Deniyoruz: Anti-Stress Cilt Bakımı

Deniyoruz: Anti-Stress Cilt Bakımı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Farklı ve özel cilt bakımı ürünlerini denemeyi çok seviyoruz. Cilt bakım rutinimize yeni ürünler ekleyerek, cildimizin daha aydınlık ve sağlıklı görünmesini sağlamak önceliğimiz! Uzun zamandır denemek istediğimiz Lancôme Pink cilt bakımı serisini inceleme şansı bulduk! Cildi daha aydınlık ve fresh göstermeyi hedefleyen, aynı zamanda yatıştırma özelliği ile cildimizi stresten arındıran bu cilt bakım serisi hakkındaki yorumlarımızı merak ediyorsan yazının devamına bekleniyorsun. 

Lancôme Rose Sugar Scrub

Lancome Rose Sugar Scrub

Cilt bakımının ilk adımı her zaman dediğimiz gibi temizlik olmalı. Cildini doğru bir şekilde temizlemek ve kirden arındırmak cilt sağlığın için çok önemli. Lancome Rose Sugar Peeling'in içeriğindeki şeker granülleri ve gül suyu, cildinin kirlerden nazikçe arınmasını sağlarken aynı zamanda cildini besler. Bu peelingi kullandıktan sonra doğal gül suyu sayesinde cildin daha pürüzsüz görünecek ve cildin daha aydınlık duracak. 

Peeling uygulamasını haftada 3-4 kere düzenli olarak yapmalısın. Düzenli olarak peeling yaptığında ölü derilerin gözeneklerinde birikmesine engel olacak ve siyah nokta oluşumunu önleyeceksin. 

Lancôme Tonique Confort

Lancome Tonique Confort

Yüzündeki gözenekleri derinlemesine temizlemek için en iyi toniklerden biriyle seni tanıştıralım. Lancome Tonique Confort tonik bugüne kadar kullandığımız en etkili yüz toniklerinden biri. Yüzünü tonikle temizlediğinde yanma ve hassasiyet oluşturmuyor, cildinde yumuşacık bir his bırakıyor. Lancome tonikle tanıştıktan sonra adeta tonikle yüzümüzü temizlemek terapi haline geldi!

Akasya balı içeren Tonique Confort, yüzde nemlendirici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etkiye sahip. Formülündeki tatlı badem yağı ve Hyaluronik asit de toniğin cildini temizlerken aynı zamanda bakım yapmasını destekliyor. Gözeneklerinde biriken makyaj kalıntılarını ve güneş kremi birikintilerini derinlemesine temizleyen bu toniği biz günde iki kere, sabah ve akşam olmak üzere kullanıyoruz. 

Lancôme Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici

Lancome Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici

En yeni çıkan nemlendiricileri ilk deneyenlerden biri olmayı çok seviyoruz. Lancome'un yeni çıkan Lancome Hydra Zen Glow Likit Nemlendiricisi'ni görünce dayanamadık ve hemen cilt bakım rutinimize ekledik.

Lancome likit nemlendiricinin içindeki Aloe Vera ve Hyalüronik Asit sayesinde cildimiz 24 saat boyunca nemli ve ışıl ışıl göründü. Oldukça hafif yapılı bu nemlendirici krem ciltte hiç ağırlık yapmıyor ve yüzde yağlı bir his bırakmıyor. Hızlıca emiliyor fakat etkisi gün boyu devam ediyor. Gün içinde yaşadığımız stresin cildimizdeki görülür etkilerini en aza indirmek için formüle edilen bu nemlendiricinin içinde gül özleri ve amino asitler de bulunuyor. Böylece cildimizi yatıştırıyor ve cilt bariyerini güçlendirerek çevresel faktörlere karşı koruma altına alıyor. 

