Ruj Rehberi: En Sevilen L'Oréal Paris Rujları


Yepyeni bir ruj rehberi ile karşındayız: L’Oréal Paris’in en sevilen rujlarını bir araya getirdik!

Sen de bizim gibi bir ruj bağımlısıysan, ruj rehberimiz çok işine yarayacak! L’Oréal Paris’in en popüler ve en iyi rujlarını bu yazımızda bulabilir, hangi makyajlarla kombinleyebileceğini, ruj isim ve numaralarıyla birlikte bir arada inceleyebilirsin!

L’Oréal Paris Les Chocolats 844 Sweet Tooth

L’Oréal Paris Les Chocolats 844 Sweet Tooth

Çikolata kokularıyla aklımızı başımızdan alan L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujlar, son zamanların favori ruj önerileri arasında. Bu çikolata rujlardan en sevileni ve her cilt tonuna en çok yakışanı ise Les Chocolats 844 Sweeth Tooth. Sıcak alt tonlu bir nude rengi olan L’Oréal Paris 844, hem gündüz hem de gece makyajlarına çok yakışacak bir renk. Gündüz kullandığında ışıltılı toprak tonlarıyla kombinleyebilir, gece makyajında da gözlerinde yoğun dumanlı bir etki ile dudaklarını nötrleyebilirsin. Gün boyu kalıcı, ultra mat bitişli ve dudağı kurutmayan bu rujları çok seveceğin garanti.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 640 Erotique

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 640 Erotique

Gelmiş geçmiş en popüler L’Oréal Paris rujlarından biri olan 640 Erotique rengi, sıcak bir gülkurusu tonuna sahip. Mat bitişli, dudağı kurutmayan ve yoğun renk etkisine sahip Color Riche Matte Addiction ruj serisi zaten makyaj çantalarımızın uzun bir süredir vazgeçilmezi. Eğer her makyajına ve her duruma uyacak bir nude ruj önerisi istiyorsan, gözümüz kapalı L’Oréal Paris 640 Erotique rengini denemelisin.

L’Oréal Paris Color Riche Shine 642 MLBB

L’Oréal Paris Color Riche Shine 642 MLBB

“Kendi dudaklarım ama daha iyisi” havasında, dudaklarını çok daha canlı ve parlak gösterecek bir ruj arıyorsan, L’Oréal Paris Color Riche Shine rujlardan 642 MLBB favorin olacak. Parlak bitişli bu nötr nude tonu, istisnasız herkese çok yakışan bir renk. Eğer parlak rujları seviyorsan, dudakta yapışkan bir his bırakmadan uzun süre kalıcı olan Color Riche Shine serisinden 642 MLBB senin rengin. Özellikle enerjik yaz makyajlarının favorisi olan bu ruj, bakır tonlu gece makyajlarına da çok yakışıyor.

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto

L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto
Kahverengi rujların son zamanlarda ne kadar popüler oldukları bir gerçek. İşte sana en popüler kahverengi ruj: L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto. Seni solgun göstermeyecek, aksine çok daha canlı ve iddialı gösterecek bir kahverengi ruj arıyorsan, L’Oréal Paris 634’ü denemelisin. Mat bitişli, dudağı kurutmayan yumuşak formülü ile sıcak kahverengi tonu hem günlük hem de gece makyajlarının aranan rengi.

L'Oréal Paris Infaillible 24H 404 Coral Constant

L'Oréal Paris Infaillible 24H 404 Coral Constant

Şöyle bahar ve yaz aylarına yakışacak, şeftali rengi ruj arayışındaysan, en popüler L’Oréal Paris rujlarından biri olan Infaillible 24H 404 Coral Constant önerimiz. 24 saat kalıcı etkisiyle tazelemeye gerek bırakmayan Infaillible likit rujlardan 404 rengi, iç ısıtan bir şeftali tonu. Canlılığını kaybetmeyen yoğun renkleriyle bu rujlar, aynı zamanda diğer tarafındaki balmlarıyla da dudağı gün boyu nemli tutuyorlar.

L’Oréal Paris Les Chocolats 852 Box of Chocolats

L’Oréal Paris Les Chocolats 852 Box of Chocolats

Soğuk tonlu nude rujlar senin favorinse, L’Oréal Paris Les Chocolats rujların en sevilenlerinden biri olan 852 Box of Chocolats’ı çok beğeneceğine eminiz. Hafif mor alt tonlu bu kahve tonu, özellikle iddialı makyajların yıldızı. Bu ruju kullandığında, göz makyajında da soğuk tonlar tercih ederek makyajını dengeleyebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala