Doğru gündüz kremi nasıl seçilir?

Doğru gündüz kremi nasıl seçilir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt tipine göre doğru nemlendiriciyi nasıl seçeceğini biliyor musun?

Cildini her gün aksatmadan nemlendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Peki, cildinin ihtiyaçlarına göre doğru gündüz kremini nasıl seçmen gerektiğini biliyor musun? Cildinin dolgunluğa ihtiyacı olabilir, yaşlanma etkileri ile yeni yeni 7karşılaşıyor olabilir hatta kırışıklıklar için iyi bir önlem almak gerekebilir. Cildini nemlendirmek için gündüz kremini seçerken tek yapman gereken cildini dinlemek. İşte doğru gündüz kremi seçmenin yolları…

Daha dolgun bir cilt için gündüz kremi önerisi

Daha dolgun bir cilt için gündüz kremi önerisi

Hem cildinin nem ihtiyacını karşılamak, hem de daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini istiyorsan, hyaluronik asit içeren bir gündüz kremi kullanabilirsin. Hyaluronik asit molekülü, kendi ağırlığının 1000 katına kadar su molekülü tutabiliyor. Böylece cildin çok daha uzun süre nemini koruyor ve dolgunlaştırıcı etkisiyle cilt, daha parlak ve pürüzsüz görünüyor. L'Oréal Paris'in Hyaluron Uzmanı gündüz kremi, formülündeki iki farklı hyaluronik asit molekülü ile hem cildi iyi bir şekilde nemlendirmeye yardımcı oluyor hem de daha dolgun görünmesini sağlayarak kırışıklık görünümünü azaltıyor. Üstelik içerisinde GFK 20 bulunuyor, güneşin zararlı etkilerinden cildini korumak için ideal!

Yaşlanma karşıtı gündüz kremi önerisi

Kırışıklık bakımı yapan gündüz kremi önerisi

Cildindeki kırışıklıklara iyi gelecek, cilt dokusunu düzeltecek ve sıkılaştıracak bir gündüz kremi kullanmak istiyorsan, hyaluronik asit ve pro-xlyane içeren gündüz kremlerini tercih edebilirsin. L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 gündüz kremi, formülündeki parçalanmış hyaluronik asit ve konsantre pro-xylane ile ciltteki kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor, cilt liflerini güçlendirerek dokunun düzelmesini sağlıyor, cildi sıkılaştırıyor ve toparlıyor.

Kırışıklıklar, cilt dokusunda ve cilt tonunda bozulmalar, sarkma gibi yaşlanma izlerinin %100’üne karşı etkili. Ayrıca 2 ay ve 6 ay boyunca Revitalift Lazer gündüz kremi, günde iki kez, düzenli şekilde kullanıldığında, 2 ayda 3 yılın, 6 ayda da 7 yılın kırışıklık görünümünü gideriyor.

Yaşa göre günlük krem önerisi

Yaşa göre gündüz kremi önerisi

Cildini iyi bir şekilde nemlendirmek, aynı zamanda da yaşlanma karşıtı bir bakım yapmak istiyor ama yaşına göre hangi günlük kremi kullanacağını bilmiyor musun? L'Oréal Paris'in Yaş Uzmanı serisi, 30, 40 ve 50 yaşların ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş günlük kremi seçenekleri ile favorilerimizden. Formülündeki Opuntia çiçeğinin nem tutma özelliği sayesinde cilde nem veren bu günlük kremleri, yaşlara özel yan özelliklere de sahip. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem 30+, formülündeki kolajen biosferleri ile ciltte bu yaşlarda azalmaya başlayan kolajenin yol açtığı ilk ince çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem 40+, içeriğindeki retino peptidler ile kırışıklıkları azaltırken cildin saha sıkı görünmesini sağlıyor. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem 50+ ise içeriğindeki yağ özleri ile nemini iyice kaybetmiş olan cildin hatlarını şekillendiriyor ve kırışıklık görünümünü azaltıyor.

Sağlıklı ışıltı veren gündüz kremi önerisi

Sağlıklı ışıltı veren gündüz kremi önerisi

Cildindeki yorgun ve solgun görünümden şikayetçiysen, cildini hem nemlendirecek hem de kırışıklık görünümünü azaltacak bir gündüz kremi tercih edebilirsin. Kırmızı ginseng, bu konuda son derece başarılı bir içerik. Cildi canlandıran, sağlıklı bir ışıltı veren ve yorgunluk belirtilerini gidermeye yarayan kırmızı ginseng'i, L'Oréal Paris Revitalift Ginseng gündüz kreminde bulabilirsin. Formülünde bulunan kırmızı ginseng özleri ve pro-retinol ile cildin sağlıklı bir ışıltı kazanmasını sağlarken, kırışıklıkların azalmasını sağlıyor, cildi sıkılaştırıyor ve daha eşit tonda görünmesine yardımcı oluyor.

Cilt güzelleştiren gündüz kremi önerisi

Cilt güzelleştiren gündüz kremi önerisi

Cildinin daha güzel görünmesi için antioksidan içeren içeriklere yönelebilirsin. Bu sayede cildin daha nemlenmiş, beslenmiş ve ycanlı görünecek. L'Oréal Paris Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici gündüz kremi, içerisindeki lavanta ve biberiye yağı ile beyaz yasemin çiçeği özleriyle cildi besliyor, nemlendiriyor ve canlı görünmesini sağlıyor. Yağlı bir his bırakmadan hemen emiliyor ve ardında yumuşacık ve güzel bir cilt hissi bırakıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?