Deniyoruz: Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi

Deniyoruz: Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son yılların en popüler ve en sevilen göz kremlerinden Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Bakım Kremi’ni denedik! Göz çevremizde kuruluk belirtileri başlayınca hemen göz kremi arayışına başladık ve “Kiehl’s avokadolu göz kremi” olarak da bilinen Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi’ni denemek istedik.

Tabii ki önce ufak bir araştırma yaptık ve en iyi göz kremlerinden biri olduğunu öğrendik. Avokado yağı içeren bu göz kremi hakkındaki yorumlarımızı, göz çevremize olan etkilerini öğrenmek isteyenleri yazımızın devamına alalım!

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi:

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi

Avokado yağının cildimize olan faydalarını artık bilmeyen yok. Avokado yağı, doğal amino asit proteinleri ve A, D, E vitamini kaynağıdır. İşte bu göz bakım kremi de nemlendirici özelliği ile bilinen avokado yağı içeriyor. Göz çevresini derinlemesine besliyor ve neme doymasını sağlıyor.

Göz çevremiz cildimizdeki en hassas ve en ince deridir. Bu hassas bölgeyi nazikçe nemlendirecek ürünler kullanmak oldukça önemli. Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi de vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin avokado tazeliğini göz çevresinde hissettiriyor ve nazikçe nemlendiriyor. Aynı zamanda göz çevresinin günlük nem ihtiyacını karşılıyor.

Ayrıca, A vitamini açısından zengin turuncu ve kırmızı sebzelerde bulunan bir antioksidan olan beta-karoten ve nemlendirici özellikleri için birçok losyonda kullanılan Afrika Karite ağacının meyvesinden elde edilen bir yağ olan shea yağı içeriyor. Kısacası göz çevremiz için tam bir nem ve besin kaynağı!

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi’nin Etkileri Nelerdir?

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi’nin Etkileri

● Göz çevresini derinlemesine nemlendiriyor. Böylece göz çevresi daha aydınlık ve canlı görünüyor.

● Dokusu sayesinde göze nüfuz etmiyor ve kolayca emiliyor.

● Göz çevresinin ışıldamasını sağlıyor.  

Göz çevresi bakımına ne kadar erken başlarsak o kadar iyi diye düşünüyoruz. İlk çizgilerin, kırışıklık görünümünün erkenden başlamaması için nem desteğine ihtiyacımız var. Yoğun nem sağlayan Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi ile de bu ihtiyacımızı kolayca giderebiliyoruz. Neme doyan göz çevresiyle de etrafımıza ışıltılı bakışlar atabiliyoruz!

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Kimler için Uygun?

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Kimler için Uygun

Göz çevresini nemlendirmek, canlı ve aydınlık bakışlara sahip olmak isteyen herkes kullanabilir. Hatta göz kremi kullanmaya yeni başlayacakların da rahatlıkla kullanabileceği göz bakım kremlerinden.

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Nasıl Kullanılır

Göz kremi uygularken olabildiğince nazik hareketlerle uygulamak çok önemli. Burada deri çok ince olduğundan, herhangi bir sert hareket kırışıklıklara, göz altı morluklarına neden olabiliyor. Bu nedenle Kiehl's Avokado Göz Kremi’ni uygularken de göz çevresindeki kemik boyunca uygulamaya özen gösterdik.

Hem gündüz hem de gece bakım rutinimizde kullanabildiğimiz bu göz bakım kremini uygularken aşağıdaki adımları takip ettik:

  1. Göz kreminden mercimek tanesi kadar alıp parmak uçlarımızda incelterek göz çevresine uyguluyoruz.
  2. Cildi aşağıya doğru çekmeden, yalnızca parmak uçları ile göz çevresindeki kemik boyunca, içten dışa, C ve ters C şeklinde tampon hareketlerle nazikçe uyguluyoruz.

Eğer göz çevreni yoğun şekilde nemlendirmeye ihtiyacın varsa avokado göz kremini kalın bir tabaka şeklinde göz çevrene uygulayıp 5 dakika kadar bekleyebilirsin. Bu sayede de göz çevrene nem maskesi yapmış olursun.

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Kullananların Yorumları:

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi Kullananların Yorumları

Kiehl's Creamy Eye Treatment With Avocado Göz Kremi kullananlardan olarak avokado göz kreminin kapağını açtığımızda ilk fark ettiğimiz şey kremsi dokusu oldu. Bu kremsi dokusu sayesinde de göz çevresine nem desteği sağlayabiliyor. Günlük olarak bakım rutinimizde Kiehl’s avokado göz kremi kullanarak, tek adımda göz çevremizi nemlendirebiliyoruz.

Şimdiye kadar en sevdiğimiz, favori göz kremlerimizden olduğunu söylemeliyiz. Hatta yaz-kış bakım rutinimizin bir parçası haline geldi!😊 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?