini temiz cilde uygulaman gerektiğini biliyorsun. Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremi de sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere temiz cildine uygulayabilirsin. Kremsi dokusu cilt tarafından uygular uygulamaz emiliyor ve anında nemlendiriyor. Yüzüne, boynuna ve dekolteye uygulayabilirsin.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra nemlendirici kremden maksimum etkiyi almak için, öncesinde serum olarak Lancome Advanced Genifique serumu kullanabilir, göz çevresi için özel bir bakım yapmak istersen de Renergie Multi Lift Eye göz kremini kullanabilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!