Deniyoruz: Garnier Saf ve Temiz Serisi


Tertemiz, bakımlı bir cilt görünümünü kim istemez ki? Ancak hayaller pürüzsüz bir ciltken, gerçekler siyah noktalar, geniş gözenekler… Biz de hayalimizdeki cilt görünümüne ulaşmak için cildimizi derinlemesine temizleyip, cildimize bakım yapacak ürün arayışındayken Garnier Saf ve Temiz serisini keşfettik. İyi ki de keşfetmişiz! :) Eğer sen de bizim gibi cildini arındırmak, cilt problemlerine son vermek istiyorsan Garnier Saf ve Temiz serisini bizimle beraber keşfet!

Garnier Saf ve Temiz Kömür Serisi

Son zamanlarda kömür içeren cilt bakım ürünlerini sık sık kullanır olduk. Cildimizi derinlemesine arındırmak, siyah noktalardan arınmak için kömür içeren cilt bakım ürünlerini cilt bakım rutinlerimize dahil ediyoruz. Kömürün arındırıcı etkisini artık hepimiz biliyoruz, bu yüzden yağlı ve karma ciltler için vazgeçilmez bir içerik. Garnier Saf ve Temiz Kömür serisi de kömür içeren cilt bakım ürünleriyle tanışmak için ideal!

1.Garnier Saf & Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske

Garnier Saf & Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske

Cildimizi derinlemesine temizlememiz oldukça önemlidir. Özellikle yağlı ve karma ciltlerde T bölgesinde aşırı yağlanma, gözeneklerde siyah noktalar olabiliyor. İşte bu duruma engel olmak için T bölgesine arındırıcı bakımları da uygulamamız gerekiyor. Biz, Garnier Saf & Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske’yi T bölgemize uygulayarak cildimizi siyah noktalara neden olan kirden ve fazla sebumdan derinlemesine arındırabiliyoruz. Maskeyi yüzümüze uyguluyoruz, 15 dakika bekliyoruz ve maskeyi soyuyoruz. İşte bu kadar! :)

Bu soyulabilen maskenin içerisinde doğal kaynaklı kömür ve Salisilik Asit bulunuyor. Böylece geniş gözeneklerdeki siyah noktalara neden olan fazla yağı, kiri arındırıp, ciltte sebum dengesi oluşmasını sağlıyor. Sonuç, sağlıklı, arınmış, mat, tertemiz bir cilt görünümü! :)

2.Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3’ü 1 Arada

Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3’ü 1 Arada

Temizleme, peeling ve maske bir arada! Cildi arındırarak matlaşmasına, inatçı siyah noktaların azalmasına destek olan bu ürünü, temizleyici olarak, doğal kaynaklı peeling parçacıkları sayesinde peeling olarak ve maske olarak kullanabiliyoruz. İçerisinde doğal kaynaklı kömür ve anti bakteriyel olarak bilinen Salisilik Asit dışında Yaban Mersini özleri de bulunuyor. 

3.Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling

Siyah noktaların, geniş gözeneklerin varsa düzenli olarak peeling yapmayı unutmamalısın. Cilt tipine ve cildinin ihtiyacına göre haftada 2-3 kez peeling yaparak cildini arındırabilirsin. Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Peeling’in içerisinde 2 farklı boyutta peeling parçacığı bulunuyor. Bu sayede de siyah nokta görünümünü azaltıyor, geniş gözenekleri yağdan, kirden arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına da destek oluyor.  Özellikle inatçı siyah nokta görünümünden şikayetçi olanlar için ideal ürünlerden! İnatçı siyah noktaları bile gözle görülür şekilde azaltıyor. Harika değil mi? :)

Garnier Saf ve Temiz serisi

1.Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada

Saf ve Temiz serisindeki ilk tanıştığımız ürünlerden olan Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada, karma ve yağlı cilde sahip olanların cilt problemlerine cevap veriyor! Cildini temizliyor, matlaşmasını sağlıyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Aynı zamanda istersen temizleyici, istersen maske ve içerisinde mikro tanecikler olduğu için istersen peeling olarak da kullanılabiliyorsun.

Bizim de bakım rutinimizin vazgeçilmezlerinden olan bu ürünün içerisinde, sebum düzenleyici özelliği ile bilinen Çinko türevi, salisilik asit, Okaliptüs özü ve ciltteki parlamayı azaltan beyaz kil bulunuyor. Böylece güçlü içerikleriyle cildimizi yağlanmaya ve pürüzlere karşı koruma altına alıyor.

2.Garnier Saf ve Temiz Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Saf ve Temiz Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj temizleme suları, günlük cilt bakım rutinimizin bir parçası ve işimizi çok kolaylaştırdıkları bir gerçek! :) Makyaj temizleme suyunu bir pamuğa döküp yüzümüzdeki, gözlerimizdeki, dudağımızdaki tüm makyajı kolayca temizleyebiliyoruz. Garnier Saf ve Temiz Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu da, hem karmadan yağlıya dönük hem de hassas ciltler için kullanılabiliyor. Cildi temizleyip arındıran bu temizleme suyu, ovalamaya gerek olmadan ciltteki kalıntıları, fazla yağı bir mıknatıs gibi çekiyor. 

3.Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Sivilceli ciltlerin yakından tanıdığı Salisilik Asit içeren Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli, siyah nokta oluşumuna oluşumuna engel oluyor, cildi pürüzlerden arındırıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor. Günlük olarak kullanılabilen bu temizleme jeli, cildi derinlemesine temizleyip arındırıyor. Daha ne olsun? :)

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala