Doğal Cilt Bakımını Sevenlerin Denemesi Gereken 5 Ürün


Doğal cilt bakımını destekleyecek birbirinden farklı ve etkili 5 ürün önerisi!

Son dönemlerde cilt bakımı ürünlerinde doğal içerikler hızla önemini artırmaya başladı. Öyle ki doğal meyveler, bitki özleri, vitaminler ve hatta bazı doğal sebzelerin bile sıkça doğal cilt bakımı ürünleri arasında yer almaya başladığına şahit olmuşsundur. Bundaki en büyük etkense kuşkusuz, doğal içeriklerin aynı zamanda cildi besliyor olmaları. Peki, cilt bakımında sıklıkla öne çıkan içerikler nelerdir dersin?

Cilde iyi gelen doğal içerikler arasında aloe vera, argan yağı, gül, yeşil çay, nar ve lavanta gibi içerikler ön plana çıkıyor. Yoğun nem, besleyicilik, arındırma ve antioksidan etkisi ile bilinen bu içerikler cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlarken, cildin tazelenmesine de yardımcı oluyor. Biz de bu yazımızda evde cilt bakımı yapmayı sevenler ve doğal içerikli ürünlere ayrıca ilgi duyanlar için 5 farklı ürün önerisi sunalım istedik. Etkisinden son derece memnun kaldığımız bu doğal içerikli ürünleri bakalım sen de bizim kadar sevecek misin? 😊

1.Yorgun Görünüm İçin: Garnier Ampul C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

1.Yorgun Görünüm İçin: Garnier Ampul C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

İlk önerimiz, içerisinde C vitamini ve ananas özü bulunan Garnier’ın bu ampul kağıt maskesi oluyor. Solgun cilt görünümünü azaltırken, canlılık kazandıran bu ampul kağıt maske, cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Ciltteki yorgun görünümü azaltmaya yardımcı ananas özü ise yalnızca 5 dakikada parlak, dinlenmiş ve enerjik bir cilt görünümü kazandırıyor.

Sen de uykunu alamadığın günlerde, mevsim geçişlerinde ve özel randevular öncesi bu doğal kaynaklı ampul kağıt maskesini kullanarak, cildini ışıltılı bir görünüme kavuşturabilirsin. Bunun için tek yapman gereken, ürünü 5 dakika boyunca yüzünde bekletmek. Canlı ve ışıl ışıl görünen bir cilde kavuşman işte bu kadar kolay!

2.Detoks Etkili Garnier Ampul Niansinamid Kağıt Yüz Maskesi

2.Detoks Etkili Garnier Ampul Niansinamid Kağıt Yüz Maskesi

Cildi arındırma ve detoks etkisi sunmada mükemmel bir içerik olan niansinamid, Garnier’ın bu ampul yüz maskesinde doğal lahana özü ile birleşiyor. Yalnızca 5 dakikada cildi dinlenmiş bir görünüme kavuşturan ve detoks etkisi sağlayan bu maske, hızlı etki gösteren doğal kaynaklı cilt bakım ürünleri arasında favorilerimizden. Ciltte gözle görülür şekilde bir dengeleme sağlayan ürün, aynı zamanda arınmış, yumuşak ve parlak bir cilt dokusuna kavuşturuyor.

Mevsim değişikliklerinde ve kirli havaya maruz kaldığın zamanlarda rahatlıkla kullanabileceğin bu maske ile sen de hayatında sağlıklı bir güzellik dönemine yer açabilirsin.

3.Garnier Hyaluronik Asit Sıkılaştırıcı Ampul Kağıt Yüz Maskesi

3.Garnier Hyaluronik Asit Sıkılaştırıcı Ampul Kağıt Yüz Maskesi

Doğal içerikli bir diğer cilt bakım önerimiz, bu Garnier kağıt maske oluyor. İçerisinde hyaluronik asit bulunan ürün, cildin sıkılaşıp canlı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Etkisini karpuz özü ile tamamlayan bu ampul maske, pürüzsüz, tazelenmiş, sağlıklı ve canlı bir cilt görünümüne kavuşturuyor.

Cildini yorgun ve sarkmış hissettiğinde, mevsim geçişlerinde ve randevu öncesi tercih edebileceğin bu ürün ile sen de 5 dakikada cildindeki farkı hissedebilirsin. Maskeyi cildinde beklettikten sonra cildinde kalan ürünleri masaj ile yedirmeyi ise unutma! 😉

4.Yoğun Nem Kazandıran Garnier Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

4.Yoğun Nem Kazandıran Garnier Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

“Cildimin her an yoğun bir neme ihtiyacı var.” diyorsan, bu doğal içerikli kağıt yüz maskesi önerimiz senin için geliyor: Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi. Normal ve kuru ciltler için nar özü ve hyaluronik asit ile oluşturulan bu maske, cilde 1 hafta boyunca yoğun nem, canlı bir görünüm ve ışıltı kazandırıyor. Antioksidan etkisiyle bilinen nar özleri, cildin dolgunlaşmış görünmesini sağlarken; hyaluronik asit ise kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilme özelliği sayesinde cilde yoğun bir nem sağlıyor.

Hafta başında cildine uygulayabileceğin ve etkisini tüm hafta boyunca hissedeceğin bu maskeyi muhakkak denemelisin. 15 dakikada cildindeki farkı hissedecek ve sonrasında bize teşekkür edeceksin.

5.Açılmış Gözenekler İçin Garnier Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

5.Açılmış Gözenekler İçin Garnier Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Ve son doğal maske önerimiz karma ve yağlı ciltlere özel Garnier Ferahlatıcı Yüz Maskesi oluyor. İçerisinde hem yeşil çay özü hem hyaluronik asit hem de nemlendirici serum bulunan bu kağıt maske, cildi anında ferahlatmasıyla gönlümüzde taht kuruyor. Yoğun nem ve ferahlık hissini bir arada sunan ürün, cildin aynı zamanda gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Etkisini 1 hafta boyunca hissedeceğin bu maske ile sen de cildindeki ferahlık hissine bayılacak ve düzenli kullanımda açılmış gözeneklerinin küçüldüğüne şahit olacaksın.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!