Deniyoruz: L'Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti

Deniyoruz: L'Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Duyguların cilde yansımasından ilham alan L’Oréal Paris Emotions of Nude paleti birlikte deniyoruz!

Nude rujların önlenemez popülerliği, gözlere de sıçradı! Tıpkı nude ruj trendi gibi artık kgöz makyajında da nude tonlar kullanmak çok trend. Duyguların cilde yansımasından ilham alan, mükemmel nude tonlarından oluşan L’Oréal Paris Emotions of Nude allık ve far paletini birlikte inceliyoruz!

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti

Makyaj çantamızı açıp şöyle bir baksak, birkaç tane farklı tonda nude ruj kesinlikle vardır. Çoğunlukla tek bir nude ruj yetmez, en ufak bir ton değişimi bile bizim için farklı bir ruj anlamına gelir. Hem gündüz hem gece, her durumda kurtarıcı olan, dudaklarımızı olduğundan çok daha belirgin ve çekici ama bir o kadar da doğal gösteren nude ruj trendi şimdi göz makyajına da sıçradı!

Göz makyajında nude tonlar kullanmak, hem çok doğal hem de canlı bir etki veriyor. Kızıl, pembe, turuncu ve kahve tonları resmen duyguların açığa vurulmasını sağlıyor. L’Oréal Paris Emotions of Nude allık ve far paleti de tam olarak duyguların cilde yansımasından ilham alarak bir araya getirilmiş tam 16 nude renk içeriyor. Paletteki her bir renk ayrı bir duyguyu temsil ediyor, renkler hem far hem de allık olarak kullanılabiliyor ve paleti açar açmaz harika, feminen bir koku ortalığı sarıyor.

Şimdi gel birlikte L’Oréal Paris Emotions of Nude palete daha yakından bakalım!

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti’nin Özellikleri

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti’nin Özellikleri

Loreal Emotions of Nude paleti, tam 16 nude tondan oluşuyor. Hem allık hem de far olarak kullanılabilen bu 2’si 1 arada palet, en popüler nude tonları bir arada barındırıyor. Duygularını dışa yansıtmak, hem sanatsal hem de duygusal bir etki yaratmak için çok kullanışlı olan bu palet, sıcak nude tonları sevenler için ideal.

L’Oréal Paris Emotions of Nude paletin özelliklerini sıralamak gerekirse;

  • Tam 16 farklı nude ton içeriyor.
  • Farlar ışıltılı ve mat bitişlere sahip.
  • Kızıl, turuncu, pembe, kahve ve bordo tonlarından oluşuyor.
  • Farların hepsi son derece pigmentli ve paletteki rengi göze tek seferde veriyorlar.
  • Kremsi yapıları sayesinde kolay uygulanıyor ve birbiriyle rahat karışıyorlar.
  • Renkler hem far hem de allık olarak kullanılabiliyor.
  • İç ısıtan renklerle birlikte, paletin çiçeksi kokusu da duyguları harekete geçiriyor.
  • Renkler gün içerisinde etkilerini kaybetmiyor ve uçup gitmiyor.


L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti’nin Renkleri

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti’nin Renkleri

Emotions of Nude paletteki 16 rengin her biri farklı bir hisse ait. Böylece duyguları makyaja yansıtmak, doğal ve içten gelen bir etki elde etmek mümkün. Hem gündüz, hem gece her zaman ve durumda kullanmaya uygun bu renklerin her biri, birbiriyle çok uyumlu.

Sadece mat renklerle bir makyaj yapabilir, ışıltılı / metalik renkleri ekleyerek daha çarpıcı ve parlak bir görünüm de elde edebilirsin. Ayrıca bu paletteki renkler tüm cilt tonlarıyla da uyumlu. Bu paletten tek bir renk seçip hem gözde hem de yanaklarda kullanarak monokrom bir makyaj yapmak çok pratik! Tek bir paleti çantaya at ve çık!

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Emotions of Nude Allık & Far Paleti Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Emotions of Nude paleti kullanmak, kremsi formülü sayesinde çok pratik. Renkler birbiriyle çok iyi karışıyor ve tek seferde rengini veriyor.

Göz makyajında: Emotions of Nude paletindeki farlarla, duygularını dışa vuran nude tonlarda bir makyaj yapabilirsin. Mat orta tonları göz kapağının katlanma bölgesinde kullanabilir, koyu renklerle dış köşeleri gölgelendirebilir, ışıltılı farları ise göz kapağının ortasına ve göz pınarlarına uygulayabilirsin.

Allık olarak ten makyajında: Emotions of Nude paletindeki mat pembe ve nude tonları allık olarak da kullanabilirsin. Bu renkler o kadar doğal ki, cildine içten gelen doğal bir sıcaklık vermek için ideal.

Monokrom makyaj: 2’si 1 arada paletteki uygun rengi seçerek göz kapaklarında ve yanaklarında kullanarak monokrom bir makyaj yapabilir, böylece duygularını makyajınla ifade edebilirsin. Renklerin her biri farklı bir hissi temsil ettiği için, o gün nasıl hissediyorsan o rengi seçebilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?