Deniyoruz: Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss

Deniyoruz: Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

İnce dudaklara sahip olmak makyaj yaparken hayal ettiğin görünümü sekteye uğratıyorsa müjdemizi isteriz! Yeni çıkan Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss çeşitleri sayesinde tek ürünle dolgun ve büyüleyici dudaklara kavuşmak artık hayal değil!

Biliyorsun ki yeni çıkan hiçbir makyaj malzemesi radarımızdan kaçmıyor. Maybelline Lifter Plump dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı da bunlardan biri. Tek bir dudak makyajı ürünüyle dudaklarına her zamankinden daha dolgun bir görünüm kazandırmak istiyorsan elindeki her şeyi bırakıp sözlerimize kulak vermelisin. Çünkü seninle Maybelline Lifter Plump dudak parlatıcısının özelliklerine doğru keyifli bir yolculuk yapacağız. Bakalım, bu seriye ait dolgunlaştırıcı gloss kullananların yorumları nelermiş? Hadi, başlayalım!

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss’un Özellikleri Neler?

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss çeşitleri;

  • Acı biber özü içeren özel formülü sayesinde dudaklara anında yüzde 30 daha dolgun bir görünüm kazandırıyor.
  • Yüksek pigmentasyonu sayesinde her rengiyle dudaklarda parlak ve belirgin bir görünüm sergiliyor.
  • Hafif yapısı sayesinde kolayca uygulanıyor ve dudaklarda ağırlık hissi yaratmıyor.
  • Sürüldükten sonra yapış yapış bir his bırakmıyor.

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss Ne İşe Yarar?

Dudakları dolgunlaştıran Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss, acı biber özü içeren formülüyle dudaklara anında daha hacimli bir görünüm kazandırıyor. Böylece sen de hayallerini kurduğun dolgun dudak görünümüne saniyeler içinde ulaşabilirsin. 🙂

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss’un Yapısı Nasıldır?

Dudakları büyüten Maybelline Lifter Plump dudak parlatıcıları, hafif yapısı sayesinde sürüldüğü andan itibaren dudakları sararak yoğun bir renk veriyor ve bunu yaparken yapış yapış bir his bırakmıyor. Üstelik içeriğinde acı biber özü olsa da rahatsız edici bir yanma hissi oluşturmuyor. Fakat ufak bir karıncalanma hissine hazır olmalısın! 🙂

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss Kimler için Uygun?

Maybelline Lifter Plump dolgun görünüm veren ruj çeşitleri, özellikle ince dudaklı olan ve dudağını daha fazla dolgunlaştırmak isteyen kişiler için ideal bir dudak makyajı ürünü olarak aramıza katıldı. 

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss Nasıl Uygulanır?

Maybelline Lifter Plump dudakları büyüten gloss’u kendi sünger uçlu aplikatörüyle doğrudan uyguyalayabilirsin. Maybelline Lifter Plump dudak parlatıcısı çeşitlerini tek kat veya çift kat olarak sürebileceğini de hatırlatalım. Şimdi, dudakları ne dolgunlaştırır diye merak eden tüm arkadaşlarına da müjdeyi hemen verebilirsin!

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss Renkleri

Makyaj rutinlerimizin vazgeçilmezi haline gelen Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss’un altı farklı renk seçeneği bulunuyor. Hadi, bu renklere yakından bakalım!

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 001 Blush Blaze

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 001 Blush Blaze, nude pembe rengiyle sade ve etkileyici bir dudak makyajı sergiliyor.

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 003 Pink Sting

Soğuk alt tonlu Maybelline Lifter Plump 003 Pink Sting rengi, canlı ve parlak görünümüyle pembe dudak makyajı sevenler için ideal bir diğer seçenek.

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 004 Red Flag

Maybelline Lifter Plump 004 Red Flag, sıcak alt tonlu kırmızı rengiyle dikkat çekici bir dudak makyajı sunuyor.

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 005 Peach Fever

Maybelline Lifter Plump 005 Peach Fever, şeftali tonlu dudak parlatıcısı sevenler için tatmin edici bir tercih oluyor.

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 006 Hot Chili

Maybelline Lifter Plump 006 Hot Chili, kahve alt tonlu gül kurusu rengiyle günlük makyaj rutinleri için birebir!

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss 007 Coca Zing

Maybelline Lifter Plump 007 Coca Zing, göz alıcı kakao kahvesi rengiyle hem gündüz hem de gece makyajlarına uyum sağlıyor.

 

Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss Yorumlarımız

Dudaklarının ince görünümünü tam tersine çevirmek istiyorsan Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss çeşitleri bu konuda seni fazlasıyla mutlu edecek! Biz Maybelline Lifter Plump dudak parlatıcısını sürdükten sonra dudaklarımızın dolgun görünümüne inanamadık! Bu Maybelline dolgunlaştırıcı gloss’lar dudaklara hacim kazandırmasının yanı sıra yüksek pigmentli yapısıyla da makyajı ideal şekilde tamamlıyor. Kısacası, ekibimizde Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss kullananların yorumları yeni favori gloss’larını buldukları yönünde! 🙂

Anlayacağın, dudakları dolgunlaştıran lip gloss arayışını sonlandırmanın vakti geldi. Çünkü artık Maybelline Lifter Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Gloss var!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?