Moda tırnaklarımda: Plaj saatleri için oje fikirleri

Moda tırnaklarımda: Plaj saatleri için oje fikirleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bize trend oje renklerini sorarsanız, şu sıralar beyaz oldukça popüler. Saf beyaz ya da pastele yakın tonlar... Beyazın tüm tonlarıyla, göz alıcı manikürler yapmak mümkün. Dahası, bu ojeler nail-art denilen tırnak oyunları için de son derece ideal!

Beyaz ojeyle tırnak oyunlarına yönelmek için en sevdiğimiz yöntem, tamamlamak için kontrast bir renk tercih etmek. Böylece manikürümüze ilgi çekici detaylar ekleyebiliriz. Siyah çizgiler bunu yapmanın en kolay yolu. Dakikalar içinde, hem şık hem de plaj saatlerimizle uyumlu bir manikür elde etmek, bu kadar kolay.

SIRA SENDE

Bu manikürün en güzel yanı, özel yeteneğe ve karmaşık gereçlere ihtiyacımızın olmaması. Başlamadan önce, top coat, base coat, beyaz oje ve siyah ojenin yanında olduğundan emin ol. Bir de küçük bir fırçaya ihtiyacın olacak (hala kullanmadığın eski bir resim veya makyaj fırçası da işini görecektir.)

Birinci adım:

Tırnağını besleyecek bir baz katla başlamanı öneririz. Böylece tırnaklarını ojenin sebep olabileceği bütün olumsuzluklara karşı korumaya alacaksın.

İkinci adım:

İki kat beyaz oje uygula ve kurumasını bekle. Eğer acelen varsa, soğuk ayara getirdiğin saç kurutma makinan yardımıyla işleri hızlandırabilirsin.

Üçüncü adım:

Siyah ojenden bir parçayı eski bir kağıt parçasının üstüne dök ve fırçanı ojeye batır. Her bir tırnağına tek bir çizgi çek. Fotoğraftaki model gibi sen de tek bir tırnağına uygulama yapmamayı deneyebilirsin.

Dördüncü adım:

Siyah oje kuruduğunda, parlak bir top coatla manikürünü tamamla. Bu top coat parlak bir manikür elde etmene yardımcı olurken, kalıcılığa yardımcı olacak. Ve hazırsın!

Kolay olacağını söylemiştik...

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?