Lancôme  Hydra Zen Anti Stress Cream

Lancome  Hydra Zen Anti Stress Cream

Lancome Hydra Zen Anti Stress Nemlendirici, cildini 24 saate kadar nemlendiren ve strese karşı koruyan en iyi bakım kremlerinden biri. Lancome krem cildini nemlendirirken aynı zamanda cildinin daha pürüzsüz görünmesi için yüzüne bakım yapar, cilt rengini eşitler ve cildinin daha aydınlık görünmesini sağlar. 

Kuru veya kurumaya meyilli cildin varsa, cildin çevresel faktörlere karşı hazırlıksız olabilir. Lancome bakım kremi sayesinde cilt bariyerini güçlendirebilir ve cildini 24 saat boyunca koruma altına alabilirsin. Hydra Zen Anti Stress Krem, cildinin yumuşak ve sıkı görünmesine yardımcı oluyor ve güç içinde yaşadığımız stresin cildimize etkilerini en aza indiriyor. 

Lancôme Hydra Zen Anti Stress Göz Kremi

Lancome Hydra Zen Anti Stress Göz Kremi

Gün içinde gözlerimizi etkileyen iki faktör var: stres ve yorgunluk. Öyle bir göz kremi arıyorduk ki göz çevremize dinlenmiş, rahatlamış ve ferah bir görünüm sunsun. Lancome göz kremi ile tanıştıktan sonra hayalimizdeki göz kremi arayışımız son buldu! Hydra Zen Anti Stress Göz Kremi, göz çevresindeki yorgunluk ve stresin yarattığı izleri silerek göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendiriyor. 

Göz torbaları, göz altındaki yorgunluk izleri ve koyu halkalar... Lancome göz kremi sayesinde bütün bu izleri mazide bırakıyoruz ve fresh göz çevresiyle saatlerce uyumuş, dinlenmiş gibi görünebiliyoruz. Düzenli olarak bu göz kremini kullandığında göz torbalarının daha az belirgin olduğunu göreceksin. 

Lancôme Rose Sorbet Cryo-Mask

Lancome Rose Sorbet Cryo-Mask

Bugüne kadar denediğin bütün maskeleri unut! Gözeneklerini sıkılaştıran ve cildinin daha ferah hissetmesini sağlayan harika bir cilt maskesi keşfettik. Lancome Rose Sorbet Cryo-Maske'nin içeriğindeki Salisilik asit, gül suyu ve mentol sayesinde gözeneklerin görünürlüğü azalıyor, cildin yumuşacık bir hale geliyor ve cildin ışıl ışıl parlıyor. 

Lancome maskenin en sevdiğimiz özelliği ciltte bıraktığı ferah his! Yüzüne bu maskeyi uyguladığın anda kendini SPA'da gibi hissediyor, gül kokuları eşliğinde rahatlıyorsun. Lancome maskeyi deneyenlerin şaşırdığı bir diğer nokta ise pembe sorbe dokusu oluyor. Daha önce bu dokuda ve yumuşaklıkta bir maske denediğini hiç sanmıyoruz. 

Lancôme Rose Milk Mist

Lancome Rose Mist

Cildi ferahlatmak denildiğinde Lancome Rose Mist ideal ürünlerden! Hyalüronik Asit ve gül suyu sayesinde cildi nemlendiren ve daha taze görünmesini sağlayan bu yüz spreyini denediğimiz ilk günden beri severek kullanıyoruz. Ayrıca makyaj üzerine de uygulanabiliyor. Hem makyaj öncesinde hem makyaj sonrasında, gün içinde ihtiyaç duydukça kullanıyoruz.

Rose Mist, tıpkı bir nemlendirici gibi cildin gün boyu nemli ve aydınlık görünmesini sağlıyor, cildin rahatlatmış gibi hissediyorsun. Spreyi sıktıktan sonra cildin ipeksi bir yumuşaklığa kavuşuyor ve daha pürüzsüz görünüyor. Sıcaktan bulandığında veya ferahlama istediği geldiğinde Lancome Rose Milk Mist ile saniyeler içinde kendini gül bahçesinde hissedeceksin! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?