Deniyoruz: Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Serum

Deniyoruz: Kiehl's Midnight Recovery Concentrate Serum

Cildi pürüzsüzleştiren, onaran ve yenileyen, en sevilen serumlardan biri olan Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate’i denedik, hakkında bilmek istediğin her şey bu yazımızda!

Pürüzsüz, kırışıklık olmayan, yumuşak, canlı ve aydınlık bir cilde sahip olmak için cilt bakım rutininde yüz serumlarına yer verebilirsin. Hangi yüz serumunu kullanman gerektiği ise cilt tipine ve cilt problemlerine göre değişiklik gösterebilir. Pürüzsüz, aydınlık, canlı ve yenilenmiş bir cilt için Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate, en iyi serumlardan biri. Denedik, yorumlarımızla karşındayız!

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate Gece Serumu

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate Gece Serumu

Cildin kendini geceleri daha hızlı yenilediğini biliyorsundur. Bu yüzden gece serumları ve gece maskeleri düzenli olarak kullanıldığında gözle görülür bir etki verebiliyorlar. Eğer sen de cildinin mat, solgun, pürüzlü ve yorgun görünümünü gidermek istiyorsan, doğal yağlar içeren bir gece serumu kullanmaya başlayabilirsin.

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate serum, Kiehl’sın 1 numaralı müşteri favorisi olan, aynı zamanda da bloggerların da çok severek kullandığı, popüler bir gece serumu. İzlediğimiz Youtube videolarında, Instagram postlarında bu serumu o kadar çok gördük ki, denemeden edemedik. Meğerse Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate’in bu kadar popüler olması boşuna değilmiş! İçerisindeki doğal ve botanik yağlarla cildin yenilenmesine, onarılmasına, pürüzsüzleşmesine ve gençleşmesine yardımcı olan bu serumu gel şimdi birlikte inceleyelim.

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate’in Formülü

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate’in Formülü

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate serumun içerisinde %99,8 oranında temel ve botanik yağlar bulunuyor. Yenileyici ve dengeleyici özellikleri olan bu antioksidan yağlar, gece boyu cilt bariyerinin onarılmasını ve yenilenmesini sağlıyor. Formüldeki Akşam Sefası cilt bariyerini onarıp cilde ışıltı ve canlılık veriyor, lavanta yağı cildi yumuşatıyor ve tazeliyor, zeytinden elde edilen Skualan ise su kaybına engel oluyor.

Bu yağ içerikleriyle Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate ne işe yarıyor? diye soracak olursan hemen listeleyelim:

  • Yorgunluk izleri azalıyor
  • Cilt sıkılaşıyor ve daha pürüzsüz görünüyor
  • İnce çizgiler ve kırışıklıklar azalıyor
  • Cilt daha pürüzsüz, canlı, dinlenmiş ve aydınlık görünüyor.

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate Nasıl Kullanılır?

İlk önce söylememiz gereken en önemli adım: Tüm cilt bakım ürünlerini temiz cildine uygulamalısın. Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate serum özeline gelirsek, doğal yağlardan oluşan bu yağı yüzüne uygularken tampon hareketler yapmalısın. Avuçlarını birbirine sürtmek ve yüze masaj yaparak uygulamak yağın ısınmasına sebep oluğu için formülün değişmesine sebep oluyor. Bu yüzden 2-3 damla serumu ısıtmadan avcuna al ve yüzüne tampon hareketlerle yedir. İlk önce yanaklara, sonra T bölgesine uygulayabilirsin.

Kiehl’s Midnight Recovery  Concentrate’i cilt bakım rutinine dahil edip, her gece yatmadan önce düzenli olarak uyguladığında, sabahları çok daha dinlenmiş, aydınlık, canlı ve pürüzsüz bir ciltle uyanacaksın. Üstelik mis gibi lavanta kokusu rahatlatma etkisine sahip olduğu için geceleri bebekler gibi mışıl mışıl uyuyacaksın!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?