Deniyoruz: L'Oréal Paris Makyaj Temizleme Suyu


Cildi makyajdan ve kirden en hassas şekilde arındıran L’Oréal Paris Makyaj Temizleme Suyu’nu birlikte inceliyoruz!

Cildi makyajdan, kirden, kalıntılardan ve fazla yağdan arındırmanın cilt sağlığı üzerinde ne kadar etkili olduğunu biliyor olmalısın. Cildin iyi temizlenmediğinde solgun görünüm ve pürüzler ortaya çıkmaya başlıyor. İleri dönemde geniş gözenekler, siyah noktalar ve diğer cilt problemlerine davetiye çıkarmamak ve bebek gibi görünen bir cilde sahip olmak için cildi düzenli temizlemek çok önemli. Bizim son zamanlardaki favorimiz olan Loreal Makyaj Temizleme Suyu yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik! Bu yazıyı okuduktan sonra eminiz bu micellar suları bakım rutinine ekleyeceksin!

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları

Micellar teknolojisi hayatımıza girdiğinden beri cildimiz rahat bir nefes aldı. Makyajı çıkarmaya ve cildimizi temizlemeye çalışırken ovalamak, tahrişe ve yaşlanma belirtilerinin artmasına neden olabiliyor. Hele ki hassas ciltler için durum biraz daha zor bir hal alabiliyor. Makyajı temizlemek ve cildi arındırmak için son derece pratik olan micellar sular, ciltteki kirleri mıknatıs gibi çekme özelliğine sahipler. Bu sayede ovalamadan, cildi yormadan kolay bir şekilde arındırmayı ve temizlemeyi sağlıyorlar.

Loreal Makyaj Temizleme Suları ise hassas ciltlerin kullanımı için yaratılmış, saflaştırılmış su ile zenginleştirilmiş formülleriyle cilt temizleme adımını son derece kolaylaştırıyorlar. Normalden kuruya ve normalden karmaya hassas ciltler için 2 farklı çeşidi olan Loreal Micellar Makyaj Temizleme Suları, cildi temizliyor, arındırıyor ve yüz-göz ve dudaktaki makyajı etkili bir şekilde temizliyor. Saflaştırılmış su ile elde edildiği, parfüm ve alkol içermediği için de hassas ciltler rahatlıkla kullanabiliyor. Şimdi gel Loreal Makyaj Temizleme Suyu’na daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Normalden Kuruya Hassas Ciltler

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Normalden Kuruya Hassas Ciltler

Pembe kapaklı Loreal Makyaj Temizleme Suyu, normalde kuruya dönük, kuruma eğilimi olan hassas ciltler için formüle edilmiş. Hassas bir cilt kurumaya eğilimli olduğunda yanma, batma, kaşıntı gibi rahatsızlık hisleri ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda cilt rahatlamaya ve yatışmaya ihtiyaç duyuyor.

Loreal Makyaj Temizleme Suyu Normalden Kuruya Hassas Ciltler için olan versiyonu, saflaştırılmış su ve gliserin içeren formülü sayesinde makyajı çıkarıp cildi temizlerken, aynı zamanda cildin nemlenmesini ve rahatlamasını sağlıyor. Temizlendikten sonra cilt nefes alıyor, rahatlıyor ve yumuşacık oluyor. Nemlendirme özelliği olduğu için, cilt temizlendikten sonra gerilme hissi olmuyor.

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Normalden Karmaya Hassas Ciltler

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Normalden Karmaya Hassas Ciltler

Yağlanmaya eğilimi olan bir cilde sahipsen, cildindeki fazla yağı arındırman son derece önemli. Bunu yapmadığında cildin gün içerisinde yağlanarak parlayabilir, gözeneklerin genişleyebilir ve ilerleyen adımlarda siyah noktaların artabilir. Loreal Makyaj Temizleme Suyu Normalden Karmaya Hassas Ciltler, ciltteki makyajı etkili bir şekilde temizlerken, fazla yağdan arındırıyor ve matlaştırıyor.

Cildin nefes almasını, ferahlamasın ve dengelenmesini sağlayan Loreal Makyaj Temizleme Suyu ile yağlanma kaynaklı parlama sorununu da ortadan kaldırabilirsin. Tıpkı bir tonik gibi sabah ve akşam bu micellar suyu uygulayarak daha mat bir cilt görünümü elde edebilirsin.

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları Nasıl Uygulanır?

Loreal Makyaj Temizleme Suyu’nu cilt tipine uygun bir şekilde seçerek, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildine uygulayabilirsin. Sabahları, cildindeki kalıntıları temizlemek ve cildinin nefes almasını sağlamak için, akşamları da günün kirini ve makyajı arındırmak için uygulayabilirsin. Saflaştırılmış su içeren bir formülü olduğu için cildin yorulmadan, tahriş olmadan kolay bir şekilde temizlenecek.

Biz Loreal Makyaj Temizleme Suyu’nu kullanmaya başladığımızdan beri cildimizin çok daha temiz, rahatlamış ve canlı göründüğünü fark ettik. Hiç uğraştırmadan cildi arındırmayı sağladığı için genellikle cilt temizleme adımını atlayanlar için çok pratik bir yöntem olduğunu eklemek isteriz. Eğer sen de üşenip bu adımı atlıyorsan, Loreal Makyaj Temizleme Suyu’nu bir an önce denemelisin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!