Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

Cilde sağlıklı bir ışıltı veren, kırışıklık karşıtı ve ekstra sıkılaştırıcı L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi’ni denedik ve tüm detaylarıyla paylaşıyoruz!

Yılların geçmesiyle ciltte baş gösteren yaşlanma belirtileri, kırışıklıklarla beraber cildin ışıltısını ve sıkılığını kaybetmesi oluyor. Aynada bu yaşlanma belirtilerini gördüğünde ise bir anti-age kreme başlama ihtiyacı duyuyor olabilirsin. L’Oréal Paris’in Revitalift Ginseng Gündüz Bakım Kremi, içerisindeki kırmızı ginseng özü ile işte bu yaşlanma belirtilerine karşı günlük olarak kullanılabilecek en iyi kırışıklık kremlerinden. Denedik, yorumluyoruz!

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi

L’Oréal Paris’in Revitalift serisi, yaşlanma karşıtı bakımda en severek kullandığımız ürünlerden. Ailenin yeni üyesi olan Revitalift Ginseng bakımı ise, içerisindeki kırmızı ginseng özü ve pro-retinol sayesinde, ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı son derece etkili. Işıltısını kaybeden, eskisi gibi sıkı olmayan, yorgun görünen ve kırışıklıkları olan ciltler için kurtarıcı nitelikteki bu gündüz kremi, artık aklındaki yaşlanma belirtilerine karşı cevap olacak kadar etkili.

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Bakımı'nın Formülü

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Bakımı'nın Formülü

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Bakımı'nın formülünde ilk dikkatimizi çeken içerik kırmızı ginseng özü. Ginseng’in cilde olan faydaları gerçekten de bir harika: Ciltteki yorgunluk izlerini gidermeyi sağlıyor, cilt daha canlı, ışıltılı ve yenilenmiş görünüyor. Kremin formülündeki diğer bir mucizevi içerik olan pro-retinol ise tam bir kırışıklık karşıtı. Ciltteki kırışıklıkları azaltma ve pürüzsüzleştirme özelliği olan bu içerik, kırmızı ginseng özü ile bir araya geldiğinde cilde capcanlı, sağlıkla ışıldayan, aydınlık bir etki veriyor.

Editörün Notu: Ginseng’in cilde olan faydaları hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek istersen, bu makalemize de göz atabilirsin.

Kırmızı renkteki bu krem, tüm cilt tipleri ve cilt tonları için uygun. Kremi uygular uygulamaz cildine verdiği sağlıklı ışıltıyı çok seveceğine eminiz.

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi Ne İşe Yarıyor?

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi Ne İşe Yarıyor?

Eğer cildin eski ışıltısını ve sıkılığını kaybettiyse, göz çevresindeki, alındaki ve dudak kenarlarındaki kırışıklıklar dikkatini çekmeye başladıysa, yorgun göründüğünü düşünüyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi’ni kullanmaya başlayabilirsin demektir.

Gündüzleri kullanabileceğin bu kırışıklık kremi, daha ilk kullanımda sağlıklı, ışıltılı, dinlenmiş ve aydınlık bir görünüm veriyor. Bir haftanın sonunda cildinin daha pürüzsüz ve sağlıkla ışıldadığını göreceksin. Düzenli kullanmayı ihmal etmediğin takdirde de 4 haftanın sonunda alın, mimik çizgileri ve kaz ayaklarının görünümünde azalma olduğunu fark edeceksin.

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Loreal Revitalift Ginseng Kremi'ni gündüzleri, temiz cildine uygulamalısın. Yüzüne ve boyun bölgene yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin. Eğer bu kırışıklık kreminden maksimum etkiyi almak istersen, cilt bakım rutinini L’Oréal Paris’in Revitalift serisindeki diğer ürünleri ile de tamamlayabilirsin.

Sonuç: Bir cilt bakımı ürününden, özellikle de kırışıklık karşıtı ürünlerden beklediğin etkiyi almak için düzenli olarak kullanmalısın. İlk kullanımda kırışıklıkların geçmesini beklemek bir mucize beklemekle eş değer. L’Oréal Paris Revitalift Ginseng Gündüz Kremi’ni cilt bakım rutinine dahil edip, sabahları düzenli olarak uygulamayı alışkanlık haline getirdiğinde, 1 ay sonunda cildindeki ışıltı ve genç görünümü kendi gözlerinle görebilirsin. Loreal Revitalift Gündüz Kremi kullananlardan olarak favorilerimizden olduğunu da söylemeden geçmeyelim. :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?