Deniyoruz: Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar

Deniyoruz: Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt problemleri ve siyah noktalar yüz güzelliğine gölge düşürmesin. Hepimizin dönem dönem başına gelebilen siyah nokta ve cilt problemlerine oldukça etkili bir çözüm bulduk. Bizim gibi doğal içerikleri seviyorsan sen de Garnier'in Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ını çok seveceksin. Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyoruz!

Cilt bakım ürünü alırken çevre kirliliğine sebep olmamak, plastik içeren ürünler almak istemiyorsan Garnier'in Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ının sıfır plastik içerdiğini de yazımızın başına ekleyelim!

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar

Problemli ve yağlanmaya eğilimli bir cildin mi var? Cildindeki problemlere ve siyah noktalara iyi gelecek bir temizleyici keşfettik: Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar!

Yağlanma eğilimi olan cilt tiplerinde siyah noktalar ve diğer cilt problemleri daha sık görülebilir. Cildinin pürüzsüz görünmesini istiyorsan ilk olarak cilt temizliğine çok dikkat etmelisin. Gözeneklerini düzenli olarak temizlemek ve doğru içerikleri kullanmak cilt kusurlarını kontrol altına almanı kolaylaştıracak. Biz de daha pürüzsüz bir cilt görünümü için Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı denedik. Kömür ve salisilik asit içeren Garnier yüz temizleme barı, vücuttaki ve yüzdeki siyah nokta, aşırı yağlanma gibi cilt kusurlarını azaltıyor. Sebum üretimini dengeliyor ve bir haftalık kullanımdan sonra gözenek görünümünü iyileştiriyor, cilt kusurlarını azaltıyor. Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın en sevdiğimiz özelliği ise hem vücuda, hem de yüze uygulanabilir olması! Böylece tek bir ürünle, tüm vücuttaki siyah nokta ve aşırı yağlanma sorununu kontrol altına alabiliyoruz. 

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın Özellikleri

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın özellikleri

Yağlı ve siyah noktaya eğilimli bir cildin varsa en çok ihtiyacın olan içeriklerin başında kömür ve salisilik asit olmalı. Salisilik asit, akne görünümün azalmasına yardımcı olurken, kömür de aşırı yağlanmayı kontrol altına alır. 

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın kömür ve salisilik asit ile zenginleştirilmiş formülü sebum üretimini dengeleyerek yüzdeki aşırı parlamaları azaltıyor. Ayrıca siyah noktaya karşı etkili formülü sayesinde gözeneklerin tıkanmasına engel oluyor. Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın diğer özelliklerinden biri de cilt görünümünü yenileyici minerallere sahip olması. Böylece cildin daha fresh, aydınlık ve pürüzsüz görünmeye başlıyor. Garnier Saf ve Temiz katı temizleyicisini kullananlar ilk kullanımdan itibaren yüz kirliliğinin azaldığını ve vücudun daha temiz, arınmış göründüğünü söylüyorlar. Düzenli olarak kullananlar ise birinci haftadan itibaren gözenek görünümünde azalma, cilt kusurlarında ise gözle görülür iyileşme olduğunu paylaştı. Şimdi deneme sırası sende!

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar Nasıl Kullanılır?

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar nasıl kullanılır?

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı yüz, boyun ve sırt bölgesi için kullanabilirsin. Tek bir ürünle cildini arındırmak için ilk olarak uygulama yapacağın bölgeyi ıslat. Aşırı sıcak suyla yıkanmak cildinde kuruluğa neden olabilir. Bu nedenle ılık veya soğuk suyla temizleme yapmalısın. Islattığın bölgeye Garnier Kömürlü Barı uygula ve temizle. Bu sırada musluğu kapatmayı unutma :) Bar, suyla buluştuğunda köpürerek cildini arındırır ve derinlemesine temizler. 

Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı kullandıktan sonra ayrı bir sabunlukta saklamanı tavsiye ederiz, böylece kirlenmesine engel olabilirsin. Biz yağlı cildimizi dengelemek için Garnier barı yüzümüz için her gün, vücudumuz için de her banyo sırasında kullandık. Sen de ihtiyaç duyduğun her an Garnier Kömürlü Barı kullanabilirsin. 

Neden Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı Kullanmalısın?

Neden Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı kullanmalısın?

Neden Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ı bu kadar çok sevmemizin ilk sebebi sıfır atık olarak üretilmesi! Yeşili koruyan ve plastik üretimine çok dikkat eden Garnier, Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar'ın üretimini sıfır atık olarak tamamladı. Yani gözeneklerini yağ ve kirden arındırırken, doğaya da zarar vermemiş oluyorsun. 

Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Bar, %96 doğal kaynaklı içeriklere sahip bir temizleyici. Temiz ve doğal içeriklere önem veriyorsan sen de bizim gibi Siyah Nokta Temizleyici Bar'ı çok seveceksin. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?