Deniyoruz: Lancome Le 8 Hypnôse Maskara

Deniyoruz: Lancome Le 8 Hypnôse Maskara

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara'yı denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Hepimiz daha güçlü ve uzun kirpikler hayal ediyoruz. Maskarayla bu görünümü geçici olarak elde edebiliyoruz. Peki ya içinde kirpik bakım serumu olan maskaralardan bahsetsek?! Lancome'un yeni Le 8 Hypnôse Maskarası içeriğindeki özel amino asitler sayesinde kirpikleri güçlendirerek daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Tabii kusursuz formülünden bahsetmiyoruz bile (henüz)!

Lancome maskaraları hep sevmişisizdir fakat Le 8 Hypnôse Maskarası'nın yeri bizim için ayrı olacak gibi görünüyor. Kirpiklerimizin güçlenmesini ve maskarasız haliyle bile bu kadar güçlü görünmesini sağladığı için şimdiden Lancome'a teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara

En iyi maskara bize göre kirpikleri uzatırken yapıştırmamalı, hacimle dolgunlaştırmalı ve tabii ki uzun süre kalıcı olmalı. Lancome'un bütün maskaraları bizim için en iyi maskaralar listesindeydi ama Le 8 Hypnôse Maskarası kullandığımızda 'işte bu!' dedik. Lancome'un yeni maskarasının fırçası 8 şeklinde. Bu özel fırça, en kısa kirpikleri bile yakalayarak hacimle dolgunlaştırıyor. Fırçanın düz kısmı ise kirpikleri şekillendiriyor ve kıvrılmasını sağlıyor. Böylece hem hacimli, hem de kıvrık kirpiklere sahip olabiliyoruz. Evet, en kısa kirpiklerde bile bu sonucu alabilirsin.

Gelelim Lancome Le 8 Hypnôse Maskarası'nın en önemli özelliğine... Formülündeki 8 amino asit, kirpikleri besliyor, güçlendiriyor ve onarıyor. Özellikle ince ve cılız kirpikleri olanlar bu maskara 4 haftada daha yoğun ve güçlü kirpiklere sahip olmanı sağlıyor. Ayrıca içeriğinde Shea Butter olan bu maskara kirpikleri yumuşacık yapıyor ve kolay temizlenmesini sağlıyor. En iyi maskaradan daha ne bekleyebilirsin ki?

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara Özellikleri

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara Özellikleri

Sosyal medyada dikkat çeken Lancome Le 8 Hypnôse Maskarası'nın özelliklerini seninle paylaşıyoruz. Şimdiden söyleyelim, daha önce bu kadar etkili bir maskara kullanmamış olabilirsin.

  • Formülündeki 8 amino asit kirpikleri besliyor ve güçlendiriyor.
  • Maskaranın özel fırçası kirpiklerini hacimle dolgunlaştırır.
  • En kısa kirpiklerini bile kıvırır ve belirginleştirir.
  • Kirpiklere daha yoğun ve yoğun görünüm kazandırır.
  • Düzenli kullandığında kirpiklerinin canlandığını fark edersin.
  • İçeriğindeki Shea Butter kirpiklerini yumuşatıyor ve maskaranın kolay çıkmasını sağlıyor.
  • Lancome Le 8 Hypnôse Maskara kullananlar 4 hafta sonra kirpiklerinin sağlıklı ve güçlü göründüğün söylüyorlar.
  • Serum içerikli hacim veren maskara kirpiklerine anında dolgunlaşma etkisi verir.

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara Nasıl Uygulanır?

Lancome Le 8 Hypnôse Maskara Nasıl Uygulanır?

Lancome maskarayı kullanmak için ilk önce fırçanın kıvrık kısmını kirpik altına yerleştir. Her bir kirpiğe ulaşacak şekilde fırçanı kirpik dibinden ucuna doğru ilerlet. Kirpiklerinin daha hacimli ve yelpaze şeklinde görünmesi için birkaç kat Lancome maskara uygulaması yapabilirsin.

Lancome maskaranın özel yapısı sayesinde topaklanma olmadan birden fazla kat uygulaması yapabilirsin. Gün boyu kalıcılığına güvenebileceğin bu maskarayı mutlaka göz makyajı temizleme solüsyonu ile temizlemelisin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?