Deniyoruz: Cildi Anında Nemlendiren Nem Serumu

Deniyoruz: Cildi Anında Nemlendiren Nem Serumu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

“Ne kadar yorgun görünüyorsun, yorgunluğun yüzünden okunuyor!”, işte çevremizden asla ama asla duymak istemediğimiz yorumlar! Kim görünümüyle ilgili böyle yorumlar almak ister ki? Biz de sık sık bu yorumları duyduğumuz bir dönemde, süper bir cilt bakım ürünüyle tanıştık: Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate!

Aslında cildimizin yorgun görünmesine etki eden en temel faktörlerden biri nem eksikliği. İşte bu cilt bakım serumuyla cildimizi derinlemesine nemlendirdik ve o hayalini kurduğumuz sağlıklı görünüme kavuştuk. :) Eminiz ki sen de bu süper ürünü hemen keşfetmek istiyorsun! O zaman hadi Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’i biraz daha yakından tanıyalım.

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate nedir?

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate nedir

Bu cilt bakım serumu, yorgun, mat görünen ciltlerin daha sağlıklı, daha pürüzsüz görünmesini sağlamak amacıyla, cildi derinlemesine nemlendiriyor. Cildim tam 10 katman derinine kadar nem sağlıyor ve nemsiz kalmış ciltleri yoğun şekilde nemlendiriyor. Böylece cildin kendini yenilemesi için tetikliyor. Özellikle yaşlanmaya bağlı nemsizliği gidermeye, ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.

Cildi nemlendirmek konusunda nemlendiricilerin etkileri çok büyük. Ancak nemlendiricilerin yanı sıra, cilde hızlı etki sağladıkları için cilt bakım serumlarıyla da cildinin ihtiyacı olan nemini sağlaman gerekir. İşte bu nedenle biz, Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’e de cilt bakım rutinimizde yer veriyoruz. Hatta bakım rutinlerimizin vazgeçilmezi haline geldi diyebiliriz. :)

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’in içerisinde cilde nem desteği sağlaması ile bilinen bitkisel kaynaklı Gliserin ve cildin alt katmanlarındaki nemi hapseden Shiso Yaprağı özü bulunuyor. Böylece bu güçlü içerikleriyle de cilt görünümüne tam anlamıyla yeni bir hayat veriyor!

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’in Cilde Etkileri Nelerdir?

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’in Cilde Etkileri Nelerdir
  • Cildi yoğun şekilde nemlendirerek cilt görünümünün yenilenmesine destek oluyor.
  • Yaşlanmaya bağlı nem eksikliğini gidererek ince çizgi görünümünün azalmasına yardımcı oluyor.
  • Daha sağlıklı, daha pürüzsüz bir cilt görünümünün oluşmasına destek oluyor.
  • Yorgun ve mat görünen ciltleri nemlendirerek daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.
  • Cildi yoğun şekilde nemlendirdiği için, ciltteki pürüzlü doku daha yumuşak bir görünüm kazanıyor.

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate Kimler için Uygundur?

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate Kimler için Uygundur?

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate , tüm cilt tipleri için uygun bir cilt bakım serumudur. Özellikle neme ihtiyaç duyan, mat ve yorgun görünen ciltler için uygun olduğunu düşünüyoruz.

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate Nasıl Kullanılır?

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate Nasıl Kullanılır

Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate, cilt tarafından kolaylıkla emilebilmesi sayesinde cilde hızlı etki ediyor. Aynı zamanda göz çevresine de kullanılabiliyor. Sabah ve akşam rutinlerimizde önce Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate kullanıyoruz, ardından da nemlendirici kremimizi uyguluyoruz. Hatta makyaj üzerine de uygulandığında ışıl ışıl bir görünüm verdiğini söylemeden geçmeyelim! :)

Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate’den 2 pompa ürünü parmak uçlarımıza alıyoruz. Ardından tüm yüzümüze ve boynumuza uyguluyoruz. İşte bu kadar! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?