Lifting Etkili En İyi 5 Yaşlanma Karşıtı Krem


Cildi sıkılaştırma ve lifting etkili, denediğimiz en iyi 5 yaşlanma karşıtı kremi listeledik!

Cilt zamanla eski sıkılığını kaybetmeye başlıyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise ciltteki kolajen üretiminin eskiye oranla azalması. Bu durumun önüne geçmek, cildin daha sıkı ve genç görünmesini sağlamak için, bugüne kadar denediğimiz ve etkisinden memnun kaldığımız lifting etkili en iyi 5 yaşlanma kremini bir araya getirdik!

Lancome Renergie Multi Lift Ultra

Lancome Renergie Multi Lift Ultra

İyi bir lifting etkisi için, kullanacağın kırışıklık kreminin sıkılaştırıcı özelliğinin bulunması gerekli. Bizim denediğimiz ve bir kavanoz bittiğinde etkisini kendi gözlerimizle gördüğümüz en iyi kırışıklık kremlerinden biri, Lancome Renergie Multi Lift Ultra Krem. Tam 7 farklı yaşlanma belirtisine etki eden bu kırışıklık kremi, düzenli olarak kullanıldığında cildin daha sıkı, dolgun, esnek, ışıltılı ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Kırışıklık görünümünün azalmasını sağlarken, cilt lekelerine de etki ediyor. Keten özü içeren formülü sayesinde Lancome Renergie Krem’i mutlaka denemelisin.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Gündüz Kremi

Loreal Revitalift Krem, kırışıklık ve sıkılık kaybı konusunda en sevilen kırışıklık kremlerinin başında geliyor. Formülündeki adenozin, parçalanmış hyaluronik asit ve Pro-Xylane sayesinde cildin destek liftlerini güçlendirmeye, cilt dokusunu düzeltmeye, sıkılaştırmaya ve sarkmaları toparlamaya yardımcı oluyor. Revitalift kremden daha iyi bir lifting etkili krem düşünemiyoruz!

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Bakım Kremi

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Bakım Kremi

Sıkılık kaybının, ciltteki kolajen seviyesinin azalmasıyla gerçekleştiğini söylemiştik. Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem de, formülündeki peptitler ve C vitamini sayesinde ciltteki kolajen üretimini destekliyor, kırışıklık ve leke görünümünün azalmasını sağlıyor. Bu kremi düzenli olarak kullandığında, cildinin çok daha esnek, genç ve ışıltılı göründüğünü fark edeceksin.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+

Ciltteki sarkma ve sıkılık kaybı görünümü, genellikle 40 yaş civarında kendini gösteriyor. Eğer senin de lifting etkisine ihtiyacın varsa, yaşa özel bir cilt bakımı yapabilirsin. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Krem 40+, formülündeki Opuntia çiçeği özü ve retino-peptidler sayesinde ciltteki kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildin sıkılaşmasına ve nemlenmesine yardımcı oluyor. Daha sıkı ve esnek bir cilt için Yaş Uzmanı 40+ kremi rutinine ekleyebilirsin.

Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream

Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream

Cildinde lifting etkisiyle birlikte çok yönlü bir yaşlanma karşıtı bakım istersen, Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream’i tercih edebilirsin. Formülündeki Phytomimetic A Vitamini, ProxylaneGX ve Chaga Mantarı üçlüsü ile ciltteki 7 yaşlanma belirtisine etki ediyor, cildin daha esnek, sıkı ve toparlanmış görünmesini sağlıyor. Daha parlak ve genç görünen bir cilt için, bu kırışıklık kremi de favorilerimizden.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?