Cilt Problemlerine Göre Doğru Yüz Serumu Nasıl Bulunur?


Hassaslık veya sıkılık kaybı… Cilt problemin ne olursa olsun, sana uygun bir yüz serumu mutlaka var.

Konu cilt için doğru serumu seçemeye geldiğinde, seçenekler hiç de sınırlı değil. Doğru serumu ararken, deneme-yanılma yöntemi en ekonomik yöntem sayılmaz. Cilt serumunu günlük bakım rutinine dahil etmek, cildin için yapabileceğin en büyük yatırımlardan biri. Bu yüzden de cilt problemlerin için uygun olan serumu bulman önemli. Peki, cildin için doğru serumu nasıl bulabilirsin? İşte sana cilt problemlerine göre en iyi serum önerileri…

Tüm Cilt Tipleri İçin En İyi Serum Önerileri

Tüm Cilt Tipleri İçin En İyi Serum Önerileri

Tüm cilt tiplerine uygun olan ve deneyen herkesin ikinci şişesine geçtiği bir serum önerimiz var: Lancome Advanced Genifique serum. Neden mi? Çünkü bu cilt serumu, cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkarıyor. Yenilenen formülündeki pro ve prebiyotikler ile cilt mikrobiyomunu hedefliyor ve gerçek bir onarım, yenilenme ve pürüzsüzlük sağlıyor. Bunu da sadece 7 günde yapıyor. Bir ay sonunda bir şişe serumun sonuna geldiğinde de cildinde büyük bir değişim fark edeceksin.

Hassas Ciltler İçin En İyi Serum Önerisi

Kiehl's Cannabis Sativa Seed

Hassas ciltli olduğunu nasıl anlayabilirsin? Eğer cildini gergin hissediyorsan, sıcaksa ve kuruysa, hassas ciltli olma ihtimalin çok yüksek. Belki çok yorgun olduğun için, belki seyahatten yeni döndüğün için, belki hastaydın, hatta havası kirli bir şehirde yaşıyor veya haftada 60 saat çalışıyorsundur. Cildinin hassasiyetinin sebebi ne olursa olsun, Kiehl's Cannabis Sativa Seed yüz serumu hassas ciltleri yatıştırmak için formüle edilmiştir. 

Kiehl's Cannabis Sativa Seed serum, hafif yapılıdır ve cildi yatıştırma etkisi bulunur. Formülündeki keten tohumu yağı ve kekik otu yağı cildin rahatlamasını sağlarken aynı zamanda cilt kalitesinin artmasına da yardımcı olur. Düzenli olarak Kiehl's yüz serumunu kullanan hassas ciltliler, yüzdeki hassasiyetin ortadan kalktığını, cildinin ışıltısının tekrar ortaya çıktığını ve cildin rahatladığını söylüyorlar. 

Kırışıklık Karşıtı En İyi Serum Önerisi

Kiehl's Micro Dose Retinol

Cildinin değişmeye başladığının ilk göstergelerinden bazıları: Eskisi gibi yumuşak olmaması, gözeneklerin belirginleşmesi ve birkaç ince çizgi görünümü olabilir.

Kiehl’s Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum kırışıklık karşıtı en iyi retinol serumlardan biridir. Kadifemsi bitişi ile cildin yumuşacık olmasını sağlıyor, aynı zamanda cilt yüzeyini de yumuşatıyor ve cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. 

Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Serum Önerisi

Işıltı kaybı, çizgiler, sıkılık kaybı ve nemsizlik dikkatini çekiyorsa, sana çok etkili ve lüks bir yaşlanma karşıtı serum önerimiz var: Lancome Renergie Triple Serum.

Hyalüronik Asit, C Vitamini+Niasinamid, Ferülik Asit içeren bu cilt serumu, cildin yenilenmesini ve günden güne daha genç görünmesini sağlıyor. Bu kırışıklık karşıtı serumu uyguladıktan sonra, cildinin daha dolgun göründüğünü ve koyu lekelerinin de azaldığını fark edersin. Lancome serumu 8 hafta boyunca düzenli kullananlar ciltlerinin daha sıkı ve pürüzsüz göründüğünü söylüyorlar. 

