Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi

Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi

Yaz gelirken en iyi güneş kremi arayışına başladıysan iyi bir haberimiz var. Senin için  L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ güneş kremini yorumladık!

Güneşin bize iyi gelen çok yönü var! Ruhsal durumumuzdan bedensel sağlığımıza kadar pek çok alanda güneşin olumlu etkilerinden bahsedebiliriz. Peki ya güneşin zararları? Dermatologlar ciltteki yaşlanma belirtilerinin %80'inin güneş zararından kaynaklandığını ve cildi her gün güneşten korumanın gerektiğini söylüyorlar. Bu nedenle cildi erken yaşlardan itibaren güneş hasarına karşı korumak çok önemli! 

Eğer sen de cildini güneşin zararlı etkilerinden korumak için hafif yapılı ama çok yüksek koruma sağlayan, günlük olarak kullanabileceğin bir güneş kremi arıyorsan L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi yorumlarımızı yazının devamında bulabilirsin.

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi’nin Özellikleri Nelerdir?

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi’nin Özellikleri Nelerdir?

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi erken yaşlanma belirtilerinden ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak için kullanılan bir geniş spektrumlu yüz güneş kremi. Yüksek koruma faktörüne sahip olan bu yaşlanma karşıtı güneş kremi, sahip olduğu özelliklerle editör ekibimizi oldukça heyecanlandırdı. L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi’nin özellikleri ise şöyle:

 • Geniş spektrumlu uzun ve UVA filtreleri ile ciltte güneşe karşı çok yüksek koruma sağlıyor.

 • Antioksidan C vitamini içeriği ile infrared ve kirlilik kaynaklı erken yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. 

 • Cilde ışıltı veriyor, cilt dokusunun görünümünü geliştirmeye yardımcı oluyor.

 • E vitamini ile antioksidan etkisini güçlendiriyor.

 • Gliserin ve hyaluronik asit ile cilde nem veriyor.

 • Netlock teknolojisi sayesinde ciltte beyaz iz ve yağlı his bırakmıyor.

 • Cilt tarafından hızlı emiliyor.

 • Koyu leke görünümünü ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

 • Makyaj bazı olarak kullanılabiliyor.

 • Suya dayanıklı bir formüle sahip.

 • Düzenli olarak kullanıldığında cilt tonunun da eşit görünmesini sağlıyor.

 • Cildin nefes almasını sağlıyor.

 • Hassas ciltlerde ve göz çevresinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

 • Nemlendirici etkili gliserin ve hyaluronik asit barındırıyor.

Loreal Paris Güneş Kremi cildi güneşin zararlı etkilerine karşı savunurken sağlıklı bir görünüme kavuşmasına da yardımcı oluyor. Gelişmiş UV korumasıyla cildi adeta bir kalkan gibi savunuyor. Hem UVA hem de uzun UVA ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlıyor. Günlük geniş spektrumlu filtreler içeren bu su bazlı güneş kremi hemen her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor.

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Ne İşe Yarar?

L'Oréal Paris Revitalift güneş kremi günlük kullanıma uygun bir yapıya sahip. Cildi korurken nemli bir görünüme kavuşmasına da yardımcı olan bu güneş kremi, hafif yapısı sayesinde hızlı bir şekilde emiliyor. Geride iz ve beyazlık bırakmayan Revitalift 50 faktör güneş kremi, doğal bir cilt görünümü sağlıyor. Yağlı his yaratmayan krem, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine ve tonlarına uyum sağlayabiliyor. Böylelikle hem kuru hem de yağlı ciltler için güneş kremi arayan kişiler Revitalift güneş kremini rahatlıkla tercih edebiliyor.

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Revitalift güneş kremini uygulamak çok kolay. Pratik bir ambalaj tasarımına sahip olan bu beyaz iz bırakmayan güneş kremini yüzüne uygulamadan önce ambalajı iyice çalkalaman gerekiyor. Sonrasında kremi tüm yüzüne parmak uçlarınla uygulayabilirsin. L'Oréal Paris Revitalift güneş kreminin hassas içeriği göz çevresinde kullanıma da uygun. Böylelikle bu hassas bölgeleri de güneşin etkilerine karşı koruma altına alabilirsin. 

L'Oréal Paris Revitalift göz yakmayan güneş kremini sabah evden çıkmadan en az 20 dakika önce uygulamayı ve gün içinde yenilemeyi unutmamalısın. L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ güneş kremi, yüksek UV korumasının yanı sıra C vitamini, hyaluronik asit ve gliserin de içeriyor. Böylelikle gün boyu cilde ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlıyor. Bu koruyan ve bakım yapan güneş kremini makyaj altına da kullanabilirsin. L'Oréal Paris Revitalift 50 SPF güneş kremi, özel içeriğiyle makyajının kalıcılığını artırmaya da yardımcı olacak!

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Yorumlarımız

L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi Yorumlarımız

Gelelim yorumlarımıza! Revitalift güneş kreminin oldukça hızlı bir şekilde emildiğini söyleyebiliriz. L'Oréal Paris Revitalift güneş kremini bir ay boyunca her sabah uygularsan ciltteki leke görünümünde azalma olduğunu görebilirsin. Bu ürün, cildi güneş ışınlarından korurken ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinin de hafiflemesine yardımcı oluyor. 

Biz kullandığımız ilk andan itibaren ürünün kıvamına ve ciltle uyumuna bayıldık! Düzenli kullanıma devam edeceğiz. Sen de düzenli bir kullanımla cildinde bu farklılıkları deneyimleyebilirsin. Güneşi korkusuzca kucaklamak için L'Oréal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Güneş Kremi seninle olmaya hazır! Peki, ya sen?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?