Lamellar Teknolojisi Nedir? Saç Bakımında Ne İşe Yarar?

Lamellar Teknolojisi Nedir? Saç Bakımında Ne İşe Yarar?

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cam gibi parlak, pürüzsüz ve yumuşak saçlar bir çoğumuzun hayali. Hatta cam saç trendi de bu yüzden uzun süredir gündemimizde. Peki saçları bu kadar pürüzsüz ve parlak yapmanın sırrı ne? Saçlarımızda dönüşüm yaşamak için araştırırken karşımıza çıkan Lamellar teknolojisini masaya yatırıyoruz.

Lamellar teknolojisi nedir ve saç bakımında ne işe yarar? Pürüzsüz ve parlak saçlar için bilmen gereken her şeyi anlatıyoruz!

Lamellar Teknolojisi Nedir?

Lamellar Teknolojisi Nedir?

Lamellar teknolojisi, saçların çok daha pürüzsüz ve parlak olmasını sağlayan yeni nesil bir saç bakım teknolojisi. Lamellar teknolojisi içeren saç bakım ürünleri genellikle su formunda oluyor, saçı hiç ağırlaştırmadan mükemmel bir parlaklık veriyor.

Lamellar teknolojisinin formülünde, normal saç kremi ve saç maskelerini içerisinde yer alan bakım molekülleri, 10 kat* daha küçük bir formda bulunuyor. Bu yüzden de su gibi hafif ve likit bir forma sahip.

Bu teknoloji sayesinde, bakım yapan bu içerikler saçın zarar görmüş noktalarını hedefleyerek yeni bir katman oluşturuyor. Saçların yüzeyini çok daha pürüzsüz ve parlak bir hale getiriyor. Yeni nesil bu akıllı teknoloji, su formu ile saça çok hızlı bir şekilde uygulanıyor ve durulanıyor, ilk kullanımda da gözle görülür bir fark yaratıyor.

Lamellar teknolojisini evde nasıl uygulayabilirsin?

Lamellar teknolojisini evde nasıl uygulayabilirsin?

Lamellar teknolojisi ile evde de 10 kata kadar pürüzsüz, parlak ve yumuşak saçlara sahip olabilirsin. Nasıl mı? Hemen anlatmaya başlıyoruz:

Lamellar teknolojisi ile formüle edilen Elseve Dream Long Wonder Water, saça uygulandığında, sadece 8 saniyede saçların 10 kata kadar daha pürüzsüz*, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor. Su formundaki bu saç bakım ürünü, silikon da içermediği için saçı asla ağırlaştırmıyor, anında daha kolay taranmasını sağlıyor.

Elseve Dream Long Wonder Water Nasıl Uygulanır?

Elseve Dream Long Wonder Water Nasıl Uygulanır?

Lamellar teknolojisi içeren Dream Long Wonder Water, banyodaki saç rutininin bir parçası. Nasıl uygulayabileceğini aşağıdaki adımlardan takip edebilirsin:

1. Saçlarını şampuanladıktan sonra, saçlarının boy ve uçlarına uygula

2. Saç boylarına 8 saniye boyunca masaj yap

3. Saçlarını durula, kurut ve şekil ver

Eğer ince ve orta kalınlıkta saçlara sahipsen 1 doz, kalın ve kıvırcık telli saçlar için 2-3 doz kullanabilirsin. Eğer banyo rutininde saç kremi ve de kullanıyorsan, Wonder Water’ı sonrasında kullanabilirsin. Saçlarına Wonder Water’ı uyguladıktan sonra çok hafif bir ısınma hissi fark edebilirsin, bu son derece normal.

Elseve Wonder Water’ı uyguladıktan sonra, sadece 8 saniyede saçlarının 10 kat*daha pürüzsüz*, yumuşak ve parlak olduğunu fark edeceksin. İşte Lamellar teknolojisinin gücü de burada saklı. Çok kısa sürede, saçları ağırlaştırmadan, daha ilk kullanımda etkisini gösteriyor. Evde parlak ve pürüzsüz saçlar elde etmek Wonder Water sayesinde saniyeler sürüyor. Elseve Dream Long Wonder Water, sadece 8 saniyede mucize bir dönüşüm sağlıyor biz sonuca bayıldık!


* Instrumental test

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?