L’Oréal Deprem Bölgesinde Değişim Yaratıyor


Ülkemizde meydana gelen depremler, tüm ülkemizi derinden üzdü. Şimdi ise ayağa kalkma zamanı... Toplumun her kesiminden bölgeye destek sürüyor. L’Oréal Dermatolojik Güzellik Bölümü de afetten etkilenen illerde hayata dokunacak adımlar atıyor. Peki, Dermatolojik Güzellik hangi çalışmalarla nasıl değişim yaratıyor? Dermatolojik Güzellik Bölümü markalarının bölgedeki faaliyetlerini, aşağıda sizler için derledik.

La Roche-Posay, ‘YANINDAYIZ PSİKOLOJİK DESTEK HATTI’ ile deprem bölgesindeki hekimlerin ve yakınlarının yanında

La Roche-Posay, deprem felaketlerinin sebep olduğu zor günlerin dayanışma içinde aşılabilmesi adına çalışmalar yapıyor. Bölgede çok önemli rol oynayan ve canla başla çalışan sağlık çalışanlarına psikolojik destek sağlamanın önemine inanan La Roche-Posay, tüm hekimlerin ve yakınlarının yararlanabilmesi adına Avita ile YANINDAYIZ PSİKOLOJİK DESTEK HATTI’nı ücretsiz olarak hizmete sunuyor.

Vichy, 200’den fazla eczanenin sağlık çalışanlarına psikolojik destek sağlıyor

La Roche-Posay’in yanı sıra bölgeye yardımda bulunan bir diğer marka da Vichy oldu. Vichy; depremin meydana getirdiği yaraları birlikte sarmak için desteğini sürdürüyor. Hepimizin bildiği gibi sağlık çalışanları, afetten etkilenen bölgelerde çok önemli bir rol oynuyor ve canla başla çalışıyor. Vichy, kahraman sağlık çalışanlarına psikolojik destek sağlamak için YANINDAYIZ PSİKOLOJİK DESTEK HATTI’nı ücretsiz olarak sunuyor. Bölgede bulunan ve Vichy ile birlikte çalışan 222 eczanenin tüm sağlık çalışanları ve yakınlarının, markanın Avita ile hayata geçirdiği destek hattından ücretsiz yararlanabilmesi mümkün.

L’Oréal Group’tan afet bölgesindeki çalışmalara destek için 10 milyon TL’lik fon

Dermatolojik Güzellik Bölümünün üyesi olduğu L’Oréal Group, deprem bölgesinde hayatlara dokunmaya devam ediyor. Grup, afet bölgesindeki çalışmalara acil destek sağlayabilmek için öncelikle AHBAP, AKUT başta olmak üzere çeşitli yerel ve global STK’lar aracılığı ile 10 milyon TL’lik fon oluşturdu. Nakdi yardımla birlikte bölgeye ayni yardım desteğinde de bulunan L’Oréal Türkiye, ayni yardımları kapsamında ilk etapta; kuru şampuan, şampuan, el ve yüz kuruluğuna karşı nemlendirici krem, el kremi, bakım kremi, jel nemlendirici gibi ürünlerden oluşan 76 bin adet ürünü, İhtiyaç Haritası, AKUT ve AHBAP aracılığıyla afet bölgelerine ulaştırdı. L’Oréal Türkiye, verdiği desteği uzun vadede sürdürülebilir kılmak adına anlamlı adımlar atmayı sürdürüyor.

La Roche-Posay, Vichy ve L’Oréal Group, yaralarımıza elbirliğiyle sarabilmemiz için her türlü desteği vermeye devam ediyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala