Yazın Kullanılacak Suya Dayanıklı 6 Fondöten Önerisi

Yazın Kullanılacak Suya Dayanıklı 6 Fondöten Önerisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yazın makyaj konusunda en çok ihtiyaç duyduğumuz suya dayanıklı fondöten önerilerimizle karşındayız!

Yazın sıcağına, neme ve özellikle de tatillerde suya dayanıklı makyaj malzemeleri en önemli ihtiyaçlarımız. Denize ve havuza girdiğimizde akmayan, suya dayanıklı fondötenler ve maskaralar yazlık makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Bu yazımızda sana önereceğimiz en iyi suya dayanıklı fondötenler, bu yaz makyaj konusunda kurtarıcın olacak!

1. L’Oréal Paris Infaillible 32H Fresh Wear C Vitaminli Fondöten

1. L’Oréal Paris Infaillible 32H Fresh Wear C Vitaminli Fondöten

Loreal Paris Infaillible fondötenler çok uzun süredir en severek kullandıklarımızdan. Yenilenen formülüyle Infaillible Fresh Wear fondöten de yazın kullanılacak fondötenler arasında liste başı olanlardan. Temasa, tere, bulaşmaya ve suya dayanıklı formülü sayesinde bu fondöten, deniz ve havuz başında da kusursuz görünmemizi sağlıyor. Infaillible fondöten, yenilenen formülüyle C vitamini içeren formülüyle cilde parlak, ışıltılı ve doğal bir bitiş verirken, aynı zamanda SPF 25 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.


2. Lancome Teint Idole Wear Nude Fondöten

2 Lancome Teint Idole Wear Nude Fondöten

Lancome Teint Idole Ultra Wear fondöten fanları burada mı? En sevdiğimiz Lancome fondötenin suya dayanıklı versiyonu Teint Idole Ultra Wear Nude fondöten, hem yok gibi hem de deniz-plaj makyajının da yıldızı. Artırılabilir kapatıcılığı, suya dayanıklı formülü ve nefes alan dokusuyla tam yazlık bir fondöten ve tatillerimizin de vazgeçilmezi. O kadar hafif bir yapısı var ki, insan varlığını bile unutuyor! Yani kısacası kumsalda gönül rahatlığıyla denize girerken, yüzünde fondöten olduğu gerçeğini göz ardı edebilirsin!

3. Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Ağırlık hissi bırakmayan, cilde çok doğal bir etki verirken aynı zamanda da yüksek kapatıcılığı ile pürüzsüz görünmesini sağlayan Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten, en sevdiğimiz suya dayanıklı fondötenlerden bir diğeri. Tek seferde ciltteki kusurları gizlerken asla maske hissi vermiyor, cildin nefes almasını sağlıyor. 30 saate kadar kalıcı formülü ise suya, tere ve neme de dayanıklı.


4. YSL Beauty All Hours Fondöten

YSL Beauty All Hours Fondöten

Yüksek kapatıcılığı, mat bitişi ve tüm gün boyunca kalıcılığı ile kalbimizde taht kuran diğer bir fondöten de YSL Beauty’nin All Hours fondöteni. Üstelik bu fondöten suya da dayanıklı! Hem yağlı bir cilde sahipsen hem de yüksek kapatıcılık arıyorsan, yaz tatilinde YSL All Hours fondötene mutlaka bir şans vermelisin! Doğal bitişi ve yüksek kapatıcılığı seni çok etkileyecek, emin olabilirsin.

5. NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

Yüksek kalıcılığıyla yaz tatilinde seni yarı yolda bırakmayacak bir fondöten arıyorsan Nyx Cant Stop Wont Stop fondöteni denemelisin. Tüm zorlu şartlara kalıcılığıyla karşı koyan bu fondöten, ince yapısına rağmen yüksek kapatıcılık veriyor ve cildi porselen gibi gösteriyor. “Yazın fondöten kullanılır mı?” sorusunu bile sormana gerek kalmadan, Can't Stop Won't Stop fondötene gönül rahatlığıyla güvenebilirsin. Üstelik 45 farklı renk seçeneğiyle cildinle birebir uyumlu olan rengi de kolayca bulabilirsin.

6. L'Oréal Paris Infaillible 32H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten

L'Oréal Paris Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten

Özellikle sıcak havalarda cildinin ekstra parlamasından şikayetçiysen, sana harika bir fondöten önerimiz var: L'Oréal Paris Infaillible 32H Matte Cover Fondöten, özel pudra içeriği ile gün boyu matlık sağlarken, cilde çok doğal ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı, yüksek kapatıcılıktaki formülü sayesinde gün boyu makyajının parlamasından endişe duymadan rahatına bakabilirsin. Ayrıca yenilenen formülü ile %4 niacinamide içeriyor ve düzenli olarak kullanıldığında cildin daha eşit tonda ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. SPF 25 içeriği ile de yazın kullanım için ideal!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?