İnceliyoruz: Kiehl's Erkek Bakım Ürünlerinden Hangisi Sana Göre?

İnceliyoruz: Kiehl's Erkek Bakım Ürünlerinden Hangisi Sana Göre?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bakımına özen gösteren erkekleri buraya alalım! Eğer sen de cilt bakımına özen gösteriyorsan bu yazımız tam sana göre. En sevdiğimiz cilt bakım markalarından Kiehl’sın, erkek cilt bakımında da kullanılabilecek ürünlerini derledik!

Erkek cilt bakım ürünleriyle, kendine özel bir bakım rutini oluşturarak sağlıklı bir cilde kavuşabilirsin. Hangi ürünleri kullanman gerektiğini bilmiyorsan da sana özel harika önerilerimiz var! Hadi başlayalım! :)

Erkekler için kil maskesi önerisi: Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Cildi düzenli olarak arındırmak, gözenekleri derinlemesine temizlemek oldukça önemlidir. Özellikle geniş gözeneklere sahipsen kil maske kullanımına özen göstermeni öneririz. Amazon beyaz kili içeren Kiehl’s Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, bizim favorilerimizden! Gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran bu kil maskesini haftada 1 ya da 2 kez kullanarak cildini derinlemesine arındırabilirsin!

Erkekler için göz kremi önerileri:

1.Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado

Yüzümüzün geri kalanı gibi, göz çevremize de özen göstermeyi asla unutmuyoruz! Göz çevremizdeki deri oldukça ince olduğundan, özenli ve düzenli bakım şart. Tabii ki işini kolaylaştıracak, göz çevreni güzelce nemlendirecek, besleyecek ürün önerimiz de var: Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado! İçerisinde avokado yağı bulunuyor ve bu besleyici içeriği ile göz çevresine bakım yapıyor, nemlendiriyor. Bu göz kremini günlük olarak, gündüz ve gece bakım rutinlerinde kullanabilirsin.

2. Kiehl’s Facial Fuel Eye Fuel

Kiehl’s Facial Fuel Eye Fuel

Özellikle yorgun, uykusuz olduğumuz günlerde göz çevresindeki koyu halkalar, göz altı torbaları daha da belirgin oluyor. İşte bu görünüme engel olmak ve göz çevrene enerji vermek için Kiehl’s Facial Fuel Eye Fuel göz bakım kreminden yararlanabilirsin. Kafein ve B3 vitamini içeren bu göz kremi ile yorgun görünen gözlerini nemlendirip görünümünü tazeleyebilirsin!

Erkekler için nemlendirici krem önerisi: Kiehl’s Ultra Facial Cream

Kiehl’sın efsanevi nemlendiricisi Ultra Facial Cream, cilt tipin ne olursa olsun tercih edebileceğin nemlendirici kremlerden. 24 saat boyunca cildi nemli tutan bu nemlendirici, cildin gün boyunca sağlıklı görünmesini sağlıyor. Özellikle hafif, hızla emilen, ağırlık yapmayan yapısıyla favorilerinden olacağına eminiz!

Erkekler için tonik önerisi: Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner

Erkek yüz bakımında, önemli adımlardan biri de tonik uygulamasıdır. Yağ salgılama oranı az olduğu için karma ve kuru ciltler için alkolsüz tonik kullanımını öneriyoruz. Alkol içermeyen toniklerden de favorilerimizden biri Kiehl’s Calendula Herbal-Extract Alcohol-Free Toner. Kadife çiçeği ve bitkisel özler içeren formülüyle bu tonik, cildi hem toksinlerden arındırıp temizliyor hem de cildi rahatlatıyor.

Erkek bakımı için yüz temizleyici önerileri:

1.Kiehl’s Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash

Kiehl’s Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash

Günlük olarak cildini fazla yağdan, terden, kirden arındırabileceğin, aynı zamanda da parlamayı, gözenek görünümünü azaltan bir temizleyici önerimiz var: Kiehl’s Oil Eliminator Deep Cleansing Exfoliating Face Wash. Bu yüz temizleyici, Kayısı çekirdeği parçaları içeren tanecikli yapısıyla cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüzleştiriyor.

2. Kiehl’s Facial Fuel Energizing Face Wash

Kiehl’s Facial Fuel Energizing Face Wash

Hem sabahları cildini tazelemek, tıraşa hazırlamak, hem de akşamları ferahlamış bir cilde sahip olmak için Kiehl’s Facial Fuel Energizing Face Wash ideal yüz temizleyicilerden! Kafein, vitaminler ve canlandırıcı etkiye sahip turunçgil özleri içeren bu temizleyici, cildine sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Hem sabahları cildini tazelemek, tıraşa hazırlamak, hem de akşamları ferahlamış bir cilde sahip olmak için Kiehl’s Facial Fuel Energizing Face Wash ideal yüz temizleyicilerden! Kafein, vitaminler ve canlandırıcı etkiye sahip turunçgil özleri içeren bu temizleyici, cildine sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Erkekler için kırışıklık karşıtı krem önerisi: Kiehl’s Age Defender Moisturizer

Kiehl’s Age Defender Moisturizer

Yaşlanmanın etkilerine “dur” demenin zamanı geldi mi? Bizce 30’lu yaşlardan itibaren, kırışıklık karşıtı krem kullanımına yavaş yavaş geçilmesi gerekiyor. Erkekler için ise önerimiz Kiehl’s Age Defender Moisturizer. Bu nemlendirici, cildi gözle görülür şekilde sıkılaştırıyor ve çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Sabah, akşam düzenli olarak kullanarak cildini yaşlanma etkilerine karşı koruma altına alabilirsin.

Erkekler için deodorant önerisi: Kiehl’s Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream

Kiehl’s Superbly Efficient Anti-Perspirant & Deodorant Cream

Özellikle yaz aylarında daha da artan terleme ve kötü kokulara karşı önlem almaya hazır mısın? Parfümsüz,  24 saat etkili bu krem deodorant, portakal, limon ve keten tohumu gibi doğal kaynaklı özler içeriyor. Gün boyu taze, ferah hissetmek istiyorsan bu krem deodoranta bir şans vermelisin!

Erkekler için sakal yağı önerisi: Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil

Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil

Son dönemde sakal bakım yağları erkekler arasında oldukça popüler! Sen de sakal bakım yağı arayışındaysan sana özel ürünü buldun diyebiliriz: Kiehl’s Nourishing Beard Grooming Oil! Hem sakalları besleyen hem de cildi yatıştıran bu sakal yağı, Aromalı Sandal Ağacı, Sedir Ağacı ve Okaliptüs Temel Yağları karışımından oluşuyor. Hem sakalları hem de cildi yumuşatıyor. Odunsu kokusu ise tazelik sağlıyor!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?