Yaza en yakışan likit mat ruj renkleri

Yaza en yakışan likit mat ruj renkleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yaza en yakışan likit mat ruj renklerini öğrenmeye hazır mısın?

Herkesin kendine has bir imza makyajı olduğuna eminiz. Yılın çoğunluğunda makyajımızda belirli renkleri kullanırken, yaz aylarında özellikle bronzlaştıysak daha parlak ve canlı ruj renklerini tercih edebiliyoruz. Biz de bu yazımızda, yaz makyajına ve bronz tenine çok yakışacak, en sevdiğimiz likit mat rujlarını bir araya getirdik. İşte karşında yaza en çok yakışan likit mat ruj renkleri!

Pembe likit mat ruj önerisi

Pembe likit mat ruj önerisi

 Pembe ruj tonlarını makyajına katmak için yaz mevsiminden daha uygun bir zaman dilimi düşünemiyoruz! Mat pembe dudaklarınla enerjik ve canlı bir makyaj yapmak istersen Maybelline Matte Ink 175 Ringleader rengini deneyebilirsin! 16 saate varan kalıcılık, süper mat ve süper kalıcı formülü ile gün boyu çıkmayan bu likit mat ruj, sıcak pembe tonu ile yaz makyajına çok yakışacak!

Canlı bordo likit mat ruj önerisi

canlı bordo likit mat ruj önerisi

Yazın bordo ruj sürülür mü? Cevap: Tabii ki Evet! Şöyle canlı bir bordo tonu, dikkat çekici bir etki elde etmeni sağlayacak. YSL Beauty'nin Tatouage Couture Likit Mat Rujlarından 08 Black Red Code, iç ısıtan canlı bordo tonuyla, tam yazlık bir renk. Özellikle yaz akşamlarında makyajında fark edilir bir etki elde etmeni sağlayacak bu renk, su gibi ince yapısıyla dudakta varlığı hissedilmiyor ve dövme etkisiyle uzun saatler dudaklarından çıkmadan kalıyor.


Kırmızı likit mat ruj önerisi

Kırmızı likit mat ruj önerisiHerkesin makyaj çantasında olması gereken, her cilt tonuna çok yakışan, çok kolay uygulanan ve asla çıkmayan bir kırmızı likit mat ruj önerimiz var: Maybelline Matte Ink Pioneer rengi! 16 saate kadar kalıcı, süper mat bitişli bu likit mat ruj, yemek yesen bile çıkmıyor, taa ki sen aksini isteyip de makyajını temizleyene kadar. Üstelik kırmızı tonu o kadar canlı ki, yaz makyajlarında bizim için vazgeçilmez!


Nude likit mat ruj önerisi

Nude likit mat ruj önerisi

Likit mat ruj denildiğinde aklına ilk gelen tonların nude tonlar olduğuna eminiz. Bu formül, nude rujlarla çoktan özdeşleşti! Nude tonları makyaj rutinine adapte etmek içinse en ideal mevsim yaz! Hazır makyajlar hafifliyor ve sadeleşiyorken birkaç nude likit mat rujunu çantana atmakta fayda var.

Bizim son zamanlardaki favori nude likit mat rujumuz, NYX Professional Makeup Lip Lingerie XXL rujlardan Turn-On rengi. Nötr nude alt tonu ile tüm cilt renklerine çok yakışan bu likit mat ruj, hafif formülü ile dudaklarda ağırlık yaratmıyor ve 16 saate kadar da kalıcı! Aradığın tüm nude likit mat ruj tonlarını Lip Lingerie XXL serisinde bulabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?