Deniyoruz: Lancome Teint Idole Ultra Wear Nude Fondöten

Deniyoruz: Lancome Teint Idole Ultra Wear Nude Fondöten

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol
En beğendiğimiz Lancôme fondötenlere bir yenisi eklendi! Yok gibi duran, ciltte varlığı hissedilmeyen, tüm kusurları gizleyen, 24 saat kalıcı Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondöteni denedik ve tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

Ten makyajında son zamanların yükselen trendi, ince yapılı, varlığı hissedilmeyen ama aynı zamanda yüksek kapatıcılık özelliği ile cildi pürüzsüz gösteren fondötenler. Hem cilde nefes aldıran, hem de tüm kusurları gizleyen bu ultra ince yapılı fondötenler bizim de en sevdiklerimizden. Tüm bu özelliklere sahip olan, nude makyajın anahtarı Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondöteni denedik ve soluğu hemen burada aldık!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondöten

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondöten

24 saat kalıcı, ortadan yükseğe artırılabilir kapatıcılığa sahip, suya ve terlemeye dayanıklı, cildi pürüzsüz gösteren ama varlığı da hissedilmeyen, çok hafif ve güçlü bir fondöten arıyorsan, Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondöten tam sana göre demektir. Bizim için tüm zamanların favorisi Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondötenin en yakın arkadaşı, biraz daha hafif günler için vazgeçilmezimiz olan Nude fondöteni nereden anlatmaya başlasak inan bilemiyoruz!

Bir fondötenden beklenebilecek tüm özellikleri bir arada barındıran bu fondöten, ufak bir şişede resmen bir mucize gibi. Aynaya her baktığında pürüzsüz bir ten görmek ve bunu günün her anı tazelemeye ihtiyaç duymadan sürdürmek istiyorsan, sesimize kulak ver ve Teint Idole Ultra Wear Nude’u bir an önce dene!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondötenin Yapısı

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondötenin Yapısı

Daha önce Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöteni denediysen, Nude fondötenin yapısının da ne kadar güzel olabileceğini tahmin edebiliyor olmalısın. Son derece ince yapılı, cilde hemen dağılan formülü sayesinde artırılabilir kapatıcılık elde edilebiliyor. Yani cildini ne kadar pürüzsüz göstermek istediğin sadece sana kalmış.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondötene oranla biraz daha likit bir formüle sahip bu fondöten, tek seferde ciltteki tüm kusurları gizleyecek bir kapatıcılık veriyor. Bitişi doğal-mat olduğu için de ciltte hiç ağırlık yapmadan doğal bir görünüm veriyor. Nefes alan dokusu sayesinde de cilt gün içinde sağlıklı görünmeye devam ediyor.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondöten aynı zamanda suya dayanıklı bir fondöten. Yani gün içindeki koşturmadan etkilenmiyor, spora gidip terlemek bile onun için bir engel değil. Kısacası sen bir makyaj temizleyici ile temizlemeden yerinden kıpırdamıyor. SPF 19 ile cildi güneşten koruduğu gibi aynı zamanda yağlanma kontrolü ile gün içindeki parlamaları da engelliyor. Daha ne olsun!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondötenin Renkleri

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondötenin Renkleri 01

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondötenin tam 6 renk seçeneği var. Soğuk ve sıcak alt tonlu ciltlere farklı seçenekleri ile cildine uyan doğru rengi bulman son derece kolay. Beyaz tenli de olsan, esmer de, cilt tonuna uyacak rengi rahatça bulabilirsin.

Açık tenliler için önerimiz 010 Beige Porcelaine, buğday tenliler için 01 Beige Albatre, soğuk alt tonlu ciltliler için de 02 Lys Rosé uygun renklerden. Eğer esmer tenliysen de 035 Beige Doré’yi tercih edebilirsin. Fotoğrafta görünen renk ise 025 Beige Lin.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude Fondötenin duruşu

Hem kusursuz bir ten görümü istiyor hem de makyajının doğal bir bitişle kendi cildin gibi görünmesini istiyorsan, Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude fondötenin tüm beklentilerini karşılayacağına eminiz. Suya dayanıklılık, 24 saat kalıcılık, parlama kontrolü, güneş koruma gibi özellikleriyle bu fondötenin kalbini fethedeceği kesin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?