İnceliyoruz: Armani Beauty Eye Tint Farlar ve Eyes To Kill Designer Eyeliner

İnceliyoruz: Armani Beauty Eye Tint Farlar ve Eyes To Kill Designer Eyeliner

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Göz makyajını pratik bir hale getiren ve hata yapmamıza izin vermeyen yepyeni ürünlerle karşındayız: Yenilenen Armani Beauty Eye Tint likit farlar ve Eyes To Kill Designer Eyeliner’ı inceliyoruz!

Göz makyajında ister acemi ol istersen de ustalaşmış, pratik makyaj malzemeleri her zaman işine çok yarayacak. Kolay dağılan ve tek seferde etkisini veren farlar hepimizin tercihi. Özellikle konu eyeliner çekmeye geldiğinde bir türlü kusursuz bir görünüm elde edemiyorsan, işini çok kolaylaştıracak eyelinerlar ile makyajda bambaşka bir seviyeye geçebilirsin. Armani Beauty’nin yenilenen Eye Tint likit farları ve Eyes To Kill Designer Eyeliner’larını inceledik ve kusursuz bir göz makyajı bizim için hiç bu kadar kolay ve mükemmel olmamıştı!

Armani Beauty Yeni Eye Tint Likit Farlar

Armani Beauty Yeni Eye Tint Likit Farlar

Armani Beauty’nin ikonik EyeTint likit farlarını çok uzun zamandır severek kullanıyorduk. Göz makyajında pratikliği seven, aynı zamanda da fazla efor sarf etmeden kusursuz bir etki elde etmek isteyenlerin favorisi olan bu likit farlar şimdi yepyeni renkleriyle karşımızda.

Metalik, ipeksi, dumanlı ve ıslak bitişleriyle 4 farkı seçenek altında 17 farklı renk sunan Eye Tint likit farlar, şimdi yepyeni ambalajlarında çok daha etkili bir kullanım sağlıyorlar. Yeni teknolojisi ile değişen formülleri, bu likit farların çok daha yoğun renge ve hafif bir yapıya sahip olmalarını sağlamış. 3’ü bir arada etkisiyle tek bir likit farı, dumanlı göz makyajları, kusursuz eyeliner ve yüzü aydınlatmak için aydınlatıcı olarak kullanmak mümkün!

Armani Beauty Yeni Eye Tint Likit Farlar renkleri

Orijinal su ve pigment karışımı özel formülü ile Armani Eye Tint Likit farlar, gözde kayıp gidiyor, parmakla bile çok kolay dağıtılabiliyor ve işin en güzel kısmı o kadar hafifler ki gözde varlıkları hissedilmiyor. Bu farların tek seferde verdiği yoğun renk ve içerisindeki ince inci parçacıkları gerçekten bir harika! Özellikle metallik bitişli olanlar, bu yapıları sayesinde farklı ışıklar altında farklı tonlar ve ışıltılar veriyorlar.

Armani Beauty Eye Tint likit farların sevdiğimiz diğer bir özelliğine gelirsek, sivri uçlu, damla şeklindeki aplikatörleri. Bu aplikatörün tam ortasındaki hazneye gelen ürün, tek seferde doğru miktardaki farı göze taşıyor. Ucunun sivri oluşuyla da bu likit farı eyeliner olarak kullanmak son derece kolay! İstediğin far rengini eyeliner olarak uygulayabilme seçeneği bizim için harika!

Armani Beauty Eyes To Kill Designer Eyeliner

Armani Beauty Eyes To Kill Designer Eyeliner

Gelelim başı eyeliner çekmekle dertte olanlara! Doğru eyeliner fırçasını bulup, kusursuz bir sonuç elde etmek için bazen çok uğraşmamız gerekebiliyor. Neyse ki makyaj dünyasında teknoloji hızla gelişiyor ve her geçen gün işimizi kolaylaştıracak yeni bir ürünle tanışıyoruz. Armani Beauty’nin Eyes To Kill Designer Eyeliner’ı ise bu sayede hayatımıza giren ve en kolay uygulanan eyelinerlardan biri.

Su bazlı formüle sahip Eyes To Kill Eyeliner, ultra ince bir aplikatöre sahip. Ucu o kadar kararında bir inceliğe sahip ki, kusursuz eyeliner çekmek son derece kolay. Aynı zamanda 12 saate varan kalıcılığı ve bulaşmama özelliği ile bizden tam puan aldı. Kolay uygulanan, mat ve pürüzsüz bir bitiş sağlayan Armani Eyes To Kill Designer Eyeliner’ın iki tonu bulunuyor: Simsiyah renkteki Onyx ve kahverengi Wood ile saniyeler içinde kusursuz bir eyeliner çekmek mümkün!

Photo Credit: Really Ree

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?