Deniyoruz: NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujlar

Deniyoruz: NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujlar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Hem nemli, hem de parlak dudaklar artık hayal değil! Neden mi? Çünkü bir süredir radarımızda olan NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujlar'ı sonunda deneme şansı bulduk. Arkadaşlarımızın ısrarla tavsiye ettiği NYX dudak parlatıcısı gerçekten de bugüne kadar denediğimiz klasik dudak parlatıcılarına pek benzemiyor. Yapısı, formülü ve renk seçenekleriyle bizleri şaşırtan bu dudak parlatıcısını senin için yakından inceledik. Sen de farklı dudak makyajları yapmayı seviyor, dudaklarını uzun süre nemli tutmak istiyorsan makalemizin devamına bekleniyorsun.

İşte karşında NYX Professional Makeup Milky Gloss ruj yorumlarımız!

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların özellikleri

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların özellikleri

This is Milky Gloss bugüne kadar denediğimiz dudak parlatıcılarından çok farklı özelliklere sahip. Nasıl mı? Öncelikle vegan süt içeren formülü ile kremsi ve cam gibi parlak bir etki verirken, dudakları yoğun bir şekilde nemlendiriyor. Klasik dudak parlatıcıları, dudaklarda sadece birkaç saatliğine parlak bir sonuç gösteriyordu. This is Milky Gloss ise dudak parlatıcısı alanında adeta devrim yaratarak 12 saate kadar dudakları nemli tutuyor ve uzun süre dudakların daha parlak görünmesini sağlıyor. Üstelik yapışkan bir his bırakmıyor.

NYX dudak parlatıcısının en sevdiğimiz diğer özelliği ise vegan formüle sahip olması. Vegan sütle hazırlanan formülü sayesinde gönül rahatlığıyla dudak parlatıcısını kullanabilir, hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermediği için rahatlıkla arkadaşlarına tavsiye edebilirsin.

This is Milky Gloss nerede satılıyor?: Sen de dudak parlatıcısını denemek istiyorsan NYX Cosmetics web sitesinden ürünü satın alabilirsin.

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların Yapısı

 NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların Yapısı

This is Milky Gloss'un parlak ve nemli bir yapısı var. Dudaklarına ilk sürdüğün anda cam gibi bir parlaklık sağlıyor ve enfes bir koku bırakıyor. Vegan süt içeren formülü tek dokunuşta bile kremsi bir renk kazandırıyor ve ışıl ışıl bir parlaklık sunuyor.

This is Milky Gloss'un en sevdiğimiz taraflarından biri de saçlarımıza yapışmıyor olması! Klasik dudak parlatıcıları saçlarımıza yapışır, yapışkan formülüyle dudaklarda rahatsız bir his bırakırdı. Fakat This is Milky Gloss bugüne kadar bildiğimiz dudak parlatıcılarını bize unutturdu. Vegan süt içeren yapısı dudakları nemlendirirken daha yumuşak bir his bırakıyor, uzun süre dudaklarda konforlu bir bitiş sağlıyor. Gün içinde parlatıcını yenilemene gerek kalmadan ışıltılı ve ıslak görünümlü dudak makyajına sahip olabilirsin.

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların renkleri

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujların renkleri

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss rujları bu kadar çok sevmemizin sebeplerinden biri de renkleri! Son yıllarda renkli dudak parlatıcıları çok popüler bir hale gelmeye başladı. Biz de bu görünüm için ilk önce saten bitişli ruj sürüp, üzerine lip gloss uyguluyorduk. Neyse ki This Is Milky Gloss rujlar imdadımıza yetişti ve tek bir ürünle dudaklarda cam gibi renkler elde etmeye başladık.

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss ruj renklerine gelirsek;

Cherry Skimmed tam bir parlak gül kurusu rengi. Nude alt tonlu bu rengi günlük makyajında rahatlıkla kullanabilirsin.

Cookies n Milk, nude parlak rujlar arasında en sevdiğimiz renk oldu. Yumuşak ve sıcak bitişli nude parlak ruju ıslak göz makyajı ile kombinleyebilirsin.

Fo Moo, bebek mavisi parlak ruj! Evet, yanlış okumadın. Çok çekici görünen bu renk sakın gözünü korkutmasın, dudağa uygulandığında şeffafa yakın bir renk bırakıyor. Üstelik mat rujların üstüne uygulandığında harika görünüyor.

Lilac Splash, mor alt tonlu dudak parlatıcısı. Her cilt rengine yakışan bu ruj dudaklarında soğuk bir bitiş sağlıyor.

Milk it Pink ise tam anlamıyla şeker pembesi! Beyaz tenlilere yakışan pembe dudak parlatıcısıyla fresh makyaj görünümleri yapabilirsin.

Milk n Hunny, şeftali tonlarında dudak parlatıcısı arıyorsan bu rengi tavsiye ederiz. Bronz tene çok yakışan şeftali ruj rengini yaz akşamlarında denemelisin.

Milk the Coco, koyu kahverengi dudak parlatıcısı! Daha önce hiç bu kadar koyu lip gloss kullandığını düşünmüyoruz.

Moo-Dy Peach, şeftali ile pembe arasında sıcak alt tonlu dudak parlatıcısı. Yeni makyaj trendlerini denemeyi seviyorsan bu rengi ilk deneyenlerden biri olmalısın.

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujları kullananlar

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss Rujları kullananlar

NYX Professional Makeup This Is Milky Gloss rujları kullananların yorumları bizim için çok önemli. Makyaj malzemesi almadan önce ürün yorumlarını okuyarak rujların yapısı ve renkleri hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Seda:

This Is Milky Gloss rujları kullanmaya başladığımdan beri başka parlatıcı kullanmıyorum. Dudaklarımda uzun süreli parlak bir etki sağlıyor, yeme içme sonrasında hala dudaklarımın parladığını fark ediyorum. Dudak parlatıcıları genellikle yazın kullanılır derler ama This is Milky Gloss ruju denedikten sonra yaz kış elim başka ruja gitmiyor.

Melis:

This Is Milky Gloss rujların en çok renk seçeneklerine aşık oldum. Daha önce hiç kahverengi veya mavi dudak parlatıcısı kullanmamıştım. Bütün renklerini almak için sabırsızlanıyorum.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?