Deniyoruz: L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2’si 1 Arada

Deniyoruz: L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2’si 1 Arada

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilde bakım yapan makyaj malzemelerinde yenilik: L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada’yı deneyip yorumladık!


Son zamanların en popüler makyaj trendi, cilde bakım yapan makyaj malzemeleri. Ten makyajı yaparken aynı zamanda cilde bakım yapmak, kirpikleri güçlendiren maskaralar, dudakları nemlendiren ve besleyen rujlardan sonra şimdi harika bir makyaj malzemesiyle daha tanıştık. Kapatıcının aslında bir göz kremi olduğunu hayal et, kulağa harika geliyor değil mi? L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada, hem kapatıcı hem de göz kremi olarak, cilde bakım yapan bir makyaj malzemesi. Kusurları gizlerken aynı anda hyaluronik asit içeren formülüyle göz çevresine bakım yapmak isteyenler için L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’yı denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada

L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada

Göz altı morluklarını kapatmak, göz çevresindeki renk eşitsizliklerini düzeltmek için kapatıcılar en büyük vazgeçilmezlerimiz. Öyle ki, bir kapatıcı olsa, hem göz altlarımızı kapatırken aynı zamanda da bu bölgedeki cilt problemlerine bakım yapsa, mucize olurdu! L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, tıpkı True Match fondöten gibi cilde bakım yapma ve düzeltme özelliğine sahip. Bir kapatıcı görevini görüp kusurları gizliyor, aydınlatıyor, aynı zamanda da bir göz kremi olarak ince çizgi görünümünü azaltıyor, nemlendiriyor ve yorgun görünümün azalmasını sağlıyor. Şimdi gel, aynı anda hem kapatıcı hem de göz kremi olan bu mucizevi makyaj malzemesini daha yakından inceleyelim.


L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’nın Yapısı

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’nın Yapısı

True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, kalem formda ve fırçalı bir aplikatöre sahip. Kremsi ve hafif yapısıyla, tıpkı bir göz kremi gibi kolay bir şekilde uygulanıyor. Mineral pigmentler içeren formülü ve orta kapatıcılığı sayesinde göz çevresindeki renk eşitsizliklerini ve göz altı morluklarını kapatıyor. Aynı zamanda içindeki ışığı yansıtan cilt bakım yağları ile son derece aydınlık bir etki veriyor.

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’nın %0,5 parçalanmış hyaluronik asit içeren formülü ise göz çevresine harika bir bakım yapıyor. Düzenli olarak kullanıldığında, göz çevresini nemlendirerek yorgun görünümün ve ince çizgilerin azalmasına yardımcı oluyor.

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’nın Renkleri

True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcının renkleri, tüm cilt tonlarına uyabilecek 4 farklı seçeneğe sahip. 1-2R Rose Porcelain, açık tenliler için en uygun renklerden biri. 3-5,5R Peach rengi, koyu halkaları nötrlemek için çok uygun bir şeftali tonu. 1-2D Light Ivory ise buğday tenlilere uyacak sıcak bir tona sahip. Son olarak 3-5N ise nötr alt tonu ile açık-orta tenliler için uygun bir renk.

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı Kullananların Yorumları

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı Kullananların Yorumları

L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı kullananlar, düzenli olarak kullandıklarında %80’i kusurları anında azalttığını, %91’i cilt tonunu düzelttiğini ve daha homojen bir bitiş sağladığını, göz altlarının daha az yorgun göründüğünü ve koyu halkaların daha az görünür olduğunu iletmiş. Tabii bu kapatıcının cilt bakım etkisini gözlemleyebilmek için 1-2 ay kadar düzenli kullanmak gerektiğini unutma. Cilt bakım ürünlerinin etkisi ancak bu kadar sürede görülebiliyor.

Biz L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı’yı kullandığımızda, ilk olarak çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor olmasını sevdik. Verdiği kapatıcılık orta düzeyde, göz çevresindeki renk eşitsizliklerini eşitlemek, göz altı morluklarını kapatmak için son derece yeterli. Eğer koyu halkalar ve yorgun görünüm fazlaysa biraz daha yoğun uygulanabilir çünkü yapısı kremsi olduğu için hiç ağırlık yaratmıyor. Gün içerisinde de göz çevresini nemlendirdiği için nemli, sağlıklı ve doğal bir bitiş veriyor.


Eğer sen de göz altı morluklarını kapatmak, göz çevrenin daha aydınlık görünmesini sağlamak, aynı zamanda da bu sorunlara bir çözüm olmak için cilt bakımını yapmak istiyorsan, L’Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı tam sana göre!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?