Deniyoruz: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Paletler

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Paletler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sevdiğimiz makyaj malzemelerinin mini boyları makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Bugünkü konuğumuz da NYX Professional Makeup’ın en sevilen far paletlerinden Ultimate Shadow’un şimdi mini boyları!

NYX Professional Makeup’ın en sevilen far paletlerinden biri olan Ultimate Shadow Palette’leri, çıktıkları ilk günden beri elimizden düşüremediklerimizden. Far yapıları, pigmentasyonları ve renk çeşitliliği ile herkesin çok sevdiği bu far paletlerinin şimdi mini boyları çıktı. NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite far paletlerinden iki favorimiz olan rengini şimdi seninle birlikte inceliyoruz!

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletleri

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletleri

Çok sevdiğin bir far paletinin, en sevdiğin renkteki farlarının makyaj çantanda çok az bir yer kapladığı ve asla ağırlık yapmadığını düşün, hayat ne kolay olurdu değil mi? İşte NYX Professional Makeup'ın en popüler far paletlerinden biri olan Ultimate Shadow far paletlerinin şimdi mini boyları çıktı. Dumanı üstünde bu süper far paletleri, en küçük makyaj çantasına sığacak kadar küçük ama onlarca farklı makyaj çıkartacak kadar da maharetli, üstelik 16'lı versiyonuna oranla çok da uygun fiyatlı!

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletlerinin Yapısı

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletlerinin Yapısı warm neutrals swatch

Ultimate Shadow far paletleri epey bir süredir makyaj masamızın en görünür yerinde duruyor ve neredeyse her makyajımızda bize eşlik ediyorlar. Peki bu paletleri neden bu kadar seviyoruz? İçerisindeki 16 renk çok ustaca bir şekilde bir araya getirilmiş. Tüm renkler birbiriyle uyumlu, ister günlük hafif bir makyaj, ister iddialı bir gece makyajı olsun, tek bir paletle her türde ve tarzda göz makyajları yapmak mümkün.Paletteki ışıltılı ve mat tondaki farların hepsi inanılmaz pigmentli, Ultimate Shadow paletlerin şanı da buradan geliyor. Yumuşak yapılı bu farlar birbirleriyle o kadar iyi karışıyor ki, uzun uzun karıştırmaya gerek kalmadan çok doğal bir şekilde harmanlanıyorlar ve en acemisinin bile güzel dumanlı göz makyajları yapmalarını sağlıyorlar.

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletlerinin Yapısı brights swatch

İşte Ultimate Shadow far paletlerindeki en kullanışlı 6 renk, mini boyu olan Ultimate Edit Petite far paletleri içinde yer alıyor. Bu minik boy far paletindeki farlar da her zamanki gibi bol pigmentli, yumuşacık ve canlı. Tek fark, çantada hatta cepte bile kolayca taşınabiliyor olması.

4 farklı renk skalası bulunan Ultimate Edit Petite Paletlerden Warm Neutrals sıcak bakır ve kızıl tonları, Brights canlı mat renkleri, Phoenix canlı turuncu tonları ve Ash ise soğuk tonlu mavi ve grileri içeriyor. Mat ve ışıltılı farları bir arada barındıran bu paletlerden iki favori rengimizi şimdi incelemeye geçelim.

Sıcak Renkler

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletlerinin Yapısı warm neutrals

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow paletler arasında en popüler olan Warm Neutrals’ın mini boyu, Ultimate Edit Petite Warm Neutrals, en kullanışlı renkleri bir arada barındırıyor. Sıcak bakır ve kızıl tonları, göz kapağına baz olacak bir bej rengi ve biraz daha derinlik eklemek için mat bir kahverengi. Bu mini paletle günlük, ofis, gece ve parti makyajları yapmak mümkün.

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Far Paletlerinin Yapısı warm neutrals uygulama

Editörün Önerisi: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Warm Neutrals paletteki ilk renk harika bir katlanma bölgesi rengi. Bu tonla sıcak bir geçiş elde ettikten sonra, ikinci sıradaki metalik kahveyi göz kapaklarına uygulayabilir, derinlik elde etmek için de mat kahverengiyi dış köşelere ve alt kirpik diplerine uyguladıktan sonra
dumanlı bir göz makyajı
elde edebilirsin.

Canlı Tonlar

Deniyoruz: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Paletler_1

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow paletlerin en canlı tonlarını bir arada barındıran Brights’ın da mini boyu mevcut. NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Brights far paletinde sarı, turuncu, pembe, mavi ve yeşil gibi en can alıcı mat renkler bir arada. Parmakla bile uygulanabilecek kadar yoğun pigmentasyona sahip bu farları, palette nasıl görüyorsan, gözüne uyguladığında da aynı rengi alabiliyorsun.

NYX Professional Makeup Ultimete Edit Petite Shadow paletler

Eğer sen de en sevdiğin far tonlarını çantanda pratik bir şekilde taşımak ve yanından ayırmamak istiyorsan, NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Shadow paletleri mutlaka edinmelisin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?