Her yerde görüyoruz: NYX Professional Makeup'a dair bilmen gereken her şey

Her yerde görüyoruz: NYX Professional Makeup'a dair bilmen gereken her şey

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Son günlerde herkesin konuştuğu yeni makyaj markasını sen de duydun mu? Sosyal medyada gördüğümüz, bloggerların dilinden düşürmediği NYX Professional Makeup markası bizim de yakın markajımıza girdi. NYX Professional Makeup nedir, nasıl bu kadar popüler oldu, NYX Professional Makeup'in kült ürünleri nelerdir? Bütün bu soruların cevabını senin için araştırdık, işte NYX Professional Makeup'e dair bilmen gereken her şey!

Dünden bugüne NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup makyajda yeniliğin başkenti Los Angeles, California'da doğdu. NYX Professional Makeup markası ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra ünlü bloggerların, makyaj aşıklarının favori markalarından biri haline geldi. Ulaşılabilir profesyonel makyaj ürünleri sunan NYX Professional Makeup markası, makyaj tutkunlarının ihtiyacı olan bütün ürünlere fazlasıyla sahip!

NYX Professional Makeup denilince aklımıza gelenler;

PROFESYONEL

GÜZELLİK ODAKLI

RENKLİ

GİRİŞİMCİ

GERÇEK

ÇOK YÖNLÜ

TUTKULU

TRENDSETTER

CESUR

Her yerde görüyoruz: NYX Professional Makeup'a dair bilmen gereken her şey_1

NYX Professional Makeup'ın farkı nedir?

NYX Professional Makeup markasını diğer markalardan ayıran en büyük özelliklerinin başında yenilikçi ve trendsetter olması geliyor. Yeni çıkan makyaj trendlerini uygulayabileceğin, deneyebileceğin en farklı ve en yeni ürünleri NYX Professional Makeup'da rahatlıkla bulabilirsin. Bunların yanı sıra, NYX Professional Makeup' da profesyonel makyaj fırçalarını ve aksesuarlarını, gerek far gerek ten makyajı için birbirinden güzel makyaj paletlerini uygun fiyatlara satın alabilirsin.

Glgelendir ve aydnlat! Highlight and Contour Pro Palette ile belirgin hatlar ve aydnlk bir ten cc: @baileysaria #bblogers #beautyblogers #makyaj #makyajblogu #dudak #lip #makeup #makeupaddict #makeupartist #makeuplover #lipstick #ruj #dudak #gununmakyaji #beauty #guzellik #makeuphaul #mua #guzellik #nyxcosmetics #nyxturkiye#highlight#countouring

NYX Cosmetics Trkiye (@nyxturkiye) tarafndan paylalan bir fotoraf (24 May 2016, 10:39 PDT)

NYX Professional Makeup'in kült ürünleri

Makyaj bağımlısı olanlar NYX Professional Makeup markasını ve kült ürünlerini eminiz çoktan araştırmıştır ama biz yine de tekrar edelim. Tüm kategorilerde 2000'den fazla profesyonel makyaj ürün gamına sahip olan NYX Professional Makeup'in kült ürünlerinin başında Make up Setting Spray Matte ve Dewy makyaj sabitleme spreyleri, gözenek küçültücü makyaj bazı Pore Filler, çok yönlü kullanıma sahip Jumbo Eye Pencil Milk, Wonder Stick kontür kalemi, Soft Matte Lip Cream rujları geliyor.

Her yerde görüyoruz: NYX Professional Makeup'a dair bilmen gereken her şey_2

Kısaca özetlemek gerekirse, NYX Professional Makeup yeniliğin, profesyonelliğin ve ulaşılabilirliğin buluştuğu bir noktada yer alıyor. En yeni trendleri takip eden makyaj bağımlısıysan veya farklı makyaj stilleri ile arkadaşlarını şaşırtmayı seviyorsan, senin için harika bir marka doğdu! Artık aradığın 'o' mavi ruju veya kontur fırçasını kolaylıkla bulabileceğin bir adres biliyorsun, şimdiden iyi alışverişler!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?