Siyah ve Beyaz Renkle Kombinleyebileceğiniz 5 Ruj Önerisi

Siyah ve Beyaz Renkle Kombinleyebileceğiniz 5 Ruj Önerisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Siyah ve beyaz renkle kombinleyebileceğin ruj renklerini listeledik!

Siyah ve beyaz, dolabımızın demirbaş renkleri. Hemen her kombinasyonu güzelleştiren bu renkleri ne renk rujla kombinlemen gerektiğini bilmiyor musun? Hangi ruj renkleri siyah ve beyazla yakışıyor öğrenmek için doğru yerdesin!

Siyah Hangi Renk Rujla Kombinlenir?

Siyah kıyafetler bir çoğumuzun en kurtarıcı rengi. Özellikle özel davetlerde veya gece dışarı çıkarken siyah elbiseler hem şık hem de cool görünmemizi sağlıyor. Peki siyah renk giyindiğinde ne renk ruj sürmelisin?

1. Parlak ve canlı kırmızı ruj

Maybelline Matte Ink 118 Dancer rengi.

Siyah elbiseye ruj önerimiz her zaman canlı renklerden yana. Parlak kırmızı tonlarında bir rujla siyah kombinine enerji ve renk katarak daha dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsin. Siyah elbiseye ruj rengi önerimiz: Maybelline Matte Ink 118 Dancer rengi. Parlak turuncu-kırmızı tonundaki bu ruj, tüm cilt tonlarına çok yakışıyor. Üstelik 16 saate kadar kalıcı ve süper mat formülü ile saatler boyu tazeleme gerektirmiyor.

2. Şık bordo ruj

2. Şık bordo ruj

Siyah kıyafete uygun makyajda kullanabileceğin diğer bir ruj rengi ise bordo. Eğer gece dışarı çıkacaksan veya şık bir davete katılacaksan, siyah elbise ile bordo ruju kombinleyebilirsin. Bu sezonun en popüler makyaj trendlerinden parlak bitişli rujlar ise şıklığına şıklık katacak. Maybelline Vinyl Ink rujlardan 55 Royal rengi, iç ısıtan bordo tonuyla tam siyah elbisene göre bir renk. Üstelik 16 saate kadar kalıcı parlaklığı yemeye ve içmeye dayanıklı.

3. Fuşya ruj

3. Fuşya ruj

Siyaha en yakışan harika bir ruj önerimiz daha var: Fuşya ruj! NYX Professional Makeup Shine Loud rujlardan World Shaper rengi tam da siyah elbise giydiğinde dikkatleri üzerine toplamalık bir fuşya tonu. Üstelik çok da kalıcı.

Beyaza Hangi Renk Ruj Gider?

Beyaz elbise hem çok şık hem de havalı bir görünüm veriyor. Beyaz kıyafet kombini yaptığın günlerde ruj olarak hem canlı renkleri tercih edebilir hem de nude renklerle temiz görünümünü pekiştirebilirsin. Beyaza hangi ruj gider sorusunun yanıtı ise;

1. Turuncu ruj

Matte ink 320 individualist

Beyaz kombinine enerji katmak için turuncu ruj tonlarını tercih edebilirsin. Böylece çok daha canlı ve dikkat çekici görüneceksin. Turuncu ruj önerimiz ise Maybelline Matte Ink 320 Individualist rengi. Gerçekten harika bir turuncu!

2. Gül kurusu ruj

2. Gül kurusu ruj

Beyaz elbiseye uygun makyajda, kombinin masumiyetini ve feminenliğini vurgulamak için günlük olarak gül kurusu ruj renklerini kullanabilirsin. Gül kurusu dudaklarını çok daha sağlıklı ve çekici gösterecek. L'Oréal Paris Color Riche Intense Volume rujlardan 640 Nude Independant rengi, herkese yakışan nude-gül kurusu tonu ile kusursuz bir seçim.


Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?