Lancome La Vie Est Belle Parfüm'ü İnceliyoruz!

Lancome La Vie Est Belle Parfüm'ü İnceliyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Lancome La Vie Est Belle Parfüm notaları hakkında bilmen gereken her şeyi bir araya getirdik!

Parfüm incelemelerini çok seviyoruz! Özellikle de konu bizim en sevdiğimiz parfümlerden biri olunca saatlerce konuşup, yazabiliriz. Lancome La Vie Est Belle Parfüm'ü aramızdan duymayan kaldı mı? Yılların ikonik parfümü olarak bilinen La Vie Est Belle parfüm, her stile yakışan nadir kokulardan biri.

Henüz Lancome'un ikonik La Vie Est Belle parfümü ile tanışmayan kaldıysa makalemizden ilham alarak deneme şansı bulabilirler. Lancome parfümün notalarını ve kullananların yorumlarını seninle paylaşıyoruz.

Lancome La Vie Est Belle parfüm

Lancome La Vie Est Belle parfüm

Lancome'un mutluluk parfümü olarak bilinen La Vie est Belle kokusu, çıktığı ilk günden itibaren ikonik parfümler listesinde yerini almayı başardı. Julia Roberts'ın sıcacık gülümsemesinden ilham alan La Vie est Belle parfümü, ilk koklandığı andan itibaren yaşam sevgisi ve güzellik aşılıyor. La Vie Est Belle ne demek diye merak ediyorsan hemen açıklayalım: "Hayat güzeldir" anlamına geliyor.

La Vie est Belle parfümü Fransa'nın önde gelen üç parfüm yaratıcısı tarafından ortaya çıkarıldı. Oldukça özel bir içeriğe sahip olan Lancome parfüm, yepyeni bir koku dilini bizlerle tanıştırdı. La Vie est Belle parfümünün en çok sevilen yanı her cilde uyum sağlaması! İnternetten alışveriş yapanlar, riske girmeden özel bir parfüm ile tanışmak isteyemler Lancome parfümün kokusuyla büyülenecek. Gerçekten de bu parfümün en iyi kadın parfümlerinden biri olarak gösterilmesine şaşmamak gerek!

Lancome La Vie est Belle parfümü notaları

lancome parfüm notaları

La Vie est Belle parfümü notalarını sana anlatmadan önce parfüm notalarının ne işe yaradığından kısaca bahsedelim.

Parfüm notaları nelerdir?: Parfüm notası 3 gruba ayrılır; üst, orta ve alt notalar. Parfümün üst notası, parfümü ilk sıktığın anda duyduğun kokuyu tanımlar. Orta nota ise, üst notadan sonra kokladığımız genellikle etkisini 1-2 saat sonra gösteren kokudur. Orta nota, kişinin cilt yapısına göre farklılık gösterebiliyor. Alt nota, orta nota etkisini kaybetmeye başlayınca ortaya çıkıyor. Parfümün en yoğun ve baskın kokusu alt nota olarak bilinir.

La Vie est Belle parfüm notalarına şimdi yakından bakalım! Lancome parfümün üst notası armut ve frenk üzümünden meydana geliyor. La Vie est Belle parfümü sıktığın ilk anda burnuna gelen fresh meyve kokuları üst notanın zenginliğine bağlıdır. Parfümün orta notasını ise portakal çiçeği, yasemin ve iris oluşturur. Lancome parfümün orta notasını meydana getiren taze çiçek kokuları sayesinde daha enerjik ve özgür hissetmeye başlayacaksın. Lancome parfümün alt notasında bulunan Pralin, vanilya, silhat, Tonka fasulyesi de yoğun ve baskın etkisiyle gün boyu seninle olacak. Özgür ve yaşam sevinci ile dolu kadınların parfümü olarak bilinen La Vie Est Belle, tatlı ve odunsu notalarıyla sende karşı konulmaz bir güzellik yaratacak.

Lancome La Vie est Belle Yorum

lancome parfümü kullananlar

Lancome'un La Vie Est Belle parfümü 2012 yılında piyasaya çıktığından beri en çok satan parfümler listesinde yer almayı başarıyor. Doğal ve sade güzelliği vurgulayan bu parfüm, her cilt tipinde kalıcı ve kusursuz olmayı başarabilen ender kokulardan biri!

Özgür ve mutlu kadınların parfümü olarak bilinen La Vie Est Belle parfümü küçük sevinçleri simgeler! Bu nedenle olsa gerek, La Vie Est Belle parfüm kullananlar günün geri kalanına daha mutlu, umutlu ve sevinç dolu devam ettiklerini söylüyorlar. Sen de gün içinde mutluluk kaynağı yaratacak bir motivasyon arıyorsan Julia Roberts'ın sıcacık gülümsemesinden ve La Vie Est Belle parfümünden ilham alabilirsin. La Vie Est Belle parfümünün 30 ml, 50 ml, 75 ml ve 100 ml şişelerinden birini seçerek imza kokunla tanışma şansı yakalayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?