Erkekler İçin En İyi Yüz Kremi Önerileri

Erkekler İçin En İyi Yüz Kremi Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Erkek yüz kremi, sürekli tıraş olan erkek cildini rahatlatan ve bakım yapan kremlerdir. Erkekler için yüz kremi cildi yatıştırır, cildin neme doymasını sağlar ve cildin daha canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Umuyoruz, erkek okuyucularımızın hepsi yüz kremi kullanıyordur... Peki ya erkekler için en iyi yüz kremini hala bulamadıysan? Erkek cilt tipine uygun ve cilt sorunlarına iyi gelebilecek cilt kremlerini senin için araştırdık.

Erkek yüz kremi tavsiyelerimiz ile pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olabileceksin!

1. Kiehl's Facial Fuel Moisturizer

Kiehl's Facial Fuel Moisturizer

Aynaya baktığında yorgun ve mat görünen bir yüz mü görüyorsun? Uzun saatler çalışmak, uykusuz kalmak ve sürekli ekrana bakmak cilt kalitesinin düşmesine yol açabilir. Bunların yanında şehir hayatında yaşayanların maruz kaldığı hava kirliliği de cildin mat ve cansız görünmesine yol açıyor. Cildimizi bu etkenlerden korumak için "en iyi erkek yüz bakım kremine" ihtiyacın olacak. 

Kiehl's Facial Fuel Moisturizer kremin içeriğindeki vitaminler cildinin daha enerjik görünmesini sağlarken aynı zamanda cildinin kendi kendini yenilemesini tetikler. Cildi daha canlı gösteren Kiehl's erkek nemlendirici krem, yağsız formülü sayesinde yağlı ve karma erkek cildi için idealdir. Güne daha enerjik başlamak için Facial Fuel Moisturizer kremi sabahları temiz cildine uygulamalısın. Cildini canlandırmak istediğinde gün içinde tekrar uygulama yapabilirsin. 

2. L'Oreal Paris Men Expert Pure Carbon Cilt Problemleri Karşıtı Günlük Nemlendirici

L'Oreal Paris Men Expert Pure Carbon Cilt Problemleri Karşıtı Günlük Nemlendirici

Eğer cilt problemlerin varsa sana harika bir erkek yüz kremi önerimiz var: L'Oreal Paris Men Expert Pure Carbon Cilt Problemleri Karşıtı Günlük Nemlendirici. Erkek cildi için tasarlanan bu nemlendirici yüz kremi, volkanik mineraller ve salisilik asit içeren formülüyle cildi fazla yağdan arındırmaya, daha mat görünmesine ve cilt problemlerinin azalmasına yardımcı oluyor. Cildi nemlendirerek daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor ve geride parlaklık veya yağlı bir his bırakmadığı için de erkekler tarafından çok seviliyor.

3. Kiehl's Age Defender Moisturizer

Kiehl's Age Defender Moisturizer

Erkeklere özel kırışıklık bakımı isteyenler buraya! 30'lu yaşlardan itibaren cildimiz elastikiyetini kaybetmeye ve hafif kırışmaya başlar. Erken dönemde bu kırışıklara bakım yapmazsan, ileride işin çok daha zor olacaktır. 

Yaşlanma karşıtı yüz bakım kremi, erkeklerin de en çok merak ettiği cilt bakımı konulardan. Kiehl's erkeklerin sesini duydu ve sadece erkek cilt yapısına özel anti-aging yüz kremleri ile bizi tanıştırdı. Kiehl's Age Defender Moisturizer cildini nemlendirirken aynı zamanda kırışıklarının azalmasına ve cildinin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Age Defender Moisturizer erkek cilt yapısına göre formüle edildiği için, klasik anti-aging kremlerden çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Yaşlılık karşıtı nemlendirici içeriğindeki keten tohum özleri sayesinde ciltte gözle görülür bir sıkılaşma ve düzenli kullandığında daha pürüzsüz bir cilt görünümüne yardımcı olur.

4. L'Oréal Paris Men Expert Nemlendirici

L'Oréal Paris Men Expert Nemlendirici

Cildinde oluşan matlık, koyu göz altı halkaları ve pürüzler seni rahatsız etmeye başladı mı? Merak etme yalnız değilsin. Erkek cilt yapısı, aşırı yorgunluk durumunda hızlıca sinyal vererek cildi uyarır. Bu nedenle yorgun bir dönemden geçerken göz altının daha mor olması ve cildinin matlaşması normaldir. Cildinin verdiği bu mesajı anladıktan sonra sıra geliyor 'yüz kremi erkek' araması yapmaya...

Cildindeki yorgunluk izlerine iyi gelecek en iyi erkek nemlendirici kremi biz biliyoruz. L'Oréal Paris Men Expert Nemlendirici'nin içeriğindeki Guarana ve C vitamini sayesinde cildin 24 saat nemli kalır ve yüzündeki yorgun görünüm zamanla azalır. Erkeklerin bu kremi çok sevmesinin en yaygın sebeplerinden biri jel-krem yapısıdır. Bu sayede nemlendirici krem cildinde çok hızlı emilir, yapışkan bir iz kalmaz. Men Expert Nemlendirici'yi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere cildine uygula ve farkı gör. 

5. Vichy Mineral 89

vichy mineral 89

Son zamanlarda kadın-erkek elimizden düşürmediğimiz bu nemlendiriciyi seninle tanıştırmadan makalemizi bitiremeyiz. Cildinin neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan Vichy Mineral 89 gündüz bakım kremini hemen denemelisin.

Özellikle ısınan havalarla birlikte klasik nemlendiriciler sana ağır gelmeye başladıysa sırayı Vichy Mineral 89'a bırakabilirsin. İçeriğindeki %89 oranındaki termal su ve Hyaluronik asit birleşimi sayesinde cildini derinden nemlendiren bu krem, gün boyu seni canlı ve enerjik gösterecektir. Düzenli kullanımda Vichy Mineral 89'un cildini daha dolgun gösterdiğini ve yüzünün nem ihtiyacını karşıladığını fark edebilirsin. 

Artık erkekler için en iyi yüz nemlendiricisini keşfettin, sıra geldi denemeye! Senin tercihin hangi erkekler için nemlendirici yüz kreminden yana olacak?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?