Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri?

Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Farkındaysan, bazı insanların ilk bakışta belirgin bir özelliği olmamasına rağmen açıklanamaz bir çekiciliği bulunuyor. Yalnızca varlıklarıyla bile dikkat çeken bu insanlar, genellikle aurası yüksek burçlarla dünyaya geliyor!

Biliyorsun; dünyaya geldiğin gün ve saatler burcunu, dolayısıyla kişiliğini belirliyor. Karakterinin hayranlık uyandıran yanlarını ve başkalarının sana duyduğu ilgiyi muhtemelen burcunun aurasına borçlusun. Nitekim aurası yüksek burçlar girdikleri her ortamda bakışları üzerine çekmeyi başarıyor. Bu da onların en dikkat çekici burçlar olarak anılmalarını sağlıyor. Peki, sence güçlü bir aura ne demek, daha da önemlisi aurası ve enerjisi en yüksek burç hangisi?

Aura Nedir?

Aura, kısaca bir kişinin etrafına yaydığı enerji olarak tanımlanıyor. Aura vücudu saran elektromanyetik titreşimler olarak da kabul ediliyor. Her insanın belli bir aura rengiyle temsil edildiği belirtiliyor. Nitekim auranın rengi bazı testlerle açıkça tespit de edilebiliyor. Buna göre bazı insanların aurası doğuştan yüksek oluyor.

Aurası Yüksek İnsan Nasıl Olur?

Aurası güçlü kişiler yüksek enerjileriyle dikkat çekiyor. Öyle ki aurası yüksek kişiler nadiren hasta oluyor ve negatif olaylardan kolay kolay etkilenmiyor. Ayrıca auraları yüksek burçlar, girdikleri ortamda iletişim dahi kurmadan odak noktası olmayı başarmalarıyla öne çıkıyor. Hadi, seni daha fazla meraklandırmadan artık aurası en yüksek burç hangisi veya hangileri bir bakalım!

Aurası En Yüksek Burçlar Hangileri?

aurası en yüksek burçlar

Dünyaya gözlerini açtığın anda gezegenlerin gökyüzündeki açısı ve daha birçok kozmik faktör eşsiz bir kişiliğe sahip olmanı sağlıyor. Özellikle de auranın parlaklığı ve rengi öz güvenli, enerjik, çekici ve özgün bir karaktere sahip olma imkanı sunuyor.

1.Aslan Burcu

Hangi burcun aurası yüksektir diyorsan cevabımız kesinlikle Aslan burcu olacak. Nitekim Güneş tarafından yönetilen Aslan burcu, en karanlık günlerde dahi etrafına ışık saçıyor. Aslan burçları doğuştan gelen öz güvenleri ve karizmalarıyla güçlü bir auraya sahip oluyor. Bu kişiler sıcak, eğlenceli ve arkadaş canlısı özellikleri sayesinde girdikleri her ortamda dikkatleri üzerine çekiyor. Turuncu renkli Aslan burcu aurasını özetlemek için özetle “karizmatik ve gururlu” demek mümkün.

2.Akrep Burcu

Plüton ve Mars'ın rehberliğindeki Akrep burcu genellikle gizemli havasıyla dikkat çekiyor. Dişil enerjisi yüksek burçlar arasında ilk sıralarda olan Akrep, derin kişiliğiyle genellikle etrafında unutulmaz izler bırakıyor. Açık kırmızı renkli bir auraya sahip olan Akrep burçları tutkulu, şehvetli, çekici ve hırslı kişilikleriyle aklına koyduklarını yapma konusunda son derece iddialı. Akrep burcunun aurasındaki en baskın özellikler ise “öz güveni ve hırsı” oluyor.

3.Yay Burcu

Jüpiter tarafından yönetilen Yay burçları, sınırsız bir iyimserlik ve macera rüzgarıyla hareket ediyor. Yay burcunun aurası etrafa enerji ve ilham veren bir coşku yayıyor. Bu kişiler felsefi bakış açıları, bilgiye olan susuzlukları ve özgür ruhlu enerjileriyle başkalarını yücelterek enerjilerini daha da yükseltiyor. “İyimserliğin ve neşenin” öne çıktığı leylak rengi auralarıyla Yaylar genellikle her ortamın aranan ismi oluyor.

4.Kova Burcu

Uranüs ve Satürn tarafından yönetilen Kova burçları idealist, ileri görüşlü ve yaratıcı kişilikleriyle ön plana çıkıyor. En çekici erkek burçlarından biri olan Kovalar, analitik becerileri, inatçı ve cesur kişilikleriyle çevrelerindeki herkesi kendilerine hayran bırakmayı başarıyor. Lavanta renkli olan Kova burcu aurasını tanımlamak için “kararlı ve idealist” demek mümkün.

5.Terazi Burcu

Venüs gezegeni tarafından yönetilen Terazi burçları, duygularını dengelemeyi başararak içsel tartışmalarını dışa vurmuyor. Bu durum dürüst, nazik ve zarif kişilikleriyle öne çıkan Terazi burçlarını daha da çekici hale getiriyor. Yeşil renkli auralarıyla etrafa yüksek ve temiz bir enerji saçan Terazi burçları, etraflarındaki olayları kısa süre içinde çözerek insanları doğru yola teşvik etmekten keyif alıyor. Terazi burcunun aurası ise “dürüst, adil ve zarif” sıfatlarıyla tanımlanıyor.

 

Akrep, Aslan, Yay, Kova ve Terazi girdikleri ortamda dikkatleri üzerine çeken aurası yüksek burçlar olsa da yükselen ve ay burcu da aurayı etkiliyor. Ayrıca auranın düşük olduğunu düşünüyorsan endişelenme. Auranı nasıl güçlendirebileceğini konuşmak için başka bir dosyamızda yine buluşalım!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?