L’Oréal ContentPro Nedir? Nasıl Influencer Olunur?


Hayranı olduğun influencer'lar gibi sevdiğin markalarla iş birliği yapmayı ve internetten gelir elde etmeyi hayal ediyorsan, ContentPro uygulamasını anlatmaya başlıyoruz!

Artık bir çoğumuz sosyal medya hesaplarımızdan severek kullandığımız ürünlerle ilgili fikirlerimizi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Hayranı olduğumuz influencerlar’dan ilham alıyor, yaratıcı yönümüzü vurgulamayı seviyoruz.

Eğer sen de influencer olma yolculuğunu artık başlatman gerektiğini düşünüyorsan, doğru yerdesin. L’Oréal ContentPro ile influencer olma hayaline çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin.

L’Oréal ContentPro nedir?

L’Oréal ContentPro nedir?

ContentPro uygulaması, influencer olma konusunda sana destek olacak ve yaratıcı paylaşımlarını gelire dönüştürebileceğin bir uygulama. Bu uygulama sayesinde:

- Sevdiğin L’Oréal markalarıyla iş birliği yapabilir,

- Puan kazanarak seviye atlayabilir ve ayrıcalıklardan yararlanabilir,

- Takipçi kitleni büyütebilir,

- Influencer olma konusunda eğitimler alabilir,

- Uzmanlığını konuşturarak gelire dönüştürebilirsin.


Nasıl influencer olabileceğini düşünüyorsan, tek yapman gereken L’Oréal ContentPro uygulamasını indirmek ve yolculuğa hemen başlamak! Şimdi gel, ContentPro uygulamasında neler olduğuna daha yakından bakalım…Uygulamayı indirmek için linke tıklayabilirsin.

L'Oréal ContentPro uygulamasını indir.

Influencer yolculuğuna hemen başla!

Influencer yolculuğuna hemen başla!

ContentPo uygulamasını indirdin, üyeliğini oluşturdun ve influencer yolculuğuna başlamaya hazırsın! Peki bu dünyada seni neler bekliyor? Hemen anlatmaya başlayalım:

1. Sevdiğin L’Oréal markalarının projelerine katıl

1 Sevdiğin L’Oréal markalarının projelerine katıl

ContentPro’ya üye olduktan sonra, markaların açtığı projeleri göreceksin. Eğer bu projede verilen görevleri yerine getirebileceğini düşünüyorsan hemen birine katılabilirsin. Burada dikkat etmen gereken en önemli nokta, projede belirlenmiş gereksinimleri karşılayabilmek ve özgün olmak olmalı. Kendi hazırladığın özgün ve yaratıcı içerik her zaman senin avantajın olacak!

2. Sosyal Satış Özelliğiyle Yaratıcılığını Gelire Dönüştür

yaratıcılığını ödüllendir

L’Oréal ContentPro’nun önemli bir özelliği ise yaratıcılığını gelire dönüştürebilmek. Sen de tıpkı hayranı olduğun Influencer’lar gibi, uzmanlığın ve yaratıcılığınla gelir kapısını aralayabilirsin.

Tek yapman gereken ContentPro uygulamasında, sosyal satış modülü üzerinden en sevdiğin ürünlerin satış linklerini oluşturup Instagram veya Tiktok gibi sosyal medya hesaplarından takipçilerinle, mesajlaşma uygulamalarından da arkadaşlarınla paylaşmak.

3. Takımlara katıl

2 Takımlara katıl

L’Oréal markalarıyla daha uzun soluklu işbirlikleri yapmak için takımlara katılabilirsin. Bir takımda yer almak için belirli kriterleri karşılaman, projelerde başarı göstermen ve takıma seçilmen gerekiyor. Bir kez takıma alındıktan sonra, daha uzun işbirlikleri, markaya özel ayrıcalıklar ve özel hediyelerden yararlanabilirsin.

4. Puan ve ayrıcalıklar kazan

3 Puan ve ayrıcalıklar kazan

Projelerde verilen görevleri yerine getirip, içeriğin onaylandığında puan kazanabilirsin. Aynı zamanda bir projede “Kazanan” olarak seçildiğinde ise sevdiğin L’Oréal markalarının ürünlerini de kazanabilirsin.

L’Oréal ContentPro’da puan kazanıp seviye atladıkça, hem influencer yolculuğunda ilerlemiş olacak, hem de ürün kutuları, eğitimler, profesyonel çekimler, marka etkinliklerine katılma gibi ayrıcalıklardan faydalanabileceksin.

5. Sevdiğin ürünleri yorumla

4 Sevdiğin ürünleri yorumla

Hali hazırda kullandığın L’Oréal ürünleri ile ilgili yorumlarını paylaşarak da puan kazanabilirsin. Bir ürün için anlaşmalı sitelere kullanıcı yorumlarını ekleyebilir ve deneyimini puanlara dönüştürebilirsin. Bu puanlar yine influencer yolculuğunda seni ileri taşımaya yardımcı olacak.6. Akademilerden faydalan

L’Oréal ContentPro’nun en keyifli yönlerinden biri de akademiler. Profesyonel makyaj artistlerinden, sektör uzmanlarından ve hepimizin severek takip ettiği Influencer’lardan akademiler alabilirsin.

İçerik nasıl üretilir, nasıl daha iyi ve yaratıcı içerik hazırlanır gibi sorulara yanıt bulabileceğin gibi markaları da daha yakından tanıyabilirsin.

Eğer Influencer olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsan, aşağıdaki linke tıklayarak L’Oréal ContentPro uygulamasını indirebilir ve hemen bu ışıltılı dünyaya adım atabilirsin!

L’Oréal ContentPro uygulamasını indirmek için tıkla! 

Id
5adbcfaf-0fb1-4c9b-b237-981835093611
Type
MvcWeb.Models.Blocks.YoutubeBlock


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?