YSL Black Opium Parfümü ve Notaları Mercek Altında!


Tüm zamanların en popüler parfümlerinden biri olan YSL Black Opium parfümü ve notalarını birlikte keşfediyoruz!

Eğer sen de bizim gibi parfümlere meraklıysan, YSL Black Opium parfüm mutlaka radarına girmiştir. Çok özgün, feminen ve iddialı bir parfüm olan Yves Saint Laurent Black Opium parfüm, iz bırakan ve dönüp baktıran bir etki elde etmek için en ideal parfümlerden biri. İç ısıtan, sıcak ve baharatlı bir imza parfümün olsun istiyorsan YSL Black Opium parfümün notalarını keşfetmek için yazımızın devamına bekleniyorsun.

YSL Black Opium parfüm

YSL Black Opium parfüm

Hangi parfümü kullanıyorsun?” sorusu, bizim için belki de güzellik konusunda aldığımız en hoşumuza giden iltifatlardan biri. Başları döndüren, akılda kalan ve çekici bir etki bırakan kadın parfümleri her zaman ilgimizi çekiyor. YSL Black Opium parfüm de tam imza parfümü olacak, tıpkı adrenalin dozu gibi bir parfüm.

Feminen, modern, yoğun ve akılda kalıcı parfümleri seviyorsan, YSL Black Opium parfüm tam sana göre olabilir. Şimdi gel Black Opium parfüm notalarına daha yakından bakalım…

YSL Black Opium parfüm notaları

YSL Black Opium parfüm notaları

Black Opium Parfüm, çok kadınsı, aynı zamanda da duyguları harekete geçiren parfüm notalarına sahip. Black Opium parfümü sıra dışı yapan şey ise çok özgün notalara sahip olması. Bu parfümü koklayanlarda uyanan duygular genellikle büyüleyici, pervasız, cool, enerjik ve sıcak duygular oluyor.

Bunda en etkili sebep ise Black Opium’un en belirgin notalarının başında siyah kahve, vanilya ve beyaz çiçekler geliyor olması. İç ısıtan, baharatlı kokusuyla Black Opium gerçekten de tam bir imza parfümü.

YSL Black Opium parfüm notalarına daha detaylı bakmak gerekirse;

  • Siyah kahve: Çok enerjik, aynı zamanda da sıra dışı bir ekti bırakıyor. Tıpkı kahve gibi bağımlılık yapacak bir etki bırakıyor.
  • Beyaz çiçekler: Parfümü kadınsı bir havaya büründürüyor.
  • Vanilya: İç ısıtan, akılda kalan sıcak bir etki veriyor.
  • Alt notalarındaki portakal çiçeği, sedir ağacı ve paçuli de baharatlı ve sıcak notaların daha uzun süreler devam etmesini, ciltle bütünleşerek baştan çıkarıcı bir etkiye sahip olmasını sağlıyor.

YSL Black Opium parfüm kalıcı mı?

YSL Black Opium parfüm kalıcı mı?

Black Opium kadın parfümü, bugüne kadar kullandığımız en kalıcı parfümlerden biri. Bu parfümü sabah sıkıp evden çıktığında, etkisinin gün boyu devam ettiğini göreceksin.

YSL Black Opium parfüm ne zaman kullanılır?

Yoğun, baharatlı ve sıcak parfümler her ne kadar kış mevsimleri ve gece kullanımı için uygun görülse de, YSL Black Opium parfüm günün her anı, her durumda ve mevsimde, zamansız bir kullanıma sahip.

Baharatlı ve sıcak notalara sahip olsa da, içerisindeki çiçek notaları sayesinde çok ferah bir dokunuşa sahip. Hem kullananı hem de çevresindekileri kendine çeken, modern ve enerjik bir etki bırakıyor. Bu yüzden YSL Black Opium parfümü yılın her zamanı, gece veya gündüz fark etmeden kullanmak mümkün.

YSL Black Opium parfüm çeşitleri

YSL Black Opium parfüm EDT ve EDP versiyonları bulunuyor. Bununla beraber, koleksiyona eklenen ve çok ufak nota değişiklikleriyle bambaşka boyutlar açan YSL Black Opium parfüm çeşitleri de bulunuyor.

YSL Black Opium Intense parfüm

YSL Black Opium Intense parfüm, lacivert parlak bir şişeye sahip ve notalarına eklenen “Mavi Absinthe” notası ile çok daha esrarengiz ve etkileyici bir kokuya dönüşüyor. Bu parfümü özellikle gece dışarı çıktığında kullanabilirsin.

YSL Black Opium Neon parfüm

YSL Black Opium Neon parfüm ise neon ışığının göz alıcı etkisine sahip. Kuşkusuz ki notalarına eklenen Dragonfruit ile çok daha belirgin, meyvemsi ve büyüleyici bir etkiye kavuşuyor. Bütün gece boyunca parlamak için ideal bir parfüm.

YSL Black Opium parfüm’ün 30 ML, 50 ML, 90 ML ve 150 ML’lik seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda YSL Black Opium Roll On seçeneğini pratik bir şekilde çantana atabilir, Black Opium Click & Go versiyonu ile parfümünü pratik bir şekilde gün içerisinde tazeleyebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala