Makyaj Temizleme Suyu Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Makyaj Temizleme Suyu Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Makyajını çıkarmak bazen zor mu geliyor? O halde “Makyaj en iyi nasıl temizlenir?” sorusuna hızlı yanıt veren makyaj temizleme suyunu denememişsin demektir!

Makyaj temizleme suyu kullananlar, bu cilt bakım bakım ürününün ne kadar rahat bir kullanıma sahip olduğunu bilirler! Makyajı tek adımda temizleyen micellar suları henüz kullanmaya başlamadıysan sundukları etkileri öğrenince hiç vakit kaybetmeden denemek isteyeceksin, bizden söylemesi! Cildine bakım yapan ve nemli bir cilt görünümünün oluşmasına katkıda bulunan makyaj temizleme suyu hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamına bekleniyorsun!

1. Makyaj Temizleme Suyu Cilde Canlı Bir Görünüm Verir

Makyaj Temizleme Suyu Cilde Canlı Bir Görünüm Verir

Makyaj temizleme sularının özel formülleri cildi temizlerken aynı zamanda ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlamak üzere geliştiriliyor. Buna güçlü bir örnek olan Garnier Micellar Gül Suyu, cildindeki makyajı temizlemekten fazlasını vadediyor! Makyajını temizledikten sonra meydana gelen kuru görünümün aksine bu gül suyu içeren makyaj temizleyici, cildin canlı görünmesine ve tazelik hissinin oluşmasına katkı sağlıyor.

Hava kirliliği, stres ve makyaj artıklarının cildini cansız göstermesi aslında çok doğal. Fakat Micellar gül suyu teknolojisi, gözeneklerde biriken makyaj kalıntılarını adeta yoğun bir şekilde temizliyor ve gül suyunun besleyici etkisi sayesinde aydınlık bir cilt görünümü sunuyor.

2. Micellar Suyu Durulama Gerektirmez

Micellar Suyu Durulama Gerektirmez

Makyaj temizleme suyundan sonra yüz yıkanır mı sorusuna adeta bir cevap niteliğinde olan micellar sular, durulanmayan yapısıyla pratik bir kullanım sunuyor. E, bu yönüyle kalbimizi de elbette kazanıyor. Garnier micellar sularının tek bir pamukla cildimizi yoğun makyajdan ve kirlerden arındırması onları bizim gözümüzde eşsiz kılıyor. 

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu genel olarak makyajı temizlerken cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. Bununla birlikte özel formülü sayesinde ciltte ağırlık da yapmıyor. Deneyenler tarafından en iyi makyaj temizleme suları arasında gösterilen Garnier micellar makyaj temizleme suyu, hassas ciltler için de uygun bir seçenek. Ciltte kaşıntı ve kuruluk hissi yaratmayan bu cilt bakım ürününü her cilt tipi çok seviyor.

3. Makyaj Temizleyici Suyu Düzenli Kullanmak Cildini Besler

Makyaj Temizleyici Suyu Düzenli Kullanmak Cildini Besler

Cildini makyajdan ve kirden arındırırken aynı zamanda beslemek istersen, doğal kaynaklı formüllerden oluşan micellar sulardan yardım alabilirsin. Mavi kantaron çiçeği suyu içeren Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Suyu, cildi yoğun bir şekilde temizlerken aynı zamanda zengin içeriğiyle cildin beslenmesine de katkıda bulunuyor.

Editörün Önerisi: Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Suyu'nun en önemli özelliğini anlatmadan geçmeyelim istedik! Lens kullananlar bu bölüme dikkat etsin. Garnier'in mavi micellar suyu lens kullananlar için de uygun. Lensini çıkarmadan göz makyajını temizlemeyi mümkün hale getiren bu misel suyu pamuğa alman ve gözlerinin üzerinde birkaç saniye tutman yeterli. Gözlerinde hassasiyet yaratmayan bu Garnier micellar suyu çok seveceksin!

4. Makyaj Temizleme Suyu Ovalama Gerektirmez

Makyaj Temizleme Suyu Ovalama Gerektirmez

Makyajını temizlerken cildini pamukla ovuşturarak temizleyenlerden misin? Bu tip makyaj temizleme yöntemleri ne yazık ki cilt yüzeyinin çizilmesine, kızarmasına ve hassaslaşmasına sebebiyet verebiliyor. Garnier Çift Fazlı Micellar Su ise bu gibi cilt sorunlarıyla karşı karşıya kalmaman için özel bir formülle karşına çıkıyor. Hassas ciltler için makyaj temizleme suyu alternatifi olarak ideal bir seçenek sunan bu misel su, tek adımda ve ovalamadan makyajını temizleme imkanı sunuyor. Garnier Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu, aynı zamanda argan yağı barındıran besleyici içeriğiyle cilt bakımına da güçlü bir şekilde destek oluyor.

