L'Oréal Paris Excellence Saç Boyası Kullananlar ve Yorumları


Saç boyası markaları arasında en sevdiklerimizden biri de L’oreal saç boyası. Bunda elbette ki sunduğu geniş renk skalası, saçlarımızı beslemesi ve aynı zamanda mükemmel beyaz kapama özelliğine sahip olması etkili. “Bu saç boyası hakkında acaba kullanıcılar da bizimle aynı fikirde mi?” diye merak ettik ve hemen araştırmalara giriştik. Bakalım L’Oreal Paris Excellence Saç Boyası kullananlar, bu boya hakkında neler söylemişler? Gel birlikte okuyalım!

L’Oréal Saç Boyası Renkleri Son Derece Doğal!

L’oréal Saç Boyası Renkleri Son Derece Doğal!

L’Oréal Paris Excellence’ın saç boyaları, doğal renk skalası ile kullanıcıların da favorisi olmayı başarmış görünüyor. Uzun süre kalıcı yapısı ve zengin renk sonuçları sağlayan bu boya, kendi saç rengin ne olursa olsun, mükemmel şekilde rengini belli ediyor. Boya sonrası ise saçlarını kimsenin boyadığını fark etmeyeceğini ve saçlarının harika görüneceğini bilmelisin. Nitekim yorumlar da bunu kanıtlar nitelikte.

Saçları Yumuşacık Yapıyor

Saçları Yumuşacık Yapıyor

L’Oréal Paris Saç Boyası kullanacaksan eğer şunu iyi bilmelisin ki saçların hiç olmadığı kadar yumuşak bir dokuya sahip olacak! Çünkü L’oréal Excellence Saç Boyası içerisinde yer alan maske ürünü, seramid formülü ile zenginleştiriliyor. Saçlarını boyadıktan sonra kutu içerisinden çıkan şampuan ve saç maskesini kullandığımızda, boyanın saçlarımıza vereceği sertlikten kurtulmuş oluyoruz. Saçlarımız yumuşak bir dokuya kavuşurken, besleniyor ve parlak bir görünüme kavuşuyor.

Gün Işığında Mükemmel Parlaklık

Gün Işığında Mükemmel Parlaklık

Bu boya ailesinin renkleri öyle güzel ki bugüne dek saçlarımızda tutturamadığımız ne kadar ton varsa hepsine sahip olduk desek yeridir. Canlı renkleri sayesinde saçlarımızı mükemmel kapatan ürün, gerçekten de aşık olunası bir kokuya sahip. Boyaların içerisinde pro-keratin yer alması ise bizim ayrıca onu sevme nedenlerimizden. Çünkü bu sayede saçlarımız, harika şekilde korunmuş da oluyor. Boya sonrası gün ışığında ise saçlarımız parlak ve son derece sağlıklı bir görünüm sunuyor. İddia ediyoruz, boyayı kullandıktan sonra herkes saçlarına ne yaptığını soracak!

Dip Boyası Olarak Çok Etkili!

Dip Boyası Olarak Da Kullanılabiliyor

Bu Loreal saç boyasını röfleli saçlarında bile dip boyasında harika sonuçlar elde edebileceğini biliyor muydun? Zengin renk seçeneğini, saçları mükemmel şekilde kapatma özelliği ile birleştiren bu boya, uzun süre kalıcı renkler sunuyor. Röfleli saçlarda istenilen tonların elde edilmesini sağlayan ve hızlı akmayan bu saç boyası sayesinde, sen de dipleri gelen saçların için kuaför yollarını aşındırmaktan kurtulabilirsin. Bizden söylemesi!

Açıcı Kullanmadan Da Sarışın Olabilirsin

Açıcı Kullanmadan Da Sarışın Olabilirsin

Loreal saç boyası yorumları arasından bir tanesi dikkatimizi çekti ki bizce çok haklı bir yorum. Seride yer alan 8.1 Küllü Koyu Sarı rengi ile saçlarına açıcı kullanmadan sarışın olman mümkün. Çünkü daha evvel de bahsettiğimiz gibi serideki boyalar, zengin renklere ve güçlü kapatıcı özelliklere sahip. Yani az maliyetle sarışın olmak, L’oréal saç boyası ile oldukça kolay! Yine yorumda belirtildiği üzere, turunculaşma sorunu için Loreal mor şampuandan da yardım alabilirsin.

Tek Kutuda Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım!

Tek Kutuda Zenginleştirilmiş 3’lü Bakım!

L’oréal saç boyası kullananların en sevdiği özelliklerin biri de zenginleştirilmiş 3’lü bakıma sahip olmaları. Yani bu boyayı satın aldığında yalnızca bir saç boyasına sahip olmuyor aynı zamanda yardımcı pek çok üründen de faydalanıyorsun. Pro-keratin ile güçlendirilmiş saç boyasına ek, pH dengeli boya sonrası bakım şampuanı ile boyanın saçlarına daha iyi nüfuz etmesini sağlamış oluyorsun. Ayrıca hem saçların hem de saç derin mükemmel şekilde temizlenmiş oluyor. Seramid içerikli maske ürünü ise şampuanın ardından saçlarının ağırlaşmadan beslenmesini sağlıyor. Üstelik saçlar, boyanın saçlarında yaratacağı sertliğe karşı korunarak, hiç boyanmamışçasına yumuşak bir dokuya sahip oluyor. Yani tek ürünle birden fazla etki, L’oreal Excellence Creme boyalarda seni bekliyor!

Renk Kapamada Mükemmel Sonuç

Renk Kapamada Mükemmel Sonuç

Boyalı saçlarının üzerinde bile muhteşem bir etkiye hazır ol! Bu saç boyası renkleri o kadar kapatıcı bir formüle sahip ki yalnızca kendi doğal saç renginde muhteşem tonlara imza atmıyor, aynı zamanda boyalı saçlarda da etkili bir kapama sunuyor. Üstelik farklı renk tonları yer alan saçları da tek katta kapatma etkisine sahip. Bu kullanıcı yorumu da zaten bunu kanıtlar nitelikte!

 

Yanıltmayan Renkler

Yanıltmayan Renkler

Saç boyalarında yaşanılan en büyük hayal kırıklığını, aldığımız boyanın istediğimiz rengi saçlarımıza sunmaması oluşturuyor. Ancak L’oreal Excellence Creme serisi ile bu söz konusu bile değil. Saçlarda zengin renkler sunan ve tek katta muhteşem kapatıcılığa sahip bu boyalar, tam da üzerinde gördüğümüz renklere kavuşmamızı sağlıyor. Böylece boya sonrası istenmeyen sürprizlerle karşılaşmak, tarih oluyor.

Tercihi doğallıktan yana olanların bayıldığı ombre saçları da değerlendirebilirsin.

Güle Güle Beyazlar!

Güle Güle Beyazlar!

Ve tabii ki en en sevdiğimiz özelliklerden biri de beyaz kapama konusunda bize sunduğu performans! Bunda yine zengin formüllü boyanın etkisi büyük. Hem kendi saç renginde hem boyalı saçlarında hem de diplerden görünen beyazlarında çok güçlü bir kapama sağlayan bu boyayı kullandığında, bir daha ondan vazgeçemeyeceksin!

Saçlarını boyadıktan sonra yeni saç renginle hava atmak için farklı saç modelleri denemeni öneririz. Son dönemin trend görünümlerinden DNA örgüleri deneyebilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala