Deniyoruz: Lancome Advanced Genifique Göz Kremi

Deniyoruz: Lancome Advanced Genifique Göz Kremi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Göz çevresini aydınlatmaya, koyu halka ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olan Lancome Advanced Genifique Göz Kremi’ni denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Göz çevresindeki ince çizgiler, göz altındaki koyu halkalar ve kırışıklıklar için cilt bakım rutininde göz kremi kullanmanın önemi son derece büyük. Cilt bariyerini güçlendiren, göz çevresinin daha pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağlayan Lancome Advanced Genifique Göz Kremi’ni cilt bakım rutinimize dahil ettik ve gördüğümüz değişimleri seninle paylaşmaya geldik! Eğer senin de başın göz altı morlukları ve ince çizgilerle dertteyse, Lancome Advanced Genifique Göz Kremi yorumlarımız çok işine yarayacak!

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi

Göz çevresindeki ince çizgiler, göz altındaki koyu halkalar ve kaz ayağı görünümü hepimizin canını sıkan cilt problemlerinden. Peki, doğru göz kremi kullanarak bunları geçirmek mümkün mü? Cevap: Evet!

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi, pre ve probiyotikler içeren formülü ile göz çevresindeki bariyeri güçlendirmeye yardımcı olurken, iyi bir şekilde nemlendirerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

Göz çevresindeki ince çizgiler, göz altındaki morluk ve koyu halka görünümünü düzenli kullanımda azaltan bu göz kremi, göz çevresinin daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Lancome Advanced Genifique Göz Kremi düzenli olarak kullandığımızda, göz çevremizin daha nemli, pürüzsüz ve aydınlık göründüğünü fark ettik. Şimdi gel bu göz kreminin özelliklerine daha yakından bakalım…

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi Özellikleri

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi Özellikleri
  • Daha güçlü bir cilt bariyeri sağlıyor.
  • Koyu halka ve ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Daha güçlü ve aydınlık bir göz çevresi sağlıyor.
  • Pre & probiyotik türevi içeren formüle sahip.
  • Göz çevresini dış etkenlere karşı koruyor.
  • Nemlendirerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.
  • Hafif, jel-krem dokuya sahip.
  • Cilt tarafından hızla emiliyor.
  • Hassas gözlerin kullanımına uygun.
  • %70 cildin daha hızlı toparlanmasına yardımcı oluyor.

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi Nasıl Uygulanır?

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi Özellikleri

Temiz cilde sabah-akşam günde 2 kere kullanılabiliyor.

Parmak uçlarında erittikten sonra göz altında hafifçe gezdirdikten sonra, kazayakları kısmına tampon hareketlerle masaj yapabilirsin. Bu hareketi 3 kere tekrarladığında, kremin hızla emildiğini fark edeceksin. Aynı zamanda bu bölgedeki dolaşımı da masajla hızlandırdığın için kremin etkisini maksimuma çıkarmış olacaksın.

Lancome Advanced Genifique Göz Kremi’ni, tamamlayıcı bir cilt bakım rutini adımı olarak Lancome Advanced Genifique Serum ile birlikte kullandığında, cildindeki gençlik ışıltısının gözle görülür bir şekilde geliştiğini görebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?