Özellikle kalıcı ten makyajı yaptığın günlerde makyajını tek adımda çıkarmak sana şu an rüya gibi geliyor olabilir. Fakat Garnier Çift Fazlı Micellar Suyu’nu denediğinde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksın! Öyle ki, en kalıcı makyajları dahi tek pamukta çıkarmamızı sağlayan Garnier makyaj temizleme suyunu biz apayrı bir yerde tutuyoruz.

5. Misel Su Teknolojisi Cildi Yoğun Şekilde Temizler

Misel Su Teknolojisi Cildi Yoğun Şekilde Temizler

Sana biraz micellar su teknolojisinden de bahsedelim. Makyaj temizleme sularının içinde iki farklı molekül yer alıyor. Suyu dışarı çeken hidrofilik faz ve gözeneklerdeki yağı çeken lipofilik faz. Peki, bu moleküller makyajı nasıl temizliyor dersin? Micellar su teknolojisi, ilk olarak ciltteki makyaj kalıntılarını parçalamak için yağ moleküllerini kullanıyor. Daha sonra formülündeki hidrofilik baz ile cilt yüzeyinin tamamen temizlenmesini sağlıyor.

Garnier Saf & Temiz Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, işte sana tam olarak bu özel teknolojiyi sunuyor! Makyajın temizlenmesini ve cilt yüzeyindeki kirlerin arınmasına yardımcı olan bu makyaj temizleyici, böylece gözeneklerde makyaj kalıntıları bırakmıyor. Garnier makyaj temizleme suyu, ayrıca ciltte yağlı bir his oluşturmuyor. Bu sayede yağlı cilde sahip olanlar bile bu ürünü severek kullanıyor. Eğer yağlı ciltler için makyaj temizleme suyu arayışındaysan sen de Garnier Saf ve Temiz makyaj temizleme suyunu deneyebilirsin. Etkilerine ve sonucuna hayran kalacağından eminiz! 

6. En Yoğun Makyajı Dahi Çıkarır

En Yoğun Makyajı Dahi Çıkarır

İlk bakışta makyaj temizleme sularının makyajını etkili şekilde çıkarmak konusunda yetersiz kalacağını düşünmüş olabilirsin. Ancak Garnier Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki ile bu düşünceden kolayca kurtulabilirsin. En yoğun makyajları bile tek adımda çıkarmak konusunda usta olan Garnier çift etkili makyaj temizleme suyu, özel günlerde yapacağın makyajlarda kurtarıcın olmaya hazır. Üstelik buna düğün makyajı da dahil...

Garnier Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki, göz makyajını tek adımda hassas bir şekilde çıkarırken aynı zamanda formülündeki doğal kaynaklı arginine ile kirpiklerin güçlenmesine de katkı sağlıyor. Dakikalar içerisinde göz makyajını çıkarmaya olanak tanıyan bu çift fazlı makyaj temizleyici kirpiklerini beslerken, makyaj temizleme esnasında dökülmesine de engel oluyor. Sen de çok etkilendin değil mi? Tahmin edebiliyoruz!

7. Makyaj Temizleme Suyu Cildin Yenilenmesine Yardımcı Olur

Mıknatıs etkisi, Garnier makyaj temizleme sularının öne çıkan bir özelliği! Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu da cilde mıknatıs gibi yapışan misel tanecikleri ile ovalamaya gerek kalmadan cildi makyajdan ve kirden arındırmaya yardımcı oluyor. Üstelik Garnier’in göz bebeklerinden biri olan bu ürün, bununla da yetinmiyor! Yüzde 1 PHA, glikolik asit ve papaya enzimi içeren formülü ile cilde peeling etkisi sağlayan Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, yenilenmiş bir cilt görünümünün oluşmasına destek sağlıyor. 

Düzenli kullanımla cildin daha pürüzsüz olmasını sağlayan bu peeling etkili makyaj temizleme suyu, günden güne daha aydınlık ve eşitlenmiş bir cilt görünümü vadediyor. Makyajını temizlerken aynı zamanda cildine peeling yapmak istersen, Garnier Micellar Peeling Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu mutlaka denemelisin! Biz bayıldık! 

Ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir makyaj temizleme adımı için Garnier makyaj temizleme sularına sen de şans vermelisin! Cilt tipine uygun bir Garnier makyaj temizleme suyunu hiç vakit kaybetmeden deneyebilir ve ürünle ilgili yorumlarını bizimle paylaşabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?