Dışarı Çıkmayı Özleyenler İçin Şimdi Güzellik Zamanı!

Dışarı Çıkmayı Özleyenler İçin Şimdi Güzellik Zamanı!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sen de bizim kadar dışarı çıkmayı özlediysen, şimdi güzellik zamanı! Bu makalemizde dışarı çıkmak için birlikte hazırlanıyoruz ve güzellik sırlarımızı da seninle paylaşıyoruz.

Evde geçirdiğimiz uzun günlerin yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bu günlerde, hepimiz dışarı çıkmayı, gezmeyi, arkadaşlarımızla görüşmeyi, alışveriş yapmayı, ailemizi çok özledik. En çok da dışarı çıkmak için hazırlanmayı özledik! Bu makalemizde de dışarı çıkarken birlikte hazırlanmak istedik. Madem şimdi güzellik zamanı, cilt bakım ve güzellik tüyolarımızı seninle paylaşıyoruz. Şimdiden söyleyelim, gideceğimiz yere biraz geç kalabiliriz!

Gün boyu temiz ve ferah his

Gün boyu temiz ve ferah his

Dışarı çıkmadan önce ilk iş şöyle güzel bir duş almazsak olmaz. Havalar da iyice ısınmaya başlamışken, gün boyu temizlik hissini sürdürmek için banyoda su ve sabundan sonra ilk adımımız koltuk altını da temiz tutmak. Gün boyunca banyodan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah hissetmeyi hangimiz istemeyiz? Bunun için önerimiz, Garnier Mineral Saf ve Temiz deodorant. Banyodan çıkar çıkmaz bu deodorantı uyguladığında, formülündeki doğal ıslaklık emici mineral ile ıslaklığı sünger gibi emiyor. Ter kokusuna karşı kaynağında etki ederek, banyonun verdiği temiz ve ferah hissin bütün gün sürmesini sağlıyor.

Günlük cilt bakım rutini

Günlük cilt bakım rutini

Günlük cilt bakım rutininde asla atlamadığımız iki adım var: Temizleme ve nemlendirme. Sağlıklı bir cilt için bu iki adımı sen de alışkanlık haline getirmelisin. Bizim son zamanlardaki favorimiz, Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli ve Hyaluronik Aloe Jel, hazırlanırken bize ihtiyacımız olan temizliği ve nemi sağlıyor. Hyaluronik asit ve aloe vera gibi iki nemlendiren içeriği bir arada barındıran bu seri, günlük kullanım için son derece uygun.

Günlük cilt temizleme için Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, cildi kurutmadan temizliyor, arındırıyor ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Hyaluronik Aloe Jel ise cildi 48 saat* nemlendiriyor, pürüzsüz ve rahatlamış bir etki veriyor. Dışarı çıkarken canlı bir cilt görünümü elde etmek için bu ikili olmazsa olmaz!

*Instrumental test, 24 kadın

Anında nem etkisi

Anında nem etkisi

Dışarı çıkmadan cildimize anında nem vermek ve canlanmasını sağlamak için sonraki adımımız: Maske! Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi, formülündeki hyaluronik asit ve antioksidan nar özleri sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken canlı bir görünüm de veriyor. Bir maskede cildin bir haftalık nem ihtiyacını karşılayan serum bulunuyor ve cilde anında yoğun nem veriyor. Maskeden sonra makyajını yapabilir, dışarı çıkmadan canlı, nemlenmiş ve parlak görünen bir cilt elde edebilirsin.

Son adım: Makyajını temizlemeyi unutma!

Son adım: Makyajını temizlemeyi unutma!

Sonunda dışarı çıktın ve sevdiklerinle özlem giderdin, eve döndüğünde unutmaman gereken bir adım daha var! Dışarı çıkmak için hazırlanmayı ne kadar çok özlediysek, makyajımızı temizlemeyi de o kadar özledik. Bu yüzden eve döndüğünde makyajını temizlemeyi ihmal etmemelisin. Unutma ki, canlı ve sağlıklı bir cilt demek, düzenli temizlenen, tüm kirlerden ve makyajdan arındırılan bir cilt demek. Bunun için de son adımda, Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, bizim için vazgeçilmez. Argan yağı içeren çift fazlı formülü ile inatçı, suya dayanıklı makyajı bile temizliyor, cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. Garnier micellar suyun cildimize verdiği bu temiz ve yumuşacık hissi ne kadar özlediğimizi tahmin bile edemezsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?