En İyi 6 Bronzlaştırıcı Yağ ve Kremler


Bronz ten görünümü yaz aylarının vazgeçilmez görünümlerinden. Tabii ki bu bahsettiğimiz bronzluk, sağlıklı bronzluk! Güneş koruyucu kullanmadan, saatlerce güneşin altında kalmaktan bahsetmiyoruz. Yoksa sen de bronzlaştırıcı krem ve yağ arayışında mıydın? O zaman bizim en çok sevdiğimiz, favorimiz olan en iyi bronzlaştırıcı yağ ve kremleri öğrenmeye var mısın? Hadi başlayalım!

1.Garnier Ambre Solaire Ideal Bronzluk

Bronzlaştırıcı spreyler kullanımları açısından oldukça pratik. Bronzlaştırıcı spreylerden Garnier Ambre Solaire Ideal Bronzluk Bronzlaştırıcı Etkili Koruyucu Sprey, güneşe karşı hassas ciltlerin kullanımına uygun bir güneş koruyucu. 20 ve 30 faktörlü 2 çeşidi bulunan bu güneş koruyucu, yağsız ve suya dayanıklı formüle sahip.

2.Vichy Idéal Soleil Güneş Koruyucu Su

Bronzlaşmak için yağ, krem gibi ürünler yerine daha hafif formüllü bir ürün arıyorsan güneş koruyucu suları tercih edebilirsin. Temiz bir hisle, yapışkan his yaşatmayan ve beyaz bir etki bırakmayan Vichy güneş kremlerinden Idéal Soleil Güneş Koruyucu Su bizim favorilerimizden. İçeriğinde Beta Karoten ve Vichy Mineral Termal Suyu bulunuyor, bu sayede de sağlıklı bronzlaşmaya destek oluyor. 30 faktörüyle de güneş koruması sağlıyor.

3.Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Koruyucu Yağ

Bir bronzlaştırıcı güneş yağı olsun ama hem yüksek faktörlü olsun hem de hassas ciltlere uygun olsun diyorsan sana uygun bir önerimiz var. Açık ten rengine ve hassas cilde sahip Cildimveben.com editörlerinin favorisi, Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Koruyucu Yağ. Güneşin UV ve kızılötesi ışınlarına karşı koruma sağlayan bu yağ, aynı zamanda kuru cildi besliyor.

4.Lancôme Soleil Bronzer Yüz Kremi

Bizim favorimiz olan en iyi bronzlaştırıcı krem önerilerimizden biri de yüz kullanımına özel Lancôme Soleil Bronzer Yüz Kremi. UVA-UVB filtre özellikli ve anti-oksidan etkili bu güneş koruyucu krem 30 faktöre sahip. Cildi nemlendirip pürüzsüz görünmesine destek olduğu için bizim favorilerimizden!

5.Garnier Ambre Solaire Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ

Bronzlaştırıcı yağ önerilerimizden bir diğeri ise Garnier Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ. Bu bronzlaştırıcı güneş yağı, koyu buğday renkli ve bronzlaşmış ciltlerin kullanımına uygun. Garnier Bronzlaştırıcı Yağ, Hindistan cevizi yağı içeriyor ve gerçekten harika kokuyor! Bunun yanında cildi besleyerek parlaklık, yumuşaklık sağlıyor.

6.Lancôme Soleil Bronzer Güneş Koruyucu Vücut Sütü

Lancôme Soleil Bronzer Güneş Koruyucu Vücut Sütü

En sevdiğimiz en iyi bronzlaştırıcı güneş kremlerimizden sonuncusu ise Lancôme Soleil Bronzer Güneş Koruyucu Vücut Sütü. Bu bronzlaştırıcı güneş kremi, SPF 30 korumasına ve suya dayanıklı formüle sahip. Saten parlaklığında bir görünüm için bizim favorilerimizden!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!