Ciltteki Koyu Lekeler İçin En İyi Serum Önerisi 

Ciltteki Koyu Lekeler İçin En İyi Serum Önerisi

Kim daha ışıltılı ve aydınlık bir cilt görünümü istemez ki? Koyu lekelere karşı en çok önerilen cilt bakım serumu ile seni tanıştıralım: Kiehl's Clearly Corrective Serum, formülündeki C vitamini sayesinde cilt renginin eşitlenmesini ve cildin daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Yüzdeki koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engelleyen bu serum aynı zamanda yüze ışıltı kazandırıyor. 

Kiehl's leke serumunun içeriğindeki E vitamini, şakayık özü ve salisilik asit de cildin nemlenmesine ve tıkanmış gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Tek bir serum kullanarak cildindeki lekelerin azalmasını ve cildinin daha pürüzsüz görünmesini istiyorsan en yakın zamanda Clearly Corrective Serum ile tanışmalısın. 

Cilt Tonu Eşitleyici Serum Önerisi 

Cilt tonunu eşitlemek istiyorsan en etkili yöntemlerden biri ampul formdaki leke giderici ampullerdir. Hızlı bir şekilde etki eden konsantre ürünler sayesinde cildindeki kısa sürede pürüzsüz görünümü yakalayabilirsin. 

Kiehl's Clearly Corrective™ Accelerated Clarity Renewing Ampoules, iki hafta içinde cildindeki renk eşitsizliğini gideriyor ve koyu leke görünümü azaltıyor. 14 gün boyunca sabah ve akşam günde iki kere temiz cildine uygulayacağın Kiehl's ampullerden sonra cildinin daha eşit ve aydınlık görüneceğine eminiz. 

Cilt Aydınlatıcı Serum Önerisi

Cilt Aydınlatıcı Serum Önerisi

Cildinin daha aydınlık görünmesini istiyorsan cilt bakım rutinine ekleyeceğin ilk içeriklerin başında C vitamini geliyor. Kiehl’s Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate serum, formülündeki %12,5 C vitamini oranı sayesinde yüzü aydınlatıyor, ciltteki ince çizgilerin ve kırışıkların azalmasına yardımcı oluyor. Kiehl's C vitamini serumun özel formülü 2 saat sonra üst tabakada, tekrarladıkça da 10 kat derinine kadar inebiliyor. Bu serumun 6 gün boyunca ciltte kaldığı gözlemlenince bu özel formül, Kiehl’s’a patentlenmiş.

Hyaluronik asit ve C vitamini ikilisinin gücünden yararlanmak ve cildine daha parlak, aydınlık bir görünüm kazandırmak için Kiehl's serumu en kısa sürede cilt bakım rutinine eklemelisin. 

Cilt Yenileyici Serum Önerisi

Cilt Yenileyici Serum Önerisi

Cildinin tazelenmesine ve yenilenmesine ihtiyacın varsa sana hemen Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate Serum'dan bahsedelim. Formülünde %99,8 oranında temel ve botanik yağlar bulunan Kiehl's ikonik serumu, yüzdeki yorgunluk izlerini azaltıyor, cildi rahatlatıyor ve daha sıkı görünmesini sağlıyor. Gece uygulanan bu serum, yüzün yenilenme sürecine destek olarak sabahları daha arınmış ve yenilenmiş görünmene yardımcı olur. 

Akşam sefası, skualan ve lavanta yağının eşsiz birleşiminden faydalanan Kiehl's serum, cildin yumuşacık görünmesini, nem kazanmasını ve cilt bariyerinin onarılmasını sağlar. 

Cilt Sıkılaştırıcı Serum Önerisi

Cilt Sıkılaştırıcı Serum Önerisi

Cildindeki erken yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak ister misin? İş hayatı, stres, uyku düzensizliği ve sağlıksız beslenme cildinde donuk bir görünüme yol açabiliyor. İşte  Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum tam bu noktada devreye giriyor. Cildi canlandıran ve daha sıkı görünmesine yardımcı olan bu super serum, donuk görünümü alıp götürüyor. 

Hyaluronik Asit formu olan 11kDa (Kilodalton) ve Bitkisel Kaynaklı Kompleks bulunan Kiehl's serum, cilt bariyerini güçlendirir ve yüze dolgunluk kazandırır. Yüze daha sıkı ve nemli göstermeyi başaran bu serumu, her cilt tipi için önerebiliriz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala