Mutlaka Denemen Gereken Yüz Bakım Ürünleri


Eğer sen de bizim gibi bir cilt bakım delisiysen, mutlaka denemen gereken yüz bakım ürünlerini senin için bir araya getirdik!

Cilt bakımına düşkünsen veya yeni yeni başlıyor ve hangi yüz bakım ürünlerini kullanabileceğine karar veremiyorsan, harika bir rehberle karşındayız! Cilt bakım trendlerini göz önünde bulundurarak, son derece etkili, sonucu gözle görülebilen, bizim de çok severek kullandığımız, mutlaka denemen gereken yüz bakım ürünlerini bir araya getirdik! Cildinin ihtiyacına göre bakalım hangi yüz bakım ürünü seni de bizim kadar heyecanlandıracak?

La Roche Posay Hyalu B5 Serum ve Göz Kremi

Hyaluronik asit serumu ile yüz ve göz çevresi bakımı

Hyaluronik asit son zamanlarda çok popülerleşen bir içerik. Cildi nemlendirme ve yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin çok daha dolgun görünmesini sağlayan bu içerik, artık bir çok yüz bakım ürününde yer alıyor. Eğer sen de hyaluronik asit içeren bir yüz bakım ürünü kullanmak istiyorsan, sana harika bir yüz serumu önerimiz var: La Roche Posay Hyalu B5 yüz serumu, formülündeki hyaluronik asit, B5 vitamini ve madeccasoside gibi içeriklerle dolgunluk kaybı, kırışıklık ve ince çizgi gibi yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Aynı şekilde göz çevrendeki yaşlanma belirtileri için de Hyalu B5 Eyes göz kremini de birlikte kullanabilirsin. Daha ilk kullanımda farkını hissedeceğin bu yüz serumunu sana da, tüm arkadaşlarımıza da şiddetle öneriyoruz!

Garnier Micellar Gül Suyu Kusursuz Temizleme & Işıltı

Garnier Micellar Gül Suyu Kusursuz Temizleme & Işıltı

Cildindeki solgun görünümden mi şikayetçisin? Özellikle makyajını temizledikten sonra aynada karşılaştığın solgun görünümü gidermek için harika bir micellar su önerimiz var. Garnier Micellar Gül Suyu Kusursuz Temizleme & Işıltı, makyajını temizleyip cildini arındırırken, gül suyu içeren formülüyle cildin parlak görünmesini sağlıyor. Makyajını temizledikten sonra karşılaştığın solgun görünümü gidermek, daha parlak bir cilt elde etmek için bu micellar suyu mutlaka denemelisin.

Lancome Renergie Ultra Göz Kremi

Lancome Renergie Ultra Göz Kremi

Göz çevrende gerçekten etkisini görebileceğin, hem yaşlanma belirtilerini azaltacak hem de iyi bir şekilde nemlendirecek bir göz kremi arayışındaysan, Lancome Renergie Ultra göz kremini mutlaka denemelisin. Keten tohumu ve hyaluronik asit içeren formülüyle bu göz kremi, göz çevresinde gözle görülür bir sıkılaşma olmasını sağlıyor. Hyaluronik asitin etkisiyle doğal dolgu etkisi verdiği gibi aynı zamanda koyu halka görünümünde de azalma sağlıyor.

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı

L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı

Hyaluronik asitin nemlendiren ve dolgunlaştıran gücünden yararlanmak istiyorsan, L’Oréal Paris’in Hyaluron Uzmanı serisini mutlaka denemelisin. Formülünde bulunan iki farklı boyuttaki hyaluronik asit molekülü ile hem dolgunlaştırma hem de yoğun bir şekilde nemlendirme özelliği veriyor. Yüksek moleküllü hyaluronik asit cildin daha pürüzsüz olmasını sağlarken, mikro hyaluronik asit molekülleri ise alt katmanlara inerek cildin daha dolgun görünmesini sağlıyor. Hyaluron uzmanı serisindeki gündüz, gece ve göz kremini rutinine dahil edebilir, kağıt maskesini de haftada 1-2 kere uygulayabilirsin.

Kiehl’s Vital Skin-Strengthening Super Serum

Kiehl’s Vital Skin-Strengthening Super Serum

Çevresel etkilerin cilt üzerindeki yaşlandırma etkisini artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Çevre kirliliği, UV ışınları, stres, düzensiz uyku ve beslenme gibi dış faktörler, cildin erken yaşlanmasına neden oluyor. Bunun önüne geçmek için süper bir serum önerimiz var. Kiehl’s Vital Skin-Strenghtening Super Serum, 11kDa hyaluronik asit, şizandra üzümü, kırmızı ginseng kökü ve hint fesleğeni içeren formülüyle, cilt bariyerini güçlendiriyor, canlandırıyor ve ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Vichy Liftactiv Specialist Peptit-C Kırışıklık Karşıtı Ampul

Vichy Liftactiv Specialist Peptit-C Kırışıklık Karşıtı Ampul

Cilt bakım ampulleri son dönemde iyice revaçta. 7 veya 10 günlük kürler halinde cilde düzenli bir şekilde uygulanan bu kürler sayesinde ciltte gözle görülebilir farklar elde edilebiliyor. Ciltteki kırışıklık, ince çizgi ve leke gibi yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmak için Vichy Liftactiv Specialist Peptit-C Kırışıklık Karşıtı ve Glyco-C Leke Karşıtı Ampulleri kullanabilirsin. Bu ampullerin formülündeki C vitamini, glikolik asit ve hyaluronik asit, ciltteki bu yaşlanma etkileri üzerinde son derece faydalı.

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem

Vücudunu iyi bir şekilde nemlendirecek, tüm gün boyunca nemli kalmasını sağlayacak, aynı zamanda da çok kuruysa bariyerini de güçlendirerek pul pul dökülmesini önleyecek bir vicut kremi arıyorsan, CeraVe Nemlendirici Krem’i mutlaka denemelisin. 3 temel seramid, niasinamid ve hyaluronik asit içeren formülüyle cildi yoğun bir şekilde nemlendiren bu krem, aynı zamanda cildin bütün gün boyunca nemli kalmasını sağlıyor, kurumasına engel oluyor.

SkinCeuticals CE Ferulic

SkinCeuticals CE Ferulic

İnce çizgiler, kırışıklıklar, solgun görünüm, sıkılık kaybı, lekeler ve renk eşitsizlikleri gibi yaşlanma belirtilerini azaltmak için C vitamini inanılmaz iyi bir içerik. Cildinde fark edilir bir sonuç elde etmek için bir C vitamini serumu arayışındaysan, SkinCeuticals CE Ferulic’e gözün kapalı güvenebilirsin. Formülündeki C vitamini ve ferulik asit ile ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltan, düzenli kullanımda da gözle görülür sonuçlar veriyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!