Saçlarını Zarar Görmeden Boyamanın En Kolay Yolunu Açıklıyoruz!

Saçlarını Zarar Görmeden Boyamanın En Kolay Yolunu Açıklıyoruz!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarını boyamaktan endişe mi ediyorsun? Saç boyasının saçlarını kurutacağından ve saçlarını daha güçsüz göstermesinden korkuyorsan doğru yerdesin! Saçları besleyen ve saçların daha güçlü görünmesini sağlayan harika bir saç boyası keşfimiz var. Güçlü ve sağlıklı saçlarını bozmadan, yıpratmadan yeni saç renginin keyfini çıkarmak istiyorsan kendini Saç Sırları editörlerinin ellerine bırakmalısın!

İşte karşında saça zarar vermeden boyamanın yolu!

Garnier Color Naturals saç boyası

Garnier Color Naturals saç boyası

Garnier Color Naturals saç boyasını ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun. Hemen sebebini açıklayalım. Garnier saç boyasının formülündeki 5 besleyici yağ, saçlarının güçlenmesini ve beslenmesini sağlıyor. Böylece saçlarını boyadıktan sonra 4 kata kadar daha güçlü görünüyorlar.

Avokado, zeytin, karite, yabanmersini ve argan yağı içeren Garnier Color Naturals saç boyası, saçların yumuşacık ve parlak görünmesini sağlar. Özellikle saçlarını boyatmaktan çekinen, saç boyasının saçlarına zarar vermesinden endişe duyanlar için Garnier saç boyası ideal bir tercih olacak. Saçlarını boyadıktan sonra çevrendekiler saçlarının ne kadar güçlü, güzel ve ışıltılı göründüğünden bahsedecek! 

Garnier saç boyasını nasıl kullanabilirsin?

Garnier saç boyasını nasıl kullanabilirsin?

Garnier saç boyasını kullanmak çok basit. Evde saç boyamak isteyenler için Garnier Color Naturals serisini öneririz. Saçlarını evde Garnier saç boyasıyla boyadıktan sonra ne kadar doğal ve fresh göründüğünü fark edeceksin. Bu yüzden evde ilk defa saçlarını boyayacak olanlar için Garnier'i tavsiye ediyoruz. Neredeyse sıfır riski olan bu saç boyasıyla hayalindeki renge ulaşman çok pratik olacak. 

Saçlarında doğal, karizmatik ve modası hiç bir zaman geçmeyecek bir renk görmek istiyorsan kahve tonlarını sana öneririz. Her cilt tonuna yakışan Garnier Color Naturals 4 Kahve saç boyasıyla saçlarına yepyeni bir görünüm kazandırabilirsin. 5 besleyici yağ içeren saç boyası sayesinde saçların boya sonrası yıpranmaz ve 4 kata kadar güçlü görünür. Evde saç boyamayla ilgili merak ettiğin her detaya bu makalemizden ulaşabilirsin. 

Hangi saç renklerini tercih etmeli?

Gece kızılı

Saçlarında yeni bir görünüm isteyenlerin aklına gelen ilk soru 'saçlarımı hangi renge boyasam?' oluyor. Bazı saç renklerinin saçları daha çok yıprattığına dair endişeler aklına gelebilir. Hemen açıklayalım, Garnier saç boyalarının her rengi saçlarını besler ve 4 kata kadar güçlenmelerine yardımcı olur.

Çekici görünmek ve canlı saç renklerini denemek istiyorsan sana gece kızılı rengini öneririz. Garnier Color Naturals Saç Boyası 562 Gece Kızılı, saçlarında sıcak alt tonlu bir kızıl rengi yaratır. Özellikle açık cilt tonu olanlar için kızıl rengini öneririz. Sezon trendlerinin başında gelen kızıl rengi için ne kadar sabırsızlandığını tahmin edebiliyoruz. Saçlarının yıpranmasından endişe duymadan kızıl rengini denemek için hangi saç boyasını kullanman gerektiğini artık biliyorsun :)

Kumral

Kumral

En çok merak edilen ve evde ulaşılması en zor saç renklerinden biri kumral tonlarıdır. Kumral saç rengini evde denemek istiyorsan sana Garnier Color Naturals 6N Doğal Koyu Kumral rengini tavsiye ederiz. Her saç renginde kendini gösterebilen ve her cilt tonuna yakışan koyu kumral rengi bu sezonun en trend saç renklerinden biri! 

Açık kumral

Açık kumral

Saçlarını boyamak istiyor ama yeni saç renginin sanki kendi doğal saç rengin gibi görünmesini istiyorsan sana açık kumral rengini öneririz. Garnier Color Naturals 8N Doğal Açık Kumral, saçlarının beslenmesine yardımcı oluyor ve oldukça doğal bir sonuç bırakıyor. Saçlarını gören herkes sende bir değişikliğin olduğunu anlayacak ama saçlarının boya olduğunu fark etmeyecek :) Garnier saç boyasının içeriğindeki 5 besleyici yağ sayesinde saçların beslenir ve güç kazanır. Bir saç boyasından daha ne isteyebilirsin? 


Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?