Deniyoruz: La Roche Posay Anthelios Age Correct


Kırışıklık karşıtı bakım yapan güneş kremi La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50’yi denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Güneşin, cilt üzerindeki yaşlanma belirtileri üzerinde çok büyük bir payı olduğunu biliyor olmalısın. Genetik olarak yaşlanmanın dışında, ciltteki ince çizgi, kırışıklık ve lekelerin çok büyük bir çoğunluğu çevresel faktörlerden, cildi güneşten korumamaktan kaynaklanıyor. Peki hem cildini güneşten korurken hem de kırışıklık karşıtı bir bakım yapmak mümkün mü? Cevap: Evet! La Roche Posay’in kırışıklık karşıtı güneş kremi Anthelios Age Correct SPF 50’yi denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik.

La Roche Posay Anthelios Age Correct Kırışıklık Karşıtı Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Age Correct Kırışıklık Karşıtı Güneş Kremi

Çevre kirliliği ve UV ışınları, cilt yaşlanması üzerinde tahmininden çok büyük bir etkiye sahip. Kısaca bir bilgi vermek gerekirse, çevresel faktörlerin cilt yaşlanmasında %80 etkili olduğu düşünülüyor. Geri kalan %20 ise sadece zamanla gerçekleşen genetik yaşlanma. Kırışıklıklar ve lekeler üzerinde güneşin bu kadar etkili olduğunu bildikten sonra, güneş kremi kullanmadan geçen her gün bir pişmanlık sebebi!

Peki, işin en can alıcı noktası da şu: Hem kırışıklık bakımı yapan hem de cildi güneşten koruyan bir güneş kremi var mı? Yeni kırışıklıkların ve lekelerin oluşmasını önlerken, bir yandan da var olan kırışıklıkların, ince çizgilerin ve lekelerin görünümünü azaltan bir güneş kremi resmen mucize gibi bir şey. Ama asla hayal değil! La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50, özel formülü ile yüksek güneş koruma faktörüne sahip, kırışıklık karşıtı bir günlük güneş kremi. Şimdi gel Anthelios Age Correct Güneş Kremi’nin özelliklerine daha yakından bakalım…

La Roche Posay Anthelios Age Correct Özellikleri

La Roche Posay Anthelios Age Correct Özellikleri

Kırışıklık karşıtı güneş kremi bizim için büyük bir yenilik! Sadece yazın tatilde değil, kışın evde bile olsak artık güneş kremi kullanmayı alışkanlık haline getirdik. Neden güneş kremini yıl boyunca kullanmalıyım? diye soruyorsan bu makalemize göz atmalısın!

La Roche Posay Anthelios Age Correct güneş kreminin özellikleri şöyle:

  • Kırışıklıklar, lekeler ve elastikiyet kaybını azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Parçalanmış hyaluronik asit, Fe-Resorsinol ve niacinamide içeren formülüyle cildi nemlendiriyor, yaşlanma karşıtı bakım yapıyor.
  • UV ışınları ve kirlilik gibi çevresel yaşlanmaya karşı etkiye sahip.
  • Yeni teknoloji formülü sayesinde, cildi korurken kir parçalarının cilde yapışmasını azaltıyor.
  • Cildi 24 saate kadar nemlendiriyor.
  • Hafif dokusu sayesinde çok kolay uygulanıyor.
  • Yağlı bir his ve beyaz bir his bırakmıyor.
  • Uygulandıktan sonra kadife gibi bir cilt görünümü veriyor.
  • Hassas ciltlerin kullanımı için uygun, hipoalerjenik formüle sahip.

La Roche Posay Anthelios Age Correct Çeşitleri

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50+

Günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğin La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50, renksiz bir güneş kremi. İster tek başına yüz serumundan sonra kullanabilir, istersen de makyajdan önce kolaylıkla uygulayabilirsin. Biz bu güneş kremini La Roche Posay Saf C Vitamini Serumu ile birlikte kullanıyoruz. C vitamini ile bu güneş kreminin yaşlanma karşıtı etkisi bir arada çok daha etkili bir sonuç almamızı sağlıyor.

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 Tinted

La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 Tinted

Cildinde eşit bir ton ve kusursuz bir görünüm elde etmek istersen renkli La Roche Posay Anthelios Age Correct SPF 50 Tinted’ı tercih edebilirsin. Cildinde var olan lekeleri gizleyebileceğin bu renkli güneş kremi, cilde çok doğal bir görünüm veriyor ve rengiyle uyum sağlıyor. Uyguladıktan sonra rengi koyulaşmadığı için makyajla birlikte rahatlıkla kullanabilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!