En İyi Eyeliner Önerileri: Hangisi Sana Uygun?

En İyi Eyeliner Önerileri: Hangisi Sana Uygun?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eyeliner çekme konusunda yardıma ihtiyacın varsa, en iyi eyeliner önerilerimizle karşındayız!

Güzellik marketlerinde eyeliner çeşitleri sınırsız! Sana en uygun olanı bulmak, bu kadar çeşit arasından en iyi eyelinerı seçmek oldukça zor bir iş. Seni bu dertten kurtaracak eyeliner rehberimiz ile karşındayız!

Hangi makyaja hangi eyeliner kullanılır? Sana en uygun, en kolay eyeliner hangisi? Bütün cevapları burada bulabilirsin, hazır mısın? Eyeliner önerileri ve en kolay eyeliner çekme yöntemlerini bulabileceğin bu yazı sayesinde göz makyajında kusursuz görünümler yaratabileceksin. Göz makyajı trendlerini yakından takip etmek ve göz şekline göre eyeliner uygulamak için en güzel eyelinerı artık bulabileceksin.

Eyeliner Çeşitleri

Eyeliner çeşitleri

Eyeliner makyajı, bir çoğumuz için vazgeçilmez makyaj stillerinden biri. Gözlere anında çekici bir etki veren eyeliner modelleri, aslında bazen zorlayıcı olabiliyor. Kusursuz, keskin kuyruklu ince bir eyeliner çekerken zorlanabiliyoruz. Neyse ki sayısız eyeliner çeşidi ile makyaj markaları bizim için bu işi oldukça kolaylaştırıyorlar. Aslında şunu da söylemeliyiz ki, eyeliner çekme tamamen bir el alışkanlığı meselesi. Biraz alıştırma sonrası göz şeklini tanıyacaksın ve eyeliner çekmek gittikçe kolaylaşacak, önemli olan sık sık denemek.

Eyeliner çekme konusunda biraz yol kat ettikten sonra, eminiz ki elinin alıştığı bir eyeliner çeşidi senin için vazgeçilmez olacak. Peki bu eyeliner çeşitleri hangisi? Kafa karışıklığına bir son verip, şu an güzellik marketlerde bulabileceğin eyeliner çeşitlerini tek tek inceliyoruz:

  • Jel eyeliner: Minik cam kavanozda bulunan bu eyeliner jel formüle sahip ve kesik uçlu eyeliner fırçası ile uygulanıyor. Yoğun pigmentli formülleri ile tek seferde etkilerini veren jel eyelinerlar, her ne kadar uygulaması zor görünse de, alıştıktan sonra son derece kolaylar.
  • Kalem eyeliner: İnce, sivri ve keçe uca sahip olan kalem eyelinerlar, en popüler eyeliner çeşitlerinden. Kalem şeklindeki bu eyelinerları uygulaması son derece kolay olduğu için, bu konuda acemi olanlar için en iyi seçeneklerden biri.
  • Likit eyeliner: İnce, sivri ama kalem eyelinerlara oranla daha kısa bir uca sahip olan likit eyelinerlar, alıştıktan sonra aslında en kolay kontrole sahip olan eyeliner çeşitlerinden. Likit formülleri sayesinde yoğun bir etki veren yapıları sayesinde çok daha keskin ve kalıcı bir etki veriyorlar.

"En iyi eyeliner hangi marka?" diye soracak olursan, bugüne kadar kullandığımız ve bizim için en kolay çekilen eyeliner listesine giren en iyi eyeliner önerilerimizi listeledik!

En İyi Jel Eyeliner Önerileri

Eyeliner jel, en başta sana korkutucu gelebilir ama uygulaması kolay bir eyeliner çeşididir. Özellikle cat eye makyajını kolayca yapabileceğin jel eyelinerlarla hata yapma ihtimalın çok düşüktür. Kolayca kontrol edebileceğin ince uçlu bir fırça ile birlikte satılır. Jel eyelinerin güzel yanı, dilersen bu fırçayı far sürerken veya kaşlarını doldururken de kullanabilirsin. Her uygulamadan sonra fırçayı yıkaman gerektiğini unutmamalısın.

Olumsuz yanları: Jel eyeliner, kurumaya çok müsait bir eyelinerdır. Kapağını sürekli kapatmalı, ters tutarak muhafaza etmelisin. Ayrıca fırçasını sık sık yıkaman gerektiğini unutma. Jel eyeliner önerileri isteyenler okumaya devam etsin!

1. L'Oréal Paris Jel Eyeliner Super Liner Gel Intenza

l'oréal paris gel intenza jel eyeliner

En iyi eyeliner markası denilince bizim aklımıza L'Oréal Paris geliyor. L'Oréal Paris eyelinerları hem kalıcılığı hem de kolay uygulanabilir olmasıyla bizim favorilerimiz araslında.

L'Oréal Paris Super Liner Gel Intenza jel eyeliner sevenlerin bayılacağı bir ürün! En güzel eyeliner arayışında olanlar bu ürünü çok sevecek. Jel eyelinerdan beklediğin kalıcılığı bu üründe bulabilirsin. Hem son derece pigmentli hem de kutusundan çıkan eyeliner fırçası ile uygulaması son derece kolay. Jel eyeliner ayrıca farklı grafik eyelinerlar yaratmak için de ideal! Kuyruklu eyeliner nasıl çekilir sorusunun cevabını araştırmalısın.

2. Maybelline Eye Studio Jel Eyeliner

maybelline gel eyeliner

Eyeliner marka önerilerinden biri de Maybelline New York. Eğer iyi bir jel eyeliner arayışındaysan, Maybelline Jel Eyeliner'ı deneyebilirsin. Yoğun pigmentasyona sahip formülü ve kesik uçlu eyeliner fırçası ile tek seferde kusursuz bir eyeliner çekmek için ideal. Üstelik son derece de kalıcı. Eğer hem yoğun hem de feminen bir görünüm arıyorsan, eyeliner Maybelline en iyi seçeneklerden biri.


En İyi Kalem Eyeliner Önerileri

Kalem eyelinerlar, en pratik ve kolay uygulanan eyeliner çeşitlerindendir. Genellikle ince, uzun ve sivri, keçe bir uca sahip olurlar ve bu sayede kirpik diplerine ulaşımları daha kolaydır. Genellikle eyeliner çekme konusunda acemi olanlar, kalem eyelinerları tercih ederler. Pratik olmalarının yanı sıra, yoğun pigmente sahip ve kalıcı bir kalem eyeliner ile kusursuz bir eyeliner çekmek artık hayal değil.

1. NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Eyeliner

1. NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Eyeliner

En popüler eyeliner NYX Professional Makeup Epic Ink Liner eyeliner, kullanabileceğin en iyi kalem eyelinerlardan. İncecik, sivri ve esnek ucu ile "Ben eyeliner çekemiyorum." diyenlerin bile harikalar yaratmasını sağlıyor. Üstelik Epic Ink Liner eyeliner suya dayanıklı bir formüle sahip, bir kere uyguladıktan sonra tüm gün dağılmadan ve bulaşmadan sabit kalıyor. Eğer bu konuda hala acemi olduğunu düşünüyorsan, "Eyeliner nasıl sürülür?" makalemize göz atabilirsin.

2. Maybelline Tattoo Liner Ink Pen

2. Maybelline Tattoo Liner Ink Pen


En kolay sürülen eyelinerı arıyorsan Maybelline Tattoo Liner Ink Pen ile tanışmalısın. Bu eyelinerın yumuşacık ve esnek ucu sayesinde hata yapma şansın sıfıra inecek!

Maybelline eyelinerın özel ucu, tüm göz yapılarına uyum sağlıyor, tek seferde simsiyah etki veriyor ve eforsuz bir uygulama kolaylığı sağlıyor. 24 saate kadar kalıcı etkisiyle de gün boyu kusursuz bir eyeliner makyajına sahip olabilirsin.

3- L'Oréal Paris Superliner Perfect Slim Siyah Eyeliner

L'Oréal Paris Superliner Perfect Slim Siyah Eyeliner

Eyeliner çekerken zorlanıyorsan, incecik uçlu ve pratik bir şekilde uygulayabileceğin bir eyeliner arıyorsan, L'Oréal Paris Superliner Perfect Slim Siyah Eyeliner tam sana göre. 0.4 mm'lik incecik ucu sayesinde, hata yapmana fırsat bırakmayan bu eyeliner, kusursuz kedi gözü görünümünü elde etmek için ideal. Ayrıca formülü son derece yoğun siyah pigmentlere sahip, defalarca üstünden geçmene gerek kalmayacak. Üstelik uzun süre de kalıcı!

En İyi Likit Eyeliner Önerileri

en iyi likit eyeliner önerileri

Dedik ya bu iş tamamen alışma meselesi! Bize sorarsan, en kolayı likit eyelinerlar. Kalem eyelinerlara oranla daha kısa ve esnek olmayan bir uca sahip olan likit eyelinerlar, adı üstünde likit bir formüle sahipler ve minik bir şişe formundalar. Kısa uçları sayesinde kontrolü daha kolay, böylece boşluk bırakmadan, tek seferde dolu bir çizgi çekmek için bizce daha kullanışlılar. Likit formülleri sayesinde de daha yoğun renk ve görünüm elde etmek için idealler.

1. L'Oréal Paris Matte Signature Likit Eyelinerlar

l'oreal paris matte signature likit eyeliner

Uzun gövdeleri ve kısa eyeliner uçları sayesinde kusursuz eyeliner çekmeyi kolaylaştıran L'Oréal Paris Matte Signature Likit Eyelinerlar, son zamanlardaki favorilerimizden. Üstelik sadece siyah değil, pembe, beyaz, mavi, gri, bordo gibi harika renklere sahip bu eyelinerlar, tek seferde renklerini veriyorlar. Gün boyu akma, dağılma ve bulaşma sorunu yaşamayacağın da garanti! Loreal Matte Signature eyelinerların tüm renklerini incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.


2. Maybelline Tattoo Liner Likit Eyeliner

Maybelline Tattoo Liner Liquid Ink Eyeliner

Bugüne kadar denediğimiz en kalıcı likit eyelinerlardan biri de Maybelline Tattoo Liner Likit Eyeliner. 36 saate kadar kalıcı, dövme etkili bu eyeliner, incecik ucu sayesinde çok kolay bir uygulama sağlıyor. Dövme etkili formülü sayesinde gün içerisinde asla akmıyor ve bulaşmıyor. Çift fazlı bir makyaj temizleyici ile de çok kolay bir şekilde çıkıyor.

3. Lancome Grandiose Liner Eyeliner

lancome grandiose eyeliner

Bambaşka bir eyeliner deneyimi ile tanışmaya hazır mısın? Lancome'un Grandiose Liner eyeliner'ını bugüne kadar denemediysen çok şey kaçırıyorsun. Bükülebilen gövdesi ile kirpik diplerine ulaşmayı inanılmaz kolay bir hale getiren bu likit eyeliner, formül olarak da bağımlılık yaratacak cinsten. Tek bir çizgide yoğun bir renk elde etmek, kusursuz ve ince bir eyeliner kuyruğu çekmek istiyorsan, Lancome Grandiose eyeliner'ı mutlaka denemelisin.

4. Maybelline Lasting Drama Mat Siyah Eyeliner

Maybelline Lasting Drama Mat Siyah Eyeliner

Mat bitişli, gün içerisinde asla dağılmayan, akıllı ucu sayesinde çok kolay uygulanan ve yoğun renk veren bir likit eyeliner arıyorsan, Maybelline Lasting Drama Eyeliner'ı mutlaka denemelisin. 24 saate kadar kalıcı olan bu likit eyeliner, tek sürüşte kusursuz eyeliner çekmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?