İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bu yılbaşı her zamankinden daha renkli geçeceğe benziyor! NYX Professional Makeup’ın yeni Sugar Trip koleksiyonu ile şeker gibi bir yeni yıla hazır mısın?

Yılbaşı bizim için yılın en ışıltılı, en renkli ve eğlenceli zamanlarından biri. Özellikle de en sevdiğimiz markaların yılbaşına özel çıkardıkları makyaj koleksiyonları ayrı bir heyecan sebebi. Bugünkü yazımızın konuğu ise NYX Professional Makeup’ın yeni sınırlı sayıdaki Sugar Trip koleksiyonu!

NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonu

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_1

Parlak ve nude renkleri bir arada barındıran ve eğlenceli bir makyaj koleksiyonuna hiçbirimiz “Hayır” diyemeyiz, özellikle de bu koleksiyon NYX Professional Makeup’tan çıktıysa! Göz kamaştırıcı aydınlatıcılar, mat ve parlak yapıdaki far paletleri, herkesin seveceği nude ve canlı tonlardaki rujlar ve birbirinden eğlenceli yılbaşı setleriyle bu koleksiyonu görür görmez bayıldık!

Renkli ve yaratıcı tasarımlarıyla oldukça popüler olan Los Angeles’lı illustratör Natasha Lillipore’ın tasarımlarıyla hazırlanmış bu koleksiyona biz bayıldık, bakalım sen de bizim kadar sevecek misin?

NYX Professional Makeup Sugar Trip Serisi

Sugar Trip Squad Shadow Palette

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_2

Mat ve parlak bitişli rengarenk farları bir arada bulunduran bu eğlenceli far paleti toplam 12 renk içeriyor. Mavi, mor, pembe ve turuncular farları tek tek uygulayabileceğin gibi katlanma bölgesine uygulayıp renk geçişli bir göz makyajı da elde edebilirsin. Farların hepsi hem çok canlı renkteler hem de pigmentasyonları çok yüksek!

Sugar Trip Squad Highlighting Palette

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_3

İnci ışıltısı ve metalik etkiyi bir arada barındıran bu göz alıcı aydınlatıcı paletinde açık ve koyu aydınlatıcı renkler bir arada. İster karıştırarak uygula, istersen koyu renkleri bronzer, pembeleri allık olarak kullan, bu aydınlatıcı paleti kaçırılmayacak cinsten.

NYX Professional Makeup Whipped Wonderland Serisi

Whipped Wonderland Shadow Set

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_4

Eğer hem mat hem de metalik bitişli, sıcak tonlarda bir far paleti arıyorsan, Whipped Wonderland far paleti tam sana göre. Özellikle kış makyajlarına çok yakışan bordo, bronz ve toprak tonları içeren bu paletteki farlar, her NYX Professional Makeup farı gibi yüksek pigmentli ve birbirleriyle çok kolay karışıyor.

Whipped Wonderland Liquid Highlighter

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_5

İçerisindeki inci taneleri ile duo kromatik bir yansıma veren Whipped Wonderland likit aydınlatıcı, ıslak ve ışıltılı makyajlar için birebir. Rose gold ve beyaz inci olmak üzere iki farklı rengi bulunan bu likit aydınlatıcının yapısı çok hafif ve doğal etkili, bu yüzden tek bşaıan yokmuş gibi makyajlar için ideal. Aydınlatıcıyı yüzünün yüksek bölgelerine uygulayabileceğin gibi, ten makyajına ışıltı katmak için fondötenden önce baz olarak da uygulayabilirsin. Eğer aydınlatıcından maksimum ışıltı elde etmek istersen, üstüne toz aydınlatıcı da uygulayabilirsin.

NYX Professional Makeup Licorice Lane Serisi

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_6

Bu serideki mat bitişli far paleti gerçekten bir harika! Sıcak ve soğuk tondaki 10 mat far bulunduran Licorice Lane Shadow Palette, hem günlük, hem gece hem de parti makyajları için birebir. Yoğun pigmentli farları ve canlı renkleri ile tam koleksiyonluk!

NYX Professional Makeup Sprinkle Town Serisi

Göz ve dudakta ışıltılı bir makyaj en sevdiğimiz stillerden. NYX Professional Makeup’ın Sugar Trip Sprinkle Town serisinden Shimmer Eye & Lip Set içerisindeki ışıltılı pigmentler ve lip glosslar tam da yılbaşı için bize göz kırpıyor.

NYX Professional Makeup Land of Lollies

Land of Lollies Shadow Palette

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_7

En sevdiğimiz renkleri bir arada barındıran Land of Lollies far paleti, hem mat hem metalik bitişli farlardan oluşuyor. Kırmızı, sarı, mavi, mor ve fuşya gibi öyle her palette kolay kolay bulunmayan renklerle özellikle parti makyajları harika olur!

Land of Lollies Highlighter

İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı_8

Aydınlatıcı denince bizim için akan sular duruyor! Land of Lollies serisindeki iştahımızı kabartan toz aydınlatıcı ise alışveriş listemizin ilk sırasında yer alıyor. Eğer bu kış makyajında etrafındakilerin gözünü kamaştırmak istiyorsan, pembe ve mor ışıltısıyla bu aydınlatıcılara mutlaka şans vermelisin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?