Deniyoruz: Garnier Süt Bombası Kağıt Maskeler


Kuru ciltler için yoğun besleyici özelliğe sahip Garnier Süt Bombası Kağıt Maskeleri deniyoruz!

Eğer kuru bir cilde sahipsen, sadece nemlendirici sürmenin yeterli olmadığını biliyorsundur. Bu durumda yoğun besleme özelliği bulunan yüz maskeleri son derece etkililer. Özellikle süt maskeleri, kuru ciltler için harika bir besleyici kaynak. Garnier kağıt maskeler, cilt nemlendirme konusunda, bakım rutinlerimizin değişmez üyeleri. Son zamanlarda kuru cildimizde deneyip, cildi besleme özelliğini çok beğendiğimiz Garnier Süt Bombası Kağıt Yüz Maskeleri’ni denedik ve tüm yorumlarımızla seninle paylaşıyoruz!

Garnier Süt Bombası Kağıt Yüz Maskeleri

Garnier Süt Bombası Kağıt Yüz Maskeleri

Kuru bir cilde sahip olmak demek, cildi sürekli nemlendirmeye ve beslemeye çalışmak demek. Bazen öyle zamanlar olur ki, sürdüğün nemlendirici anında emilir gider ve tek başına yeterli gelmez. Cilt kuruluktan gerilir, rahatsızlık hissi olur. Cilt yeterince nemli olmadığı için parlaklığını kaybeder ve onarılmaya ihtiyaç duyar. Bu durumu gidermek için nemlendirme, yoğun besleme, rahatsızlık hissini giderme ve onarma özelliği bulunan nem maskeleri imdadımıza koşuyor.

Bize sorarsan, bir yüz maskesinden kuru cildimizi anında nemlendirme ve yoğun bir şekilde besleme özelliği bekleriz. Bunun için süt maskelerinin son derece etkili olduğunu duyduğumuzdan beri araştırmalarımıza başladık ve Garnier’in Süt Bombası Kağıt Maskeleri ile tanıştık. İlk defa Hindistan cevizi sütü ve badem sütü gibi doğal kaynaklı süt serumu içeren bu kağıt maskeler, kuru cilt bakımına yepyeni bir etki getiriyor. Ciltteki kuruluk hissini gideren, cildi nemlendiren ve yoğun bir şekilde besleyen bu maskeler, aynı zamanda cildi onarma ve parlaklık verme özelliğine sahip.

Garnier Süt Bombası Kağıt Yüz Maskelerinin formülündeki hyaluronik asit ile, Hindistan cevizi sütü ve badem sütü, kuru, solgun ve gergin ciltlerin 1 haftalık nem ve beslenme ihtiyacını karşılıyorlar. Bu doğal kaynaklı içeriklerinin yanında, bitkisel kaynaklı ve 3 katmanlı kağıt dokusu ile cilde uygular uygulamaz kolay bir şekilde oturuyorlar ve harika bir rahatlık veriyorlar. Şimdi gel birlikte, Garnier Süt Bombası kağıt maske çeşitlerine daha yakından bakalım.

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Hindistan Cevizi Sütü

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Hindistan Cevizi Sütü

Kuru bir cilt zamanla parlaklığını kaybedip solgun görünebilir. Yoğun bir şekilde beslenip nemlendiğinde, eski parlaklığına ve sağlıklı görünümüne kavuşabilir. Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Hindistan Cevizi Sütü, formülündeki Hindistan cevizi sütü ve hyaluronik asit ile cildi yoğun bir şekilde besliyor ve parlaklık veriyor. Kuru cildinin ihtiyacı olan nemi ve besleyici etkiyi 15 dakikada verebileceğin bu maske, daha ilk kullanımda kuru görünümü azaltıyor, cildi yumuşatıyor ve parlatıyor. Düzenli olarak kullandığında da cildinin ferahladığını, kuruluk kaynaklı ince çizgilerin azaldığını ve cildinin pürüzsüzleştiğini fark edebilirsin. Eğer cildindeki solgun görünümü gidermek, beslenip parlamasını sağlamak istiyorsan, Süt Bombası Hindistan cevizi Sütlü maskeyi haftada 1-2 kere uygulayabilirsin.

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Badem Sütü

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Badem Sütü

Kuru ciltlerin diğer bir şikayeti ise ciltlerindeki gerginlik hissidir. Cilt kurudukça gerginleşir ve bu da rahatsız bir his yaratır. Bu hissi gidermek için, cildini iyi bir şekilde nemlendirmeli, beslemeli ve onarılmasını sağlamalısın.  Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi Badem Sütü, formülündeki hyaluronik asit ve badem sütü ile cildi yoğun bir şekilde besliyor ve onarılmasını sağlıyor. Kuru ve gergin ciltler için çok etkili olan bu kağıt yüz maskesi, cilde 15 dakikada ihtiyacı olan nemi veriyor. Yani artık “Ne kadar krem sürersem süreyim yetmiyor.” Cümlesini unutabilirsin!

Bu süt maskesini uyguladıktan sonra cildinin daha pürüzsüz olduğunu, kuru bölgelerin azaldığını ve cildindeki gerginlik hissinin yatıştığını göreceksin. Düzenli olarak kullandığında ise cildinin daha onarılmış, güçlü ve pürüzsüz göründüğünü fark edeceksin.

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskeleri Nasıl Uygulanır?

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskeleri Nasıl Uygulanır?

Garnier Süt Bombası maskelerini temiz cildine uygulamalısın. Maskeyi ambalajından çıkarttıktan sonra açıp yüzüne iyi bir şekilde oturtmalısın. Yumuşak kağıt dokusuyla kolayca yüzüne oturacak ve kaymayacak. Bu yüzden süt bombası maskeleri yaparken, günlük işlerine rahatlıkla devam edebilirsin.

Garnier Süt Bombası Kağıt Yüz Maske’yi yüzünde 15 dakika kadar beklettikten sonra çıkartabilirsin. Yüzünde kalan serumu, dairesel hareketlerle masaj yaparak cildine yedirebilirsin. Daha sonra da Süt Bombası maskelerin cildine verdiği nem, yoğun beslenme, parlaklık ve onarma etkisinin keyfini sürebilirsin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!