Mutlaka Denemen Gereken Biotherm Ürünleri

Mutlaka Denemen Gereken Biotherm Ürünleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Doğal, çevreye duyarlı ve cilt için son derece etkili formülleriyle çok sevdiğimiz Biotherm’in, mutlaka denemen gereken ürünlerini bir araya getirdik!

Biotherm, cilt bakımında doğallığı ve çevreye karşı duyarlı oluşuyla çok sevdiğimiz markalardan biri. Doğal ve eşsiz formülleri ile cildi yenileme, canlandırma, yaşlanma etkilerini iyileştirme ve cildin sağlıklı görünmesi konusunda çok etkili ürünleri olan Biotherm, aynı zamanda doğaya karşı da son derece duyarlı bir marka. Eğer cildin için doğal, bilimsel olarak etkileri kanıtlanmış ve iyileştirici bir bakım yapmak istiyorsan, Biotherm’den mutlaka denemen gereken ürünleri bir araya getirdik. Bakalım hangi Biotherm ürünleri sana göre?

Editörün Notu: Biotherm ürünlerinin dikkat çekici ve ayrıştırıcı noktası, Life Plankton içeriği. Fransa’nın Pireneler’inden gelen bu doğal probiyotik, cildin iyileşmesi, canlanması ve sağlıklı olması için gereken her şeyi içinde barındırıyor. İyileştirici özelliği ile bilinen Life Plankton, Biotherm formüllerinin esas yapı taşı.

Cilt tiplerine göre etkili bakım – Biotherm Aqua Super Concentrate Serisi

Cilt tiplerine göre etkili bakım – Biotherm Aqua Super Concentrate Serisi

Biotherm Aqua Super Concentrate serisi, cilde nem kaynağı olan harika bir cilt bakım serisi. Aqua Super Concentrate serisinde bulunan 3 farklı jel nemlendirici, farklı cilt problemlerini hedefleyerek cildin susuzluğunu gideriyor. Her birinin formülünde Life Plankton bulunan bu seri, ultra hafif jel formülleri ile cilde ihtiyacı olan yoğun nemi veriyor.

Aqua Glow Super Concentrate, formülündeki Life Plankton ve C vitamini ile cildin nemlenerek sağlıklı bir ışıltıya sahip olmasını, tonunun eşitlenmesini ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Aqua Bounce Super Concentrate ise formülündeki hyaluronik asit ile cildin çok saha dolgun ve esnek olmasını sağlıyor. Son olarak serinin 3. üyesi olan Aqua Pure Super Concentrate, formülündeki salisilik asit ile fazla sebumu dengeleyerek daha mat, nemlenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Yenileyici bakım – Biotherm Life Plankton Serisi

Yenileyici bakım – Biotherm Life Plankton Serisi

Cildinde başlayan ufak tefek ince çizgilerin, kırışıklıkların, sıkılık kaybının ve renk eşitsizliğinin önüne geçmek istiyorsan, Biotherm Life Plankton serisi tam sana göre olabilir. Bu serinin formülündeki Life Plankton, hyaluronik asit ve c vitamini, cildi yenilemek, canlandırmak ve yaşlanma karşıtı doğal bir bakım sağlamak için birebir.

Biotherm Life Plankton Elixir Serum, yeni jenerasyon yaşlanma karşıtı serumlar arasında en iyilerden biri. Cildin durumu ve yaştan bağımsız olarak, ihtiyaç duyacağın tüm bakımı sunan bu hafif yapılı serum, formülündeki Life Plankton, hyaluronik asit ve C vitamini ile cildin yenilenmesini, nemlendirerek daha dolgun görünmesini ve aydınlanarak ışıltı kazanmasını sağlıyor. Serideki Biotherm Life Plankton Göz Kremi ise bu yaşlanma karşıtı bakımın harika bir tamamlayıcısı. Göz çevresindeki nemsizlik kaynaklı ince çizgileri hedefleyen bu göz kremi, göz çevresinin daha sıkı ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Göz altı torbaları ve göz altı morlukları üzerinde de son derece etkili.

Nem Kaynağı – Biotherm Aquasource Serisi

Nem Kaynağı – Biotherm Aquasource Serisi

Tüm cilt tiplerine harika bir nem kaynağı sunan Biotherm Aquasource serisi, uzun süreli nemlendirme ve cildi besleme özelliğine sahip. Tüm formüllerde olduğu gibi bu seride de Life Plankton ve yanında Mannos ile kuru, normal, karma ve yağlı ciltlere ihtiyacı olan nemi veriyor ve cildin sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Biotherm Aquasource Gel nemlendirici, çok özel bir formüle sahip: Fransa Pireneler’inden gelen “Aura yaprağı” özleri içeren bu jel krem, cilde 48 saat boyunca nem veriyor ve düzenli olarak kullanıldığında cildin sağlıklı ışıltısını kazanmasını sağlıyor. Eğer kuru bir cilde sahipsen, daha yoğun ve krem formüllü olan Biotherm Aquasource Gel Dry Skin’i kullanabilirsin.

Yaşlanma Karşıtı Bakım – Biotherm Blue Therapy Serisi

Yaşlanma Karşıtı Bakım – Biotherm Blue Therapy Serisi

Biotherm’e göre, yaşlanma belirtilerinin %20’sine karşı koymak mümkün değil ama kalan %80’i gidermek için de doğru yaşlanma karşıtı kremi seçmek yeterli. Doğal deniz yosunlarından oluşan Biotherm Blue Therapy serisi de ciltteki farklı yaşlanma belirtilerini gidermek için son derece etkili.

Biotherm Blue Therapy Accelerated Yaşlanma Karşıtı Krem, formülündeki doğal deniz yosunu ile cildin sıkılaşmasını, alın kırışıklıklarının azalmasını, tonunun iyileşmesini ve ışıltı kazanmasını sağlıyor. İpeksi formülü cildin yumuşacık olmasını sağlıyor. Serideki bir diğer kırışıklık kremi olan Biotherm Blue Therapy Red Algae Uplift krem ise kırmızı yosun içeren formülüyle cildin elastikiyetini artırıyor ve kolajen liflerini harekete geçirerek kırışıklıkların azalmasını sağlıyor.

Biotherm Güneş Bakımı

Biotherm, güneş bakımında da çok etkili ürün seçeneklerine sahip. Cildini güneşten iyi bir şekilde korumak ve aynı zamanda beyaz iz bırakmayan, mat bitişli bir güneş kremi arıyorsan, Biotherm Creme Sol Dry Touch SPF 50’yi deneyebilirsin. SPF 50 ile cildini UVA ve UVB ışınlarından korurken, aynı zamanda da suya dayanıklı ve mat bitişli formülü ile rahatça kullanabilirsin. Biotherm Sun After Creme Nacree güneş sonrası vücut kremi, güneş sonrası cildine ihtiyacı olan nemi vermek için ideal. Aydınlık bitişi ise yazın bronz vücudunun çok daha canlı ve ışıltılı görünmesini sağlayacak.

Biotherm Deo Pure Serisi

Biotherm Deo Pure Serisi

Biotherm'in mucizevi Life Plankton içeriği, deodorant serisi olan Deo Pure'da da bulunuyor. Roll-on, sprey ve krem formdaki Biotherm Deo Pure deodorantlar, terlemeye karşı 48 saate kadar etkililer. Hassas ciltlerin de çok severek kullanabileceği Deo Pure deodorantlar, son derece kolay bir kullanım sağlıyor, yapışkan bir his bırakmıyorlar ve hipoalerjenik formüle sahipler